Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja samo hdel i atpl iskrco.

i najveći bikovi pročeli prodavat.a aj mislio dugoročni investitori [lol]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Kako je netko HDEL ugurao u blokadu s 1 dionicom.
Za svaki slučaj da se ne odbije. To su najvjerniji dioničari.



obavjestavam svekoliko pucanstvo da sam prodao dionice koje sam skupljao u posljednih 10 dana.
nadam se da to nece imati utjecaja na daljnji rast.

[cool]


VRTIT ĆE SE RODE
[/quote]

hoce, i to vrlo vjerojatno dosta brzo.
[thumbsup]



obavjestavam svekoliko pucanstvo da sam prodao dionice koje sam skupljao u posljednih 10 dana.
nadam se da to nece imati utjecaja na daljnji rast.

[cool]


Ja takodjer,jednostavno se bojim da si medjusobno utrpavamo malci i kada futuresi i Eu okrenu prema nuli,sljedi vjerojatno tobogan a ja ne želim da se vozam po njemu,
sretno svima hrabrima koji su unutra!
[/quote]
evo moje poruke od prije 70-ak minuta,
ja korektno iznesem svoje mišljenje a vi mi sprašite jedinicu,
siguran sam da su čak i ovdje udruženi pojedini forumaši izazvali neprirodni današnji pad…no sve je manje ovaca za šišanje,skupo sam ju platio pa mi je sada i žao gledati..točno znam što osječaju kolege koji su skidali sa aska prije sat vremena i sad već 3% u minusu..
sorry ali morao sam ovo napisati zbog manipulatora ovdje na forumu




obavjestavam svekoliko pucanstvo da sam prodao dionice koje sam skupljao u posljednih 10 dana.
nadam se da to nece imati utjecaja na daljnji rast.

[cool]


Ja takodjer,jednostavno se bojim da si medjusobno utrpavamo malci i kada futuresi i Eu okrenu prema nuli,sljedi vjerojatno tobogan a ja ne želim da se vozam po njemu,
sretno svima hrabrima koji su unutra!
[/quote]
evo moje poruke od prije 70-ak minuta,
ja korektno iznesem svoje mišljenje a vi mi sprašite jedinicu,
siguran sam da su čak i ovdje udruženi pojedini forumaši izazvali neprirodni današnji pad…no sve je manje ovaca za šišanje,skupo sam ju platio pa mi je sada i žao gledati..točno znam što osječaju kolege koji su skidali sa aska prije sat vremena i sad već 3% u minusu..
sorry ali morao sam ovo napisati zbog manipulatora ovdje na forumu
[/quote]
Meni ih nije žao, čemu skidati sa aska – brzi konji noge lome, 50-50 savjetujem svima, manje se troše živci a uvijek si i zadovoljan i nezadovoljan, al takva su vremena.

Uhljebe na ulicu!!!!!

Napokon danas KOEI prešišao Dalekovod, znao sam da je to dionica s perspektivom

Poz

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.861,92 2.54% 72.338.254,09 kn 49.001.100,10 kn 23.337.153,99 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Napokon danas KOEI prešišao Dalekovod, znao sam da je to dionica s perspektivom

Poz


Štaaaaaaa? Pa to nije normalno. Ili je koei precjenjen ili dlkv podcjenjen. vjerujem ovo drugo i to za najmanje 100 %.



Ja samo hdel i atpl iskrco.

i najveći bikovi pročeli prodavat.a aj mislio dugoročni investitori [lol]
[/quote]
Sorry, to mi je samo 15 % portfelja. Morao sam, atpl sa zaradom 80 % i Hdel sa zaradom od 120 %. Hdel bi mogao još potegnuti ali će još tri put brže dolje. Tu će biti tko zadnji magarac. Videli ljudi da raste pa navali. Garantiram da će biti za koji dan po 250 kn.




Ja samo hdel i atpl iskrco.

i najveći bikovi pročeli prodavat.a aj mislio dugoročni investitori [lol]
[/quote]
Sorry, to mi je samo 15 % portfelja. Morao sam, atpl sa zaradom 80 % i Hdel sa zaradom od 120 %. Hdel bi mogao još potegnuti ali će još tri put brže dolje. Tu će biti tko zadnji magarac. Videli ljudi da raste pa navali. Garantiram da će biti za koji dan po 250 kn.
[/quote]
– kolega, na HDEL je tako već duže vrijeme.
– pa to barem Vi znate…
– odavno raste i neki misle neće više – kad ono vidi vraga jer poslije par dana pada on potegne još tri puta jače…
– i onda glavobolje prodavačima…
– teško da bi mogao do 250 jedino ako cijelo tržište padne jače a koliko vidimo uz sva crnila i poslije manjih korekcija koje su ok ono opet skače kao klokan… [thumbsup]




Ja samo hdel i atpl iskrco.

i najveći bikovi pročeli prodavat.a aj mislio dugoročni investitori [lol]
[/quote]
Sorry, to mi je samo 15 % portfelja. Morao sam, atpl sa zaradom 80 % i Hdel sa zaradom od 120 %. Hdel bi mogao još potegnuti ali će još tri put brže dolje. Tu će biti tko zadnji magarac. Videli ljudi da raste pa navali. Garantiram da će biti za koji dan po 250 kn.
[/quote]

da,da opća panika, ljudi brzo svi prodajte, mislim aloooo?

ma kakav cash-r-a, 100% in

ako zna neko di mogu vidjet dobar graf za dolar molio bi da javi na private!

hvala!

New Report

Close