Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Moguce. No za sad za predsezonu u Opatiji je situacija losa. Ponavljam, tko ne vjeruje nek dodje pa nek vidi. Samnom je bio jucer zgubidan, a vidim da je i Bakicaa bila jucer tu pa nek ti potvrde. Ja se toplo nadam da sezona nece podbaciti.


pročitah negdje da je i pofuk bil u opatiji jučer…..to je neko tajno okupljanje forumaša u pitanju …..ispričavam se kaj sam znatiželjna al kaj morem kad sam takva [lol]
[/quote] tajni sastanak g 20 forumasa…
[lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



UPOZORENJA
Nadan Vidošević: Iduća godina bit će gora od ove!
Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – "Neće 2009. biti najgora godina, već je jako, jako opasna sljedeća 2010.", upozorio je Nadan Vidošević, predsjednik Hrvatske gospodarske komore otvarajući III. Skupštinu HGK.
Neće više biti kredita, kazao je, a dugovi će i dalje dolaziti na naplatu. Vidošević je kao najveće hrvatske probleme istaknuo nelikvidnost i nemoral u poslovanju, mentalitet trošenja većeg od zarade i nedostatak strategije.

http://seebiz.eu/hr/analize/vidosevic-iduca-godina-bit-ce-gora-od-ove!,45917.html

Haah ma hadje, pa to vec svi znaju, očekuje se oporavak druga polovica 2010, dakle burza krece gore sada. Ili si mislio kupovat na 1200 crobexu kad oporavak krene
[cool]
[/quote]
nadam se da nema naivnih koji pod oporavkom smatraju Crobex na 5.000 jer će takav oporavak malo duže čekati od 2010.

Poglavico dve vode tu se slažemo, ali mogo bi šetat između 2000 i 3000, za 5000 će trebat 3-5 godina vjerojatno. Iako se cilkusi općenito ubrzavaju u svim segmentima. Usporedbe s 1929 su u tom smislu deplasirane koliko i rasprava s 80-godišnjom bakom o seksu danas.


Poglavico dve vode tu se slažemo, ali mogo bi šetat između 2000 i 3000, za 5000 će trebat 3-5 godina vjerojatno. Iako se cilkusi općenito ubrzavaju u svim segmentima. Usporedbe s 1929 su u tom smislu deplasirane koliko i rasprava s 80-godišnjom bakom o seksu danas.

zar ti misliš da svi koji uspoređuju too razdoblje s današnjim, također razgovaraju s 80-godišnjom bakom o seksom? usporedbe su ti katastrofa čoeče



Poglavico dve vode tu se slažemo, ali mogo bi šetat između 2000 i 3000, za 5000 će trebat 3-5 godina vjerojatno. Iako se cilkusi općenito ubrzavaju u svim segmentima. Usporedbe s 1929 su u tom smislu deplasirane koliko i rasprava s 80-godišnjom bakom o seksu danas.

zar ti misliš da svi koji uspoređuju too razdoblje s današnjim, također razgovaraju s 80-godišnjom bakom o seksom? usporedbe su ti katastrofa čoeče
[/quote]

Riječ je samo o vremenskom okviru, ako sve ne ode kvragu u svjetski rat i mad max, cilkus do oporavka je biti kraći, samo o tome se radi, imho.


Usporedbe s 1929 su u tom smislu deplasirane koliko i rasprava s 80-godišnjom bakom o seksu danas.

Čemu takvo potcjenjivanje starijih osoba? [lol]

A kako će biti? Onako da na kraju priče zaradi 5-10% ljudi na račun ostalih. Kao i uvijek. Inače burze ne bi ni bilo.

kaj ovi nasi misle?
da cemo ici dole?
nemojte me nasmijavati…

hvala za dionice koje ste mi prodali po bidu.
jako volim kupovati na suportu.



Usporedbe s 1929 su u tom smislu deplasirane koliko i rasprava s 80-godišnjom bakom o seksu danas.

Čemu takvo potcjenjivanje starijih osoba? [lol]

A kako će biti? Onako da na kraju priče zaradi 5-10% ljudi na račun ostalih. Kao i uvijek. Inače burze ne bi ni bilo.
[/quote]

Ma kakvo podcjenjivanje – samo su živjeli u druga vremena, mogo sam uzet za usporedbu i nesto drugo.

Zaradit ce onih 5-10 % koji su kupovali na crobexu ispod 2000 ?

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.891,72 -2.14% 46.767.368,54 kn 46.767.368,54 kn 0,00 kn 0,00 kn

Korekcija ili početak novog većeg pada?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

korekcija

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


kaj ovi nasi misle?
da cemo ici dole?
nemojte me nasmijavati…

hvala za dionice koje ste mi prodali po bidu.
jako volim kupovati na suportu.

A koje je Vaše mišljenje,kuda ćemo sljedećih tjedana?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Sutra očekujem još jednu korekciju a možda i u ponedjeljak kako bi nam rast bio zdraviji.
Bolje je da se malo iskorigiramo jer u suprotnom pad će biti puno veći.
Pozdrav .

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close