Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Misliš? Ako tako radi ni za burek ne može zaraditi. Te priče može prodavati maloj djeci a ne onima koji imaju lovu i vrte ju. 90% trejdera u opće ne čitaju forume jer nemaju vremena ni živaca za bedastiće tipa gore napisane.


ma nemoj, jesi li probao ikad, 5% natučeš bez problema, a tek kad ih je više u igri…evo ti JDPL i HDEL kao primjer

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Misliš? Ako tako radi ni za burek ne može zaraditi. Te priče može prodavati maloj djeci a ne onima koji imaju lovu i vrte ju. 90% trejdera u opće ne čitaju forume jer nemaju vremena ni živaca za bedastiće tipa gore napisane.


ma nemoj, jesi li probao ikad, 5% natučeš bez problema, a tek kad ih je više u igri…evo ti JDPL i HDEL kao primjer

[/quote]
Jeje pa nebi ništa do kraja života radio, meni dosta i 1% dnevno čisto, to pričaju oni koji nisu probali [thumbsup]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

koje su to igre e, pa uz ovakav promet je nekad bilo pola dionica u negativnoj blokadi


Misliš? Ako tako radi ni za burek ne može zaraditi. Te priče može prodavati maloj djeci a ne onima koji imaju lovu i vrte ju. 90% trejdera u opće ne čitaju forume jer nemaju vremena ni živaca za bedastiće tipa gore napisane.


ma nemoj, jesi li probao ikad, 5% natučeš bez problema, a tek kad ih je više u igri…evo ti JDPL i HDEL kao primjer

[/quote]
Možda u snu. Idi na HT ili Atpl pa probaj natući 5% samo tako. Posebno će ti to uspjeti ako se budeš pocjenjivački odnosio prema drugim akterima. Svi koji imaju gledalicu znaju o čemu pričam. Na gore navedenim dionicama je nauka zaraditi 1% radi šalunga, a 5% je teško bunilo.

who dares, wins

kad roknemo dolje jedno 20-30% onda će se i promet popraviti……………al će cijene biti niže

sve su to "zlatni dečki" iscenirali

Vidiš kako smo se ja i kolega Sampras na daljinu odmah složili oko zarade.
1% dečki i to na likvidnoj sa većom lovom a 5% bla bla bla [lol]

who dares, wins



Misliš? Ako tako radi ni za burek ne može zaraditi. Te priče može prodavati maloj djeci a ne onima koji imaju lovu i vrte ju. 90% trejdera u opće ne čitaju forume jer nemaju vremena ni živaca za bedastiće tipa gore napisane.


ma nemoj, jesi li probao ikad, 5% natučeš bez problema, a tek kad ih je više u igri…evo ti JDPL i HDEL kao primjer

[/quote]
Jeje pa nebi ništa do kraja života radio, meni dosta i 1% dnevno čisto, to pričaju oni koji nisu probali [thumbsup]
[/quote]
Da ti pošeljem moje transakcije sa LKPC od prije koji dan[smiley]

Možda u snu. Idi na HT ili Atpl pa probaj natući 5% samo tako. Posebno će ti to uspjeti ako se budeš pocjenjivački odnosio prema drugim akterima. Svi koji imaju gledalicu znaju o čemu pričam. Na gore navedenim dionicama je nauka zaraditi 1% radi šalunga, a 5% je teško bunilo.


na ATPL ili HT je jaka konkurencija i tamo rade fondovi, to se radi sa manje likvidnim dionicama u up trendu kada se čudite kako odjednom imaju dobar promet i rast od 15%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kolega sve su to izuzetci koji potvrđuju pravilo.Ali ako želiš trejdati svaki dan onda moraš to raditi na likvidnima jer nema smisla na dionici koja ima par tisuća kuna prometa jer bi mogao jedino sam sebi prodavati. Ja ne kažem da po nekad ne možeš dobro zaraditi ali ne i svaki dan i ne na način kako je onaj lik opisao. Moš mislit da će me preko foruma navući na kupnju !?

who dares, wins




Misliš? Ako tako radi ni za burek ne može zaraditi. Te priče može prodavati maloj djeci a ne onima koji imaju lovu i vrte ju. 90% trejdera u opće ne čitaju forume jer nemaju vremena ni živaca za bedastiće tipa gore napisane.


ma nemoj, jesi li probao ikad, 5% natučeš bez problema, a tek kad ih je više u igri…evo ti JDPL i HDEL kao primjer

[/quote]
Jeje pa nebi ništa do kraja života radio, meni dosta i 1% dnevno čisto, to pričaju oni koji nisu probali [thumbsup]
[/quote]
Da ti pošeljem moje transakcije sa LKPC od prije koji dan[smiley]

Možda u snu. Idi na HT ili Atpl pa probaj natući 5% samo tako. Posebno će ti to uspjeti ako se budeš pocjenjivački odnosio prema drugim akterima. Svi koji imaju gledalicu znaju o čemu pričam. Na gore navedenim dionicama je nauka zaraditi 1% radi šalunga, a 5% je teško bunilo.


na ATPL ili HT je jaka konkurencija i tamo rade fondovi, to se radi sa manje likvidnim dionicama u up trendu kada se čudite kako odjednom imaju dobar promet i rast od 15%
[/quote]
Zaslugom foruma si to napravio, ja ne kažem da se ne može zaraditi ali ne zaslugom foruma to ja oću reći, zaradi danas 1%.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

@verdi

Pa jel ti meni čitaš misli [undecid]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Mislim, tko u HT udje da bi trejdao je … bolje da se ne izrazim.



@verdi

Pa jel ti meni čitaš misli [undecid]

Kolega vidi se da tko to pokušava dođe do jedinstvenog zaključka.
Ja da to ne radim u opće se ne bi osvrtao na komentare.
Da mi je 1% svaki dan bia bi Kerum [lol]

who dares, wins

New Report

Close