Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajmo kataklizmičari svi koji hoćete jeftino dionice…

sutra padamo do 1700, 1600 il 1500!? [smiley]

evo da ponovim ovdje…
– sutra sve brzo prodati jer prekosutra ne postoji.

– da, i ne zaboraviti poslije prodaje zdušno drukati sa lošim (ponovljenim) vijestima za daljnji pad jer tako se više zaradi ponovnom kupovinom prekosutra.

– a ne smije se zaboraviti na pokoji link gdje su stručni analitičari rekli 11. zapovijed (aneks iliti dopunu) koja se odnosi na burzovno trgovanje. [yawn]

Padali smo naravno, opet i samo opet zbog amera. Mark Faber kaze da ce biti korekcija 10 tak % pa opet up do dzulaja. Prema tome, bikovi, nis se ne sekirajte, vi imate muda ali ne i pameti, pa bumo se vidli za jedno par mjeseci. Samo ponesite par rezervnih gacha. [bye]

Dobro vam se više da iz dana u dan mlatiti praznu slamu. Svaki dan jedni te isti, jedne te iste rasprave, rekla – kazala. I ništa više od toga. Dajte malo uzmite odmora!
Pa ako ste zaradili otiđite negdje na odmor. Il je za vas vrhunac života ovaj forum!?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Mi smo jučer pali 3 % a Ameri 2 %. Sad su im futuresi oko 0. Neznam o čemu pričate.vi koji drukate na pad. Ak će futuresi biti oko +1, mi ćemo završiti na +3 i nadoknaditi jučerašnji gubitak. Ak će biti u minusu što ne vjerujem( mislim oko 2 do pol 4 popodne) onda ćemo i mi u blagi minus. Blaži nego oni.
I tu je cijela istina. Još smo mi u debelom biku a jučer je bila samo kapitalizacija dobiti. A ovo o maloprodai, naravno da je bilo očekivano. Samo si to svatko tumači prema potrebi.
To samo znači da smo bliže kraja krizi. Sad može samo bolje.

sve 3 danasnja izvijesca su u 14:30 po nasem vremenu,ona ce reci kako dalje……..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Evo a Petrov trubi da mali kupuju. A pola od 92 milje u petak ulupali mirovinci. Ostatk vjerojatno ostali fondovi, stranci i veliki i mali investitori. rekao sam vam da petro priča bajke jer se nije nakrcao.

Raiffeisen i PBZ/CO u petak 8. svibnja u dionice ubacili najmanje 44,3 milijuna kuna
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – PBZ/CO OMF kupovao je dionice HT-a i Podravke, a Raiffeisen OMF dionice HT-a i Atlantic grupe.

Dva obvezna mirovinska fonda u petak 8. svibnja na Zagrebačkoj su burzi bila aktivna kao kupci šest dionica, pokazuju podaci Središnje Depozitarne Agencije….
Opširnije na Seebiz.hr


Dobro vam se više da iz dana u dan mlatiti praznu slamu. Svaki dan jedni te isti, jedne te iste rasprave, rekla – kazala. I ništa više od toga. Dajte malo uzmite odmora!
Pa ako ste zaradili otiđite negdje na odmor. Il je za vas vrhunac života ovaj forum!?

bravo majstore! [thumbsup]

dan je pametniji od noći


Dobro vam se više da iz dana u dan mlatiti praznu slamu. Svaki dan jedni te isti, jedne te iste rasprave, rekla – kazala. I ništa više od toga. Dajte malo uzmite odmora!
Pa ako ste zaradili otiđite negdje na odmor. Il je za vas vrhunac života ovaj forum!?

Šta je za tebe vrhunac života kada prodaš drukati na dole.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Vidim da mnogi barataju krivim izrazom za ovo što se danas desilo pa pričaju o ispuhivanju nekakvog imaginarnog balona na 1800, o kakvom vi balonu pričate i kakve to izraze koristitite, pravi naziv za ovo što se danas desilo je poslednji ili jedan od poslednjih pokušaja rušenja buurze.

Crobex nije smio nikako pasti ispod 3000 bodova i na toj cjeni su uračunata sva ova sranja koja su se desila u USA a koja s nama nemaju ama baš nikakve veze što potvrđuju svi strani ekonomisti i oni koji su sinoć gledali otvorene mogli su vidjeti dvojicu poznatih ekonomista koji se nama dive kako smo vješto izbjegli ovu recesiju i hvalili su našu državu.

Hehe nevjerojatno je dragi sampica kako se za argument sad uzimaju neki kvazi ugledni analitičari i ekonomisti izvanka, a dok se do nedavno pljuvalo po svem kaj hoda i ima veze s ekonomijom unas i vanka.
Zbilja zanimljivo.
Pa po čem su ti likovi bolji od vama dragog stojića recimo?
U tome kaj su fulali u svakom predviđanju do sada? Isto kao i mi svi ovđe?

E kolega selektivna izloženost, to je vaš problem, ak ste slušali marketing onda znate kaj nam prodajete u ovom postu.


Raiffeisen i PBZ/CO u petak 8. svibnja u dionice ubacili najmanje 44,3 milijuna kuna
Autor/izvor: SEEbiz

Dobro a za kog vraga su se sad i na ovim cijenama sjetili kupovati sa tolikim parama a ne recimo prije mjesec-dva!?? Zaista "odgovorno" postupanje sa našim novcima, nema što! [angry]



Raiffeisen i PBZ/CO u petak 8. svibnja u dionice ubacili najmanje 44,3 milijuna kuna
Autor/izvor: SEEbiz

Dobro a za kog vraga su se sad i na ovim cijenama sjetili kupovati sa tolikim parama a ne recimo prije mjesec-dva!?? Zaista "odgovorno" postupanje sa našim novcima, nema što! [angry]
[/quote]

da ali se isto iz aviona vidi da fondovi ako ulažu u crobex ulažu u dvije dionice od kojih je jedna HT.rast većine ostalih dionica je špekulativan (igra mešetara) i fondovi ih izbjegavaju u širokom luku,zapitajte se zašto.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close