Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opet mi se cini da danas da kupiš žmirečki nemreš fulat… Na mojim favoritima potražnja raste iz minute u minutu… Čeka nas još jedan zeleni dan…

SHOPPING
HT: Mirovinski fondovi u svibnju kupili 418.481 dionicu
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Domaći obvezni mirovinski fondovi u svibnju su intenzivnije kupovali dionicu HT-a.
http://seebiz.eu/hr/burze/ht-mirovinski-fondovi-u-svibnju-kupili-418.481-dionicu,46308.html

TO TAK IZGLEDA NA IGH KAD MALI POLUDE

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Blokade na otvaranju
DIOK-R-A,
LKRI-R-A,
VART-R-1 i
VLDS-R-A.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

kako sam nekad napisao HT su cuvali za prebac prek 2000 gdje danas zasigurno zavrsavamo

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

amerika ,azija i europa crveni.grobi vozi po svome.vidjećemo koliko ima municije.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

dok eu tone portfelj mi u plusu, nikad to bas nije bilo tako ali samo pokazujemo svoju moc i nastavak trenda, ipak smo u bull trzistu…
poslije danasnjeg dana vjerujem svima je to jasno

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Napokon krenula i Tankerska,treba stići zaostatak

bear trap.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=74bfadfb-b688-471d-9272-4b569530e834&open=sec

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Moram priznati da sam ugodno izneneađen kako se Crobex drži. Očekivao sam jaču prodaju, ali očigledno da smo zašli u novi teritorij.

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.962,18 -0.88% 11.835.223,59 kn 11.835.223,59 kn 0,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

kad se bude dizala cijena ima da se pojavi prodaja na ovim cijenama sitno se prodaje znači čeka se otvaranje amera i to će biti znal za gore, bar se nadam

dan je pametniji od noći

New Report

Close