Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja se samo nadam da nam se neće dogoditi situacija kao u Letoniji… pao im BDP 18,6% [shocked]
Tada bismo imali važnijih briga od burze.

Vaš link




raja se drži oročene štednje, ne ulaže se ni u nekretnine…

to je jako dobro… ne treba nam sada nikakva raja. Kad dođe raja, ja ću prodavati. Tamo negdje između 5 i 10K u drugoj fazi bull marketa kad će se loviti onih zadnjih 100% i kad će svi biti sigurni i pametni. Sada nam treba što više strašenja,plašenja, Prechtera, Rohatinskog, lokota i sl. tako da se raja fino rasproda i ovo malo što imje ostalo, tako da se mi fino utrostručimo do nekih 3K po mogućnosti na što manjim prometima, jer najveći rast u bull marketu je upravo onaj prvi dio u fazi skepticizma i to na malim prometima (jernema likvidnosti). Neke su dionice već odradile 100%, a velika većina između 50 i 100% pa vi pjevajte borbene. Ja mrzim likvidnost,likvidnost je smeće. kad dođe likvidnost ja ću sve rasprodati.
[/quote]
Da, neke su odradile 100%- npr. HT sa 420 na 210 HRK, INA sa 3.400 na 1.400 , pa ATPL sa 3.900 na 890… da ne nabrajam više…
Još nije povoljno vrijeme za ulaganje!!!
Biti će još velikih korekcija- i to uskoro!
[/quote]
Kolega to je lanjski snijeg o čemu Vi pričate. Burza je ipak jedna od bržih pojava u ekonomiji.
Npr. HT 180-230
INA 950-1450
ATPL 600-900
Kako vam se dopada ova verzija?
Niste valjda prespavali zadnju godinu dana? Na Burzi se to kažnjava. Po džepu naravno.

who dares, wins


Ja se samo nadam da nam se neće dogoditi situacija kao u Letoniji… pao im BDP 18,6% [shocked]
Tada bismo imali važnijih briga od burze.

Vaš link

opet ti govorim prijatelju da to nema veze. Pa koliko nam je pao BDP u 2008 pa nam je index roknuo 80%?? bit će kako bude SP, a beta će biti veća pri eventualnom rastu nego pri eventualnom padu jer smo podcijenjeniji,plići i preprodaniji…

I'LL BE BACK



raja se drži oročene štednje, ne ulaže se ni u nekretnine…

to je jako dobro… ne treba nam sada nikakva raja. Kad dođe raja, ja ću prodavati. Tamo negdje između 5 i 10K u drugoj fazi bull marketa kad će se loviti onih zadnjih 100% i kad će svi biti sigurni i pametni. Sada nam treba što više strašenja,plašenja, Prechtera, Rohatinskog, lokota i sl. tako da se raja fino rasproda i ovo malo što imje ostalo, tako da se mi fino utrostručimo do nekih 3K po mogućnosti na što manjim prometima, jer najveći rast u bull marketu je upravo onaj prvi dio u fazi skepticizma i to na malim prometima (jernema likvidnosti). Neke su dionice već odradile 100%, a velika većina između 50 i 100% pa vi pjevajte borbene. Ja mrzim likvidnost,likvidnost je smeće. kad dođe likvidnost ja ću sve rasprodati.
[/quote]
– toćno, takav prinos je mogao ostvariti svatko, samo da je držao dionice zadnjih mjesec – dva bez prodaje.

MOĆNICI Članovi Bilderberškog kluba sastali su se u Ateni
‘Tajno društvo’ želi stvoriti jednu naciju i upravljati svijetom
http://www.vecernji.hr/newsroom/news/international/3294944/index.do;jsessionid=8517D580C3E07F2341F6AFB6BF2A02B3.1
Ovi su likovi jako interesantni za burzovna kretanja bez obzira što se o njma i ne zna previše.

who dares, wins

idemo gore po svemu sudeći

dan je pametniji od noći


idemo gore po svemu sudeći

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

http://www.seebiz.eu/hr/analize/wall-street-stampedo-kupaca%2c-kriza-popusta,45673.html

kad nas suky prodaje obveznice u petak?
decko jednostavno zna tajming!!!

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7d79123f-d1e9-4e30-8160-2e664ef3ec24

javna televizija nam u krizi, mozda 3800 uposlenika nije dovoljno za superkvalitetan program i to dva

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://www.poslovni.hr/116554.aspx
Interesantan interviju !

who dares, wins



@hanger

di ti živiš ? DLKV je dužan ko grčka, odmah uz bok ide i IGH, ja znam jer radim i provodim dane sa ljudima koji su zaposleni u tim firmama … DLKV nema za plaće, plaćaju svakih 12 mjeseci, pa mi ti reci kako super rade … nažalost oni su samo djelomično krivi za takvo stanje u svojim poduzećima … najveći krivac je država tj. Doktor Ivo, Šuker i Co. oni su ti koji ne podmiruju svoje obveze, zato nema par ni DLKV ni ostali …. a da ne govrimo koliko je firmi vezano samo uz tih par tipa DLKV, Konstruktor, IGH itd.. automatski su i oni u govnima, ali sve je u redu "idemo dalje" glasali su pametni hrvati i sve će bit super, most ćemo gradit, možda još koju Arenu, recimo već aerodrom i naravno zadužit se koliko budemo mogli jaaaoooo bit će gadno.

Ako se sad zadužimo a moramo i ako tu lovu opet pokradu onda smo jebali ježa, lovu moramo ubrizgat u gospodarstvo, moramo poreze smanjit a ne kako kaže kreten Linić povećat, moramo poduzetnike oslobodit da mogu investirat i zapošljavat, jedino tako možemo napred…

Ali poznavajući idiote koji vode državu nema nam spasa. Pa tko je Ivo Sanader, tko je Šuker, tko je Luka Bebić .. šta su to oni stvorili svojom pameti i radom, nikad ništa i naravno da takav nemože vodit ni kiosk a kamoli državu.

Oni sami rasprodaju državne imovine pravdaju time da je država najlošiji gospodar.Znaju ljudi sebe :-). Ako je tako….kako tek onda mogu upravljati državom.Treba osnovati firmu SABOR d.d. prodati dionice Njemcima, Šveđanima itd. a njih lijepo poslati u pučke kuhinje.


http://www.seebiz.eu/hr/analize/wall-street-stampedo-kupaca%2c-kriza-popusta,45673.html

kad nas suky prodaje obveznice u petak?
decko jednostavno zna tajming!!!


To je već prodano a ovo je mali igrokaz.

who dares, wins

New Report

Close