Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajmo ljudi dok još ima, ovaj čovjek kuži spiku, barem je do sad

http://trzistakapitala.wordpress.com/2009/05/25/hrvatske-dionice-su-i-dalje-vrlo-jeftine/




Evo, već prvog dana navodno je upisao preko 1 mlrd obveznica, interes iznad svakog očekivanja.
Navodno po kta 6,5 % !!

super.sva sreća da taj novac netreba vratiti i da će ga vlada pametno uložiti u penzije i socijalna davanja .znači kriza je gotova.
[/quote]

Kao da slušam Mislava Bagu, koji je odjednom postao ekonomski analitičar, evo danas je trkeljao na Nova TV opet. Pojma nema. Jedino što je bilo ispravno je prikaz javnog duga.

Time novcem poboljšat će se likvidnost u državi i što je najvažnije skinuti mirovinske fondove sa obveze kupovanja državnih vrijednosnica.

A gdje će potrošiti onda taj novac?
A valjda dobar dio nazad u tržište kapitala, jer oporavak je krenuo.
Bez obzira što neki još čame u cashu. Tak je kak je.

[/quote]
Koja jadna televizija jedan obični konobar je njima glavni ekonomski analitičar.

Mislav Bago je po struci konobar i nije mu mjesto na televiziji već u gradskoj kavani, a to dije može zahvaliti svome tatici a ne nikako sebi.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Bit ću osobno razočaran ako bar 16 dionica (nebitno kojih) ne završi u blokadi u prvih 5 minuta trgovanja [smiley].

[/quote]
Koja jadna televizija jedan obični konobar je njima glavni ekonomski analitičar.

Mislav Bago je po struci konobar i nije mu mjesto na televiziji već u gradskoj kavani, a to dije može zahvaliti svome tatici a ne nikako sebi.
[/quote]

Nemoj tako Sampras, ljepotom i šarmom sve on to nadomjesti..
[lol]

2044 goldy 2,80% hm valjda je jasno da smo u bikovskom trzistu
idemo analiticari uvjeravajte me da je drugacije

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Pokolj na ZVZD kako sam i najavio jučer, blokada.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nije loše,nije loše. Na ULPL jedan od 3 milje na asku.Baš me zanima

ode………

+ JDPL do kraja,

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Pokolj na zvijezdi je bio kad je padala,sada je reborn

Pa prošli su izbori mi smo trebali dole, kaj ne.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

a jeste videli promet prek 21 milje, kardum ce biti bas sretan ko malo dete
i zato pazite na svoj novac

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Prvih sedamnaest minuta.

Dečki, ponosan sam na nas…

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.065,34 3.85% 21.613.126,11 kn 21.613.126,11 kn 0,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close