Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

futuresi u plusu 0,6% sad će ekipa krenuti iskrcala se jeftino sada to treba kupiti ali skuplje svaki dan ista priča i nikako da nauče.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

daj pustite covijeka neka pise,i ovak i onak nece ovaj forum uticati na crob….
neki znaju kad i koliko sam usao,sam procijenim situaciju,ako se zeznem sam sam se zeznuo,sigurno ne uzimam po nagovoru nekog,pa niti brokera,mislim da sam dovoljno pametan da sam odlucujem kad i po kojoj cijeni ulazim ili izlazim…to je iskljucivo moja odluka….procijenio sam da je trenutacno biti bolje u dionicama i tako sam i napravio dali sam napravio dobar potez vrijeme ce pokazati…..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


kolega Filija, nikada nikoga nisam navlačio na kupnju, u par sam navrata, doduše, tokom zadnjih par mjeseci govorio da nije pametno prodavati. Iza toga i dalje stojim…ili barem ne isprodavati apsolutno sve. Sve naravno ovisi o ciljevima i stilu investiranja, a moj nije česta i radikalna promjena pozicije… neću vam se više obraćati…

..ma , kolega, to sam napisao samo zbog toga da vidiš kako to ružno izgleda kada se nekoga napada da radi ovo ili ono…mi imamo mogućnost koju daje ovaj forum da pišemo "što god nam volja" i ako prođe moderiranje onda niko od nas nema pravo osuđivati nekoga i još k tome vrijeđati…JA NE MISLIM DA VI ILI DRUGI NAVLAČITE IKOGA…pišete svoje mišljenje i to je O.K….samo nastavite-imate na to pravo…ali i drugi koji pišu suprotno imaju pravo na svoje mišljenje, zar ne???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

jedno je bilo kupovati na 1.200 a nešto drugo je kupovati na 1.800
pogotovo u ovoj krizi kojoj se ne nazire dno [lol]
potreban oprez

sve su to "zlatni dečki" iscenirali

Trejderske tehnike
Bubašpara » 04 tra 2009, 21:16
http://www.sfera-station.com/forum/viewtopic.php?p=117#p117

-stavim naloge na prodaju i počnem pisati na forumu poslovnog ( t i ekstremno su pohlepni )
-pišem ide to UP
-piešm imaju izvanredne fundamente ( to uopće nije upitno )
-pišem zakasniti ćete sa kupnjom ( a već se boje da su zakasnili )
-nedam nikome da bude prije mene na kupnji, od toga dobiju popizditis ( to je najvažniji dio taktike )
-uskoro se nervozni pecaju u moju mrežu
-naravno obzirom da ja kontroliram i kupnju i prodaju vi ostali nemate šanse da izbjegnete da vas ostrižem

Prepoznaje li se netko? [lol]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


na temelju čega kolege smatraju da bi trebao uslijediti održivi rast?

suprotnog sam mišljenja, surađujem sa dosta tvrtki na području zagreba i barem 80% njih ima značajno smanjen promet/utržak/prodaju. Ukoliko se trend ne promjeni (a u realnom gospodarstvu ne primjećujem pozitivne trendove), na temelju čega bi dionice trebale rasti?

Sve to štima, neki imaju problema. A jesu li te tvrtke izlistane na burzi?

Govorimo ovdje o tvrtkama koje su na burzi kao dionička društva. Tko može reći da loše posluje IGH, DLKV ili KOEI? Ili da im se loše piše? Ili da rade s gubitkom? Ili da su im se prihodi i dobit smanjili?

Ma baš ništa od toga, sve suprotno.

Možda će im jednog dana dobit i pasti, ali ja bar za sada ne vidim opasnosti za to. Uostalom, lijepo su ih "nagradili" dioničari za ovakvu situaciju tako što su rasprodali sve dionice i brutalno im srušili cijenu. A nekome izgleda i ovaj blagi oporavak te cijene smeta…


Trejderske tehnike
Bubašpara » 04 tra 2009, 21:16
http://www.sfera-station.com/forum/viewtopic.php?p=117#p117

Prepoznaje li se netko? [lol]

ahahahahaha, napokon netko iskren [thumbsup]

sve su to "zlatni dečki" iscenirali



kolega Filija, nikada nikoga nisam navlačio na kupnju, u par sam navrata, doduše, tokom zadnjih par mjeseci govorio da nije pametno prodavati. Iza toga i dalje stojim…ili barem ne isprodavati apsolutno sve. Sve naravno ovisi o ciljevima i stilu investiranja, a moj nije česta i radikalna promjena pozicije… neću vam se više obraćati…

..ma , kolega, to sam napisao samo zbog toga da vidiš kako to ružno izgleda kada se nekoga napada da radi ovo ili ono…mi imamo mogućnost koju daje ovaj forum da pišemo "što god nam volja" i ako prođe moderiranje onda niko od nas nema pravo osuđivati nekoga i još k tome vrijeđati…JA NE MISLIM DA VI ILI DRUGI NAVLAČITE IKOGA…pišete svoje mišljenje i to je O.K….samo nastavite-imate na to pravo…ali i drugi koji pišu suprotno imaju pravo na svoje mišljenje, zar ne???…
[/quote]

ma piši ti što te volja, nemam ja ništa protiv, ali ono sa skidanjem kapa je smiješno… meni barem.. ajd živio.

I'LL BE BACK

Redovni promet 4.468.625,52
Idemo ka rekordno malom prometu.

who dares, wins



Trejderske tehnike
Bubašpara » 04 tra 2009, 21:16
http://www.sfera-station.com/forum/viewtopic.php?p=117#p117

Prepoznaje li se netko? [lol]

ahahahahaha, napokon netko iskren [thumbsup]
[/quote]

Misliš? Ako tako radi ni za burek ne može zaraditi. Te priče može prodavati maloj djeci a ne onima koji imaju lovu i vrte ju. 90% trejdera u opće ne čitaju forume jer nemaju vremena ni živaca za bedastiće tipa gore napisane.

who dares, wins




kolega Filija, nikada nikoga nisam navlačio na kupnju, u par sam navrata, doduše, tokom zadnjih par mjeseci govorio da nije pametno prodavati. Iza toga i dalje stojim…ili barem ne isprodavati apsolutno sve. Sve naravno ovisi o ciljevima i stilu investiranja, a moj nije česta i radikalna promjena pozicije… neću vam se više obraćati…

..ma , kolega, to sam napisao samo zbog toga da vidiš kako to ružno izgleda kada se nekoga napada da radi ovo ili ono…mi imamo mogućnost koju daje ovaj forum da pišemo "što god nam volja" i ako prođe moderiranje onda niko od nas nema pravo osuđivati nekoga i još k tome vrijeđati…JA NE MISLIM DA VI ILI DRUGI NAVLAČITE IKOGA…pišete svoje mišljenje i to je O.K….samo nastavite-imate na to pravo…ali i drugi koji pišu suprotno imaju pravo na svoje mišljenje, zar ne???…
[/quote]

ma piši ti što te volja, nemam ja ništa protiv, ali ono sa skidanjem kapa je smiješno… meni barem.. ajd živio.
[/quote]
i ti meni živio i preživio… [thumbsup]…ono o kapi je bilo slikovito…nema veze…želim ti sve najbolje u životu…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Redovni promet 4.468.625,52
Idemo ka rekordno malom prometu.

prometi jadni da nemogu biti jadniji.sam galinac je duplo više dionica rasprodao u petak nego kaj je danas ukupni promet.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close