Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molim da ne pretjerujete, imajte na umu da ima i onih koji su izašli na Crobex 1400 i vjerojatno imaju slabe živce zbog svega ovoga što se događa.

Poradi njihove psihičke stabilnosti ljubazno molim da pišete umjereno i konstruktivno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Deca, nemojte mi euforije hitati, jer znamo kak to obično završi

dobro dobro teta Bramkice, bit ćemo dobri. [embarass]

I'LL BE BACK


Deca, nemojte mi euforije hitati, jer znamo kak to obično završi

Možda bude ovako

[img]http://bjelovar.net/Portals/bjelovarnet/grafikon.19.jpg[/img]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

ili ovako…

I'LL BE BACK


ili ovako…

Cash je zakon.

hihihihihi

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Vrag vas dal, nemojte mi coprat sad kad sam se nakupovala.
Dost mi je kaj ovi analitičari u novinama pričaju kak više nema neizvjesnosti i kak smo u bull marketu,bik mamicu



ili ovako…

Cash je zakon.

hihihihihi
[/quote]

Cash je kralj! [cool]

Je Brankice i ja sam se zabrinul, al kad sam vidio BDI tlak mi je skočil [lol]

I'LL BE BACK

Evo i avatar za ultra-pesimiste…, koji su se svojski trudili u drukanju nadolje…

Evo, već prvog dana navodno je upisao preko 1 mlrd obveznica, interes iznad svakog očekivanja.
Navodno po kta 6,5 % !!

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Evo, već prvog dana navodno je upisao preko 1 mlrd obveznica, interes iznad svakog očekivanja.
Navodno po kta 6,5 % !!

super.sva sreća da taj novac netreba vratiti i da će ga vlada pametno uložiti u penzije i socijalna davanja .znači kriza je gotova.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close