Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kamo god krenuli ali hidra je trostruko likvidnija od HT-a

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Koliko god bi mi htjeli malo crvenila vani, da i mi kupimo nešto sa bida, nejde.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


kamo god krenuli ali hidra je trostruko likvidnija od HT-a

Uvijek likvidnost ide s rastom cijene, a i obrnuto. Pogledaj Belje, sada nitko neće na 80 kuna. Na tržištu postoje, oduvijek, dionice koje prije rastu od drugih, ali i druge došu na red. Samo nekada moraš čekati i više mjeseci/tjedana.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

viadukt i varteks u blokadi ali razlicitih predznaka
jel to pocela selekcija dobrih i losih ili se nastavlja manpulacija, ma joj svasta pisem nema manipulacije.
da mi je luky barem stric pa da mi kaze ta tri cetri magicna slova
OPTE mozda?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Pozdrav fondovima i nihovim očajničkim pokušajima da sve vrate i kupuju za kikiriki
koštice..

Zanimljivo na VLDS, tuče se s obje strane a fronta na 13 kn

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Još da dodam kaj se tiče fondova neće oni propast ak se burza strmoglavi oni
će propast ako im rezultati postanu ispodprosječni…… ovo upamtite……..

Ajde više, netko je poderao ADPL po asku, jesam reko ne može čovjek skupljati po bidu u miru.
Gdje su drukeri?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Tigrus je baš ok lik.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


viadukt i varteks u blokadi ali razlicitih predznaka
jel to pocela selekcija dobrih i losih ili se nastavlja manpulacija, ma joj svasta pisem nema manipulacije.
da mi je luky barem stric pa da mi kaze ta tri cetri magicna slova
OPTE mozda?

Onaj blueman je definitivno kupio dvi najgore dionice a to su INGR i VARTEKS a čovjek ima znanje kao nas dvjesta toliko o logiciu na burzi.

;itaju’i rayna pisana glasila i slu[aju’i i gledaju’i ko nas nemo\e biti gore od ovoga [to jeste uspore]uju nan sa nekim Afri;kim dr\avama a burya rasste pa tko je tu lud nije mi jasno onaj tko kupuje ili onaj tko prodaje ima li tu odgovora ili smo mi stvarno dr\ava ya sebe


;itaju’i rayna pisana glasila i slu[aju’i i gledaju’i ko nas nemo\e biti gore od ovoga [to jeste uspore]uju nan sa nekim Afri;kim dr\avama a burya rasste pa tko je tu lud nije mi jasno onaj tko kupuje ili onaj tko prodaje ima li tu odgovora ili smo mi stvarno dr\ava ya sebe

Sve se radi po dogovoru, da bi određeni krug ljudi digo lovu i učvrstio svoju poziciju.
Kako je bilo do sada tako će biti i u buduće.
neka me ispravi netko tko misli drugačije

strpljen..spašen Time is on my side

New Report

Close