Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mišljenja sam da su pozicije za danas zauzete i da se nece jos puno trgovati , treba vidjeti sta ce Amerika nocas napraviti pa cemo sutra vidjeti kuda ide ovaj cirkus… Internet je prepun kontraditornih tumacenja trenutnog stanja i prognozi, Petrov sta god "prognozira" stvar ode u kontra smjeru ( inace covjek mi je bio profesor na EFZG-u i moram rec da nemam bas neko misljenje o njemu..) uglavnom na skliskom smo ledu ovih dana i ne usudim se ista prognozirati. Tu sam di jesam!


Da nema Ine bili bi u lijepom plusu danas.

Svakako. Usput da nisu u minusu i HT, ADRS, ATPL, ERNT…



@laser

Koji je po tebi sada smjer ???????????????????????????????

ono što tebe zanima je dali smo u bullu.nismo

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Ako smo rasli 40% šta je to po tebi ???????????????????????????

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ako smo rasli 40% šta je to po tebi ???????????????????????????

ako smo pali 70%, a onda rasli 40%, koliko smo u minusu?



Ako smo rasli 40% šta je to po tebi ???????????????????????????

ako smo pali 70%, a onda rasli 40%, koliko smo u minusu?

[/quote]
Kolega uljećete u raspravu a pojma nemate o čemu raspravljamo.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ako smo rasli 40% šta je to po tebi ???????????????????????????

gledaj svatko ima svoje mišljenje.jedan graf deset mišljenja analitičara.svatko ulaže na osnovu svojih procjena.ono što ne volim su druk postovi a pogotovo druk postovi bez pameti i objašnjenja ,pogotovo tipa ušli su ovi ili oni ide to na 3000 kn.ove postove čita par tisuća ljudi koji nisu registrirani na forum i vjeruj mi puno njih se nažalost povodi za postovima.zato je i danas 95% dioničara u hrvatskoj u debelom minusu.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Mišljenja sam da su pozicije za danas zauzete i da se nece jos puno trgovati , treba vidjeti sta ce Amerika nocas napraviti pa cemo sutra vidjeti kuda ide ovaj cirkus… Internet je prepun kontraditornih tumacenja trenutnog stanja i prognozi, Petrov sta god "prognozira" stvar ode u kontra smjeru ( inace covjek mi je bio profesor na EFZG-u i moram rec da nemam bas neko misljenje o njemu..) uglavnom na skliskom smo ledu ovih dana i ne usudim se ista prognozirati. Tu sam di jesam!

pročitaj izlaganje Rohatinskog pa će ti sve biti jasno. On je čovjek koji ne griješi!

Rohatinski: Monetarni sektor se drži, ali realni sektor tek čeka ono najgore

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ac35c227-d027-45c5-9788-eea3e8a10d64&ref=lastadd



Ako smo rasli 40% šta je to po tebi ???????????????????????????

ako smo pali 70%, a onda rasli 40%, koliko smo u minusu?

[/quote]
kolega pad 70% s 5400 bodova i rast 40% s 1240 bodova..
na donosi minus od 30%
racunaj koliko smo u minusu,tako sto izvuces koliki je postotak 1800 od 5400,skuzit ces koliko smo u minusu…tj tek sad smo nesto ispod 70% u minusu od vrha,jer na 1240 smo bili u minusu preko 80%,ako nemozes napamet uzmi kalkulator…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



Ako smo rasli 40% šta je to po tebi ???????????????????????????

gledaj svatko ima svoje mišljenje.jedan graf deset mišljenja analitičara.svatko ulaže na osnovu svojih procjena.ono što ne volim su druk postovi a pogotovo druk postovi bez pameti i objašnjenja ,pogotovo tipa ušli su ovi ili oni ide to na 3000 kn.ove postove čita par tisuća ljudi koji nisu registrirani na forum i vjeruj mi puno njih se nažalost povodi za postovima.zato je i danas 95% dioničara u hrvatskoj u debelom minusu.
[/quote]
tu se slazem ima neobjektivnosti s obje strane…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



Ako smo rasli 40% šta je to po tebi ???????????????????????????

gledaj svatko ima svoje mišljenje.jedan graf deset mišljenja analitičara.svatko ulaže na osnovu svojih procjena.ono što ne volim su druk postovi a pogotovo druk postovi bez pameti i objašnjenja ,pogotovo tipa ušli su ovi ili oni ide to na 3000 kn.ove postove čita par tisuća ljudi koji nisu registrirani na forum i vjeruj mi puno njih se nažalost povodi za postovima.zato je i danas 95% dioničara u hrvatskoj u debelom minusu.
[/quote]
Onaj tko je vas slušao nije svoj minus niti malo smanjio, a oni koji vas nisu slušali su svoj minus smanjili za najmanje 40% a neki su prešli i u dobar plus jer se na nekim dionicama u mjesec dana dalo zaraditi i preko 100% e to je ono o čemu ja pričam a vi priču okrećete onako kako to vama odgovara a što nema veze sa istinom.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????




Ako smo rasli 40% šta je to po tebi ???????????????????????????

gledaj svatko ima svoje mišljenje.jedan graf deset mišljenja analitičara.svatko ulaže na osnovu svojih procjena.ono što ne volim su druk postovi a pogotovo druk postovi bez pameti i objašnjenja ,pogotovo tipa ušli su ovi ili oni ide to na 3000 kn.ove postove čita par tisuća ljudi koji nisu registrirani na forum i vjeruj mi puno njih se nažalost povodi za postovima.zato je i danas 95% dioničara u hrvatskoj u debelom minusu.
[/quote]
Onaj tko je vas slušao nije svoj minus niti malo smanjio, a oni koji vas nisu slušali su svoj minus smanjili za najmanje 40% a neki su prešli i u dobar plus jer se na nekim dionicama u mjesec dana dalo zaraditi i preko 100% e to je ono o čemu ja pričam a vi priču okrećete onako kako to vama odgovara a što nema veze sa istinom.
[/quote]

Hehe ovo je zanimljivo, pa može jedno pojašnjenje.

Recimo da ja nisam prodava niti kupovao dionice, i da mi je ulaz u igh na solidnih 10k.
A takvih ima dosta, ako ne i većina. Zapamtite, nismo mi na forumu većina, to vam je valda jasno.

I sad ja jesam u plusu 100%, ali sam i dalje u minusu 60%, umjesto 80%.

O čem vi onda pričate.

Znači oni koji nisu prodavali trebali bi biti u najvećem plusu, jer su oni sigurno imali dionice na minimumu, i imaju ih i sada i njihov plus je najveći. Za razliku od vas, vi sigurno niste sve pkupili na min niti prodali na max.
Znači oni su "zaradili" više nego vi/vaša teorija.

O čemu onda vi pričate?
Oprosti mu jer nezna o čemu piše.

New Report

Close