Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Istu priču pričaš danima, crobex je od tada porastao 50%.

Spominjao si neko skidanje kapa, pa me interesira tko će kome skinuti kapu.

hihiihhi

…ne čitaš kolega ne čitaš…već sam pisao i opet ću…SKIDAM KAPU, ČESTITAM ONIMA KOJI SU KAPITALIZIRALI DOBIT NA VDKT, HDEL, I JOŠ DVIJE TRI…OSTALO JE U UGLAVNOM U ISTIM OKVIRIMA…
i nije porastao 50%…7.5. je bio blizu ovoga sada …oko 1800 zar ne? a to nije 50%…no polako, sve će doći na svoje…samo strpljenja kolega…manje više svi smo još u minusima zar ne…NEKI SU U DIONICAMA OD CROBIJA 4000 A JA NISAM…PREMA TOME MENI SE NE ŽURI…SADA SAM OKO 25% U DIONICAMA A DA OSTALO KUPIM I NA 2200 DO 3000 ĆU BITI U VELIKOM PLUSU, A NEKI JOŠ UVIJEK U MINUSU…
…prema tome kolega, neznate niti koliki mi je portfelj, a koliki je vaš i kolika vam je zarada u novcu, to je upitno, no to je vaša stvar…netko lupi milijun i sa 5% zaradi više nego oni koji igraju sa 100 000 i ulove zaradu od 50%…ZAR NIJE TAKO0…onda kolega…pustite ljude da pišu što misle i neka trguju po svom nahođenju…ak će netko slušati naša piskaranja i po tome trgovati, to je njegov rizik…
HVALA ŠTO STE IMALI STRPLJENJA ČITATI MALO DUŽI KOMENTAR…i čuvajte svoje zdravlje …i V:Ž:

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Ima nekretnina i u Puli,mislim kod Tehnomontove marine.
Rekao mi covjek koji granici sa njim,vidio sam ga sasvim slucajno u Bjelovaru.Malo smo se zalili jedan drugom pa skrenuli na tu temu,al da Hr stoji dobro,to sigurno ne mozemo rec.
Inace cijeli forum pozdravlja ..Ivek 1234

ima brate cijelo brdo, kupio dok je bilo neurbanizirano i sada to više nije. Njemu preko puta Zidovi kreću u građevinski poduhvat u zoni koja je nedavno urbanizirana, brzo ce on za njima. Ma lopina za policijske udžbenike, mogo bi s Jurcicem u duetu.


INTERVJU
Ivan Lovrinović: Deficit proračuna u recesiji mora se povećavati!
Autor/izvor: Vesna Antonić, antonic@privredni.hr, Privredni vjesnik
O nelikvidnosti, recesiji i izlasku iz krize te o potrebi mijenjanja sadašnjega ekonomskog modela razgovarali smo s prof. dr. Ivanom Lovrinovićem, profesorom zagrebačkoga Ekonomskoga fakulteta.

http://seebiz.eu/hr/intervjui/lovrinovic-deficit-proracuna-u-recesiji-mora-se-povecavati!,46123.html


v

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Mene samo muči takav naslov kako je to dopušteno o tom sam mislio kad sam stavio članak ili je to sasvim normalno kod nas jer našu burzu su rušili razni analitičari visoko pozicionirani iz Hanfe do Sanadera sa drugim stupnjim
Izgleda kako se kome digne ,,,,,,,

Slažem se sa kolegom, ovo bi trebalo prijaviti Hanfi, neka se malo poigraju sa njima.
Inače ono što je do nedavno bio Bussines.hr, sada je Seebiz, objava samo loših i isključivo loših vijesti i drukanje na dolje.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Budimo realni ,kriza u Hrvatskoj traje već godinama ovo je idealna situacija da neki ljudi samo još više kapitaliziraju dobit na uštrap malih ljudi.Sjetite se samo naše najveće pljačke ili ti privatizacije ,još tada su neki analitičari tvrdili da je Hrvatska dotakla dno i da će biti potrebne godine da se oporavimo ali vidi čuda mi smo još ovdje.Prije samo godinu dana fondovi su prvi počeli s rasprodajom dionica , na žalost da spasimo bar nešto rasprodavali smo i mi mali,fala Bogu drago mi je da u ovoj trenutnoj igri nema VELIKIH.

