Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel ima još netko problema sa ZSE monitorom? ne mogu se spojit

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Taj koji je prodao Varteks po ovim cijenama toliku količinu…, ma ne znam što bih rekao.
Idiotizam čisti, osim ako ne zna nešto što široj javnosti nije poznato.


Hebeš prodavača, svatko nekad dođe u situaciju da mora. Važan je kupac. Valjda i on nešto zna. Možda preseljenje na novu lokaciju van grada igra ulogu. Stara lokacija ide u neku gradnju a pozicija vrijediiii
[/quote]

Kako sam napiso na temi kupac je vjerojatno neki špekulativni fond, možda ERSTE.
Pogledajte si askove na ovoj dionici to su sve njihovi nalozi, po mom mišljenju. Toliko prodaje i to okruglih brojki na Varteksu nikada nije bilo.DAkle špekulativni ulaz, malo pomalo će prodavati.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Zašto ne bi bili i mali igrači koji su kupovali na 30 kuna pa se postavili na te razine? Ili si siguran da je Erste?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Zašto ne bi bili i mali igrači koji su kupovali na 30 kuna pa se postavili na te razine? Ili si siguran da je Erste?

Ne nisam uopće siguran da je Erste, nego mislim da je neki fond.
Mali da se postave na te razine, ma daj, pogledaj koliko naloga ima na prodaji i koliko je već iskrcano po bidu.
Nisu mali toliko kupili po 30 da bi iskrcali.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Danas mi je najbolji dan od 2004. g. otkad sam na burzi. Portfelj mi je u plusu cca + 12 % . A Crobi + 0,37 %.
Prfc, belje, jdpl, tisak,atln…još samo đuro mi kvari prosjek….al sad će i on. [thumbsup]
A najviše me veseli sutrašnji nastavak.

Ovo je ask.

Top ask
CIJENA KOLIČINA
40.000,00 1
48.999,00 3
50.000,00 2
109.480,00 2
110.000,00 2
120.000,00 1
130.000,00 1
150.000,00 1

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Pa šta je ovo ni danas ne pada a trebalo je.

hihihihi

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Pa šta je ovo ni danas ne pada a trebalo je.

hihihihi

Ti si svoj posao odlično odradio..prije nego si otišao ča na par dana, tako si nadrukao da je moralo sve eksplodirati [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Pa šta je ovo ni danas ne pada a trebalo je.

hihihihi

Ti si svoj posao odlično odradio..prije nego si otišao ča na par dana, tako si nadrukao da je moralo sve eksplodirati [lol]
[/quote]
Ja sam samo upozaravao da su dionice podcjenjene, kome poslušao sada slavi tko nije a ima normabel ako mu je jedan malo neka uzme dva [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

JAČANJE KUNE
Euro tone prema kuni: Tečaj na granici 7,3

http://seebiz.eu/hr/valute-i-robe/euro-tone-prema-kuni-tecaj-na-granici-7%2c3,46247.html

Sve nekako raste ali ova INGR živa katastrofa ni makac.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.979,53 1.71% 61.693.628,77 kn 61.693.628,77 kn 0,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close