Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li možda netko zna kad je skupština dioničara Tankerske plovidbe?

[color=blue][/color]vizionar

PROBLEMI
Pao sustav u Erste banci: Kako do drugog dijela dividende HT-a?
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Klijenti Erste & Steiermärkische Banke od ponedjeljka u podne ne mogu pristupiti svojim računima zbog pada operativnog sustava banke.
U banci (ZSE:RIBA-R-A) su priznali tehnički kvar koji je zaustavio sve transakcije osim korištenja bankomata banke, što mnogim poslovnim korisnicima predstavlja ozbiljnu poteškoću u radu.

Osim operativnog sustava u poslovnicama u padu je i internet poslovanje banke, a na web stranici Erste banke stoji kako je „operativni sustav banke je trenutačno van funkcije te je došlo do privremenog zastoja poslovanja u cjelokupnoj poslovnoj mreži“. Obzirom da bi danas trebao biti isplaćen drugi dio dividende HT-a (ZSE:HT-R-A) očito je da će dioničari imati problem s preuzimanjem novca. Valjda neće i bankomati otkazati poslušnost…

http://seebiz.eu/hr/banke/pao-sustav-u-erste-banci-kako-do-drugog-dijela-dividende-ht-a%3f,45715.html

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=064eed69-8469-4015-8070-c61c89d813e8&open=sec

E moj premijeru IVO SANADERU šta učini od naše ljepe države da si svi sprdaju snama

@ANRICOM

To su ti isti oni koji su govorili da poslije posljednjih parlamentarnih izbora idemo na 8000.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

obavjestavam svekoliko pucanstvo da sam prodao dionice koje sam skupljao u posljednih 10 dana.
nadam se da to nece imati utjecaja na daljnji rast.

[cool]


obavjestavam svekoliko pucanstvo da sam prodao dionice koje sam skupljao u posljednih 10 dana.
nadam se da to nece imati utjecaja na daljnji rast.

[cool]

Ja takodjer,jednostavno se bojim da si medjusobno utrpavamo malci i kada futuresi i Eu okrenu prema nuli,sljedi vjerojatno tobogan a ja ne želim da se vozam po njemu,
sretno svima hrabrima koji su unutra!


obavjestavam svekoliko pucanstvo da sam prodao dionice koje sam skupljao u posljednih 10 dana.
nadam se da to nece imati utjecaja na daljnji rast.

[cool]


Nekakav mi je netipičan rast danas. Samo da ne bude sutra još skuplje. Do kraja tjedna sigurno će biti.
Ne prodajem ništa, toliko sam dobar da mi ni pad od 20% ne smeta.

who dares, wins

Ja samo hdel i atpl iskrco.


Ja samo hdel i atpl iskrco.

Prerano. Zar nisi čitao predviđanja naših T. analitičara da CROBEX ukoliko probije 1880 bodova ide na 2200? 🙂

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

danasnji dan bi mogao odrediti tko će biti pukovnici a tko pokojnici……ameri budu odlućili…..

u svakom slućaju sretno svima…….



Ja samo hdel i atpl iskrco.

Prerano. Zar nisi čitao predviđanja naših T. analitičara da CROBEX ukoliko probije 1880 bodova ide na 2200? 🙂

[/quote]

kolega, nije dovoljno da "samo" probije 1880.

treba jos elemenata biti poslagano da proboj za target 2200 bude uspjesan.

vrlo vjerojatno idemo iznad 1880, ali je mala vjerojatnost da ce taj rast poceti u ovom naletu.


obavjestavam svekoliko pucanstvo da sam prodao dionice koje sam skupljao u posljednih 10 dana.
nadam se da to nece imati utjecaja na daljnji rast.

[cool]


VRTIT ĆE SE RODE

New Report

Close