Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@filija

Nije mi jasno kako te više nije sramota govoriti netko će nekome skinuti kapu, pa crobex je narastao 40% pa da imaš obraza nebi se više nikada javio jedine rječi koje bi trebao govoriti su.

da gospodine, tako je gospodine, razumijem gospodine a ne tu pametovati.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


futuresi iz -0,7 u +0,3

pametnom dosta

Dobro da smo 98,63% u dionicama [lol] [lol] [lol] [embarass] [thumbsup]



@filija

Nije mi jasno kako te više nije sramota govoriti netko će nekome skinuti kapu, pa crobex je narastao 40% pa da imaš obraza nebi se više nikada javio jedine rječi koje bi trebao govoriti su.

da gospodine, tako je gospodine, razumijem gospodine a ne tu pametovati.


[lol] [lol] [lol]

na temelju čega kolege smatraju da bi trebao uslijediti održivi rast?

suprotnog sam mišljenja, surađujem sa dosta tvrtki na području zagreba i barem 80% njih ima značajno smanjen promet/utržak/prodaju. Ukoliko se trend ne promjeni (a u realnom gospodarstvu ne primjećujem pozitivne trendove), na temelju čega bi dionice trebale rasti?

Hrvatski Futures
Kako će zatvoriti danas crobex???…optimisti i pesimisti upišite komentar….


…PAMETNOME DOSTA…TAKO JE…ali , ali, ali…bumo se ponovili u petak o ovome…netko će od nas morati skinuti kapu onom drugom…bumo vidli…
…naravno da oni u kešu misle da ide dole a oni u dionicama da ide gore…ko će imati više SREĆE bu se vidlo…sretno…

o kakvim ti kapama pričaš? Čovječe ti bi Sampiju trebo dignut spomenik, a sebe pokopat od srama…

a najljepše od svega je što svako navijanje za rast u prosjeku dobije ocjenu 20%. A za pad cca 80%. Naprosto prekrasno[thumbsup]. Prodali ste svoje dionice igračima, i sad bi ih htjeli nazad makar po cijeni po kojoj ste ih prodali. hihi, možda uspijete, možda ne… sve je moguće… [thumbsup]

I'LL BE BACK

evo, opet došao onaj… pa svima podijelio jedinice [lol]
dobro je još nije kupio – pa treba netko dići crobex. [thumbsup]



…mali promet a crobi pada…zar to ne govori nešto???…biće panike…evropa sve više u crvrno i AM futuri…pametnima dosta…

već 2 mjeseca tupiš jedno te isto a crobex je naraso za 50%.. kako te nije sram? pa korekcija je nakon tog rasta poželjna i dobrodošla, a što je najljepše od svega _svi je očekuju_ [thumbsup]
[/quote]

…da je barem tako kolega…nije me sram…ja sam govorio o 7.5. kao danu preokreta, a tada je bilo oko 1850…i za tada sam govorio OPREZ…ako vas sjećanje ne služi provjerite…tek onda pišite ovako nešto…i tada ćete vidjeti koga treba biti sram… I KO NAVLAČI LJUDE DA KUPUJU I IZGUBE I ONO MALO ŠTO IM OSTALO…ILI DA IZGUBE ONO ŠTO SU JEDVA IŠČUPALI IZ MINUSA…
…nemojte kolega osobno nikoga napadati-zašto ste nervozni…pa zar neznate da ni moje ni vaše pisanje neće podići niti spustiti Crobi niti za 1%…
…komentirajmo naša mišljenja ali nemojte se obraćati direktno nikome…nije to kulturno, a ja znam da ste vi ipak solidna osoba…MOLIM VAS NEKA TAKO BUDE…HVALA…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



…PAMETNOME DOSTA…TAKO JE…ali , ali, ali…bumo se ponovili u petak o ovome…netko će od nas morati skinuti kapu onom drugom…bumo vidli…
…naravno da oni u kešu misle da ide dole a oni u dionicama da ide gore…ko će imati više SREĆE bu se vidlo…sretno…

o kakvim ti kapama pričaš? Čovječe ti bi Sampiju trebo dignut spomenik, a sebe pokopat od srama…

a najljepše od svega je što svako navijanje za rast u prosjeku dobije ocjenu 20%. A za pad cca 80%. Naprosto prekrasno[thumbsup]. Prodali ste svoje dionice igračima, i sad bi ih htjeli nazad makar po cijeni po kojoj ste ih prodali. hihi, možda uspijete, možda ne… sve je moguće… [thumbsup]
[/quote]

…MOLIM VAS NE OBRAĆAJTE SE OSOBNO!!!…HVALA!…
PS;već sada polovinu dionica mogu kupiti po manjoj cijeni od one po kojoj sam prodao… KRAJ!

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Hrvatski Futures
Kako će zatvoriti danas crobex???…optimisti i pesimisti upišite komentar….

…nije bitno DANAS…bitno je više dana i mjeseci…
…samo pišem što mislim-DEMOKRACIJA JE ZAR NE…A ONI KOJI MISLE DA TREBAM ZAŠUTITI-ČEMU TEŽE??? osim novaca ima nešto bitnije u životu čovjeka, a to je OSTATI ČOVJEK I SVIMA DATI SLOBODU MIŠLJENJA-BAREM ZA POČETAK…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...




…mali promet a crobi pada…zar to ne govori nešto???…biće panike…evropa sve više u crvrno i AM futuri…pametnima dosta…

već 2 mjeseca tupiš jedno te isto a crobex je naraso za 50%.. kako te nije sram? pa korekcija je nakon tog rasta poželjna i dobrodošla, a što je najljepše od svega _svi je očekuju_ [thumbsup]
[/quote]

…da je barem tako kolega…nije me sram…ja sam govorio o 7.5. kao danu preokreta, a tada je bilo oko 1850…i za tada sam govorio OPREZ…ako vas sjećanje ne služi provjerite…tek onda pišite ovako nešto…i tada ćete vidjeti koga treba biti sram… I KO NAVLAČI LJUDE DA KUPUJU I IZGUBE I ONO MALO ŠTO IM OSTALO…ILI DA IZGUBE ONO ŠTO SU JEDVA IŠČUPALI IZ MINUSA…
…nemojte kolega osobno nikoga napadati-zašto ste nervozni…pa zar neznate da ni moje ni vaše pisanje neće podići niti spustiti Crobi niti za 1%…
…komentirajmo naša mišljenja ali nemojte se obraćati direktno nikome…nije to kulturno, a ja znam da ste vi ipak solidna osoba…MOLIM VAS NEKA TAKO BUDE…HVALA…
[/quote]

Filija ne piši gluposti ti pišeš o preokretu trenda već mjesecima, u međuvremenu smo rasli 50%.
Jednom si čak pogodio oko korekcije.
Tvoje prognoze su jako loše, pokazalo se, kako god okrenuo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kolega Filija, nikada nikoga nisam navlačio na kupnju, u par sam navrata, doduše, tokom zadnjih par mjeseci govorio da nije pametno prodavati. Iza toga i dalje stojim…ili barem ne isprodavati apsolutno sve. Sve naravno ovisi o ciljevima i stilu investiranja, a moj nije česta i radikalna promjena pozicije… neću vam se više obraćati…

I'LL BE BACK

New Report

Close