pozdrav

Jeli hanfa ikada ikoga kaznila,ili barem upozorila?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


fala Bogu drago mi je da u ovoj trenutnoj igri nema VELIKIH.

pozdrav

Ajde kolega lijepo na http://www.sda.hr pa si pogledajte malo recimo PBZ istresanja npr. na DLKV, ATPL itd. Mislim da cete promijeniti misljenje da u ovoj trenutnoj igri nema velikih [wink]



fala Bogu drago mi je da u ovoj trenutnoj igri nema VELIKIH.

pozdrav

Ajde kolega lijepo na http://www.sda.hr pa si pogledajte malo recimo PBZ istresanja npr. na DLKV, ATPL itd. Mislim da cete promijeniti misljenje da u ovoj trenutnoj igri nema velikih [wink]
[/quote]

PBZ OIF-ovi prodaju zato jer su glupi. Pa ne misliš valjda da su OIF-ovi pametni? pa oni kupuju po skupo i prodaju po jeftino. Znamo odavno da su krimosi.

I'LL BE BACK




fala Bogu drago mi je da u ovoj trenutnoj igri nema VELIKIH.

pozdrav

Ajde kolega lijepo na http://www.sda.hr pa si pogledajte malo recimo PBZ istresanja npr. na DLKV, ATPL itd. Mislim da cete promijeniti misljenje da u ovoj trenutnoj igri nema velikih [wink]
[/quote]

PBZ OIF-ovi prodaju zato jer su glupi. Pa ne misliš valjda da su OIF-ovi pametni? pa oni kupuju po skupo i prodaju po jeftino. Znamo odavno da su krimosi.
[/quote]
ako im je stalno takva praksa ,pitam se odakle im lova i do kada ?




fala Bogu drago mi je da u ovoj trenutnoj igri nema VELIKIH.

pozdrav

Ajde kolega lijepo na http://www.sda.hr pa si pogledajte malo recimo PBZ istresanja npr. na DLKV, ATPL itd. Mislim da cete promijeniti misljenje da u ovoj trenutnoj igri nema velikih [wink]
[/quote]

PBZ OIF-ovi prodaju zato jer su glupi. Pa ne misliš valjda da su OIF-ovi pametni? pa oni kupuju po skupo i prodaju po jeftino. Znamo odavno da su krimosi.
[/quote]

…eh sad…mislim…pa ne bumo vrijeđali…ljudi očekuju pad pa prodaju…zašto su sad krimosi???…neki očekuju rast pa kupuju…pa zar i njih da neki nazovu krimosima, jer će poslije prodavati za jeftino…???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Isplati li se još uvijek investirati u dionice brodara?

"Dionice Lošinjske plovidbe i Atlantske plovidbe trenutno su prema kriterijima omjera cijene dionice i knjigovodstvene vrijednosti dionice te ostvarenog povrata na kapital i rezerve najatraktivnije dionice brodarskog sektora- Tomislav Petrov"

"Autor teksta posjeduje dionice Atlantske plovidbe i Lošinjske plovidbe i te dvije dionice čine gotovo petinu njegovog trenutnog portfelja. Tekst je napisan u dobroj vjeri i ne može se shvatiti kao poziv na kupnju ili na prodaju u tekstu diskutiranih dionica-Tomislav Petrov"

Deca,zlo mi je a nisam niš pila danas


Jeli hanfa ikada ikoga kaznila,ili barem upozorila?

nisam čuo, a da je bilo čulo bi se kaj ne?

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close