Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedan dan me nema imam malo posla više i gle šta ste uradili od burze, šteta što danas nisam tu bio da se opet natovarim ovih ljepotica po ljepim cjenama ali ja se nadam da će se štogod i ujutru nuditi.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



Sreća na ovoj korekciji, da ljudi mogu kupiti malo sa bida a ne samo skidati sa aska.

[thumbsup]

neke ni danas ne možeš po bidu [wink]
[/quote]

zato će se moći sutra! [thumbsup]
pa opet prekosutra [thumbsup]
[/quote]

nemoj biti previse siguran u to…



Sreća na ovoj korekciji, da ljudi mogu kupiti malo sa bida a ne samo skidati sa aska.

[thumbsup]

neke ni danas ne možeš po bidu [wink]
[/quote]

zato će se moći sutra! [thumbsup]
pa opet prekosutra [thumbsup]
[/quote]
neke dionice da….ali neke…..za par godina….kad se malo napuse balon…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

rijetko koja banka daje margine…

eh, di smo mi još od pravog puhanja! [smiley]


rijetko koja banka daje margine…

eh, di smo mi još od pravog puhanja! [smiley]


kolega..zauzimanje startnih pozicija u tjeku [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



rijetko koja banka daje margine…

eh, di smo mi još od pravog puhanja! [smiley]


kolega..zauzimanje startnih pozicija u tjeku [cool]
[/quote]

uzurbano.
[cool]


rijetko koja banka daje margine…

eh, di smo mi još od pravog puhanja! [smiley]

E baš sam to htio pitati. Kakva je ponuda i koje su dionice na listi ?

who dares, wins

uglavnom crobex…

ponuda slabašna, kamate visoke…

Možda je lako biti sada general nakon bitke ,ali čini mi se da je ovo prošlotjedno pumpanje bilo očigledna manipulacija. Samo pratite podatke o stanju dioničkih fondova.Sve dok se njihova imovina smanjujue odnosno sve dok se povlače udjeli nema nikakvog oporavka. Vraćamo se ponovno na 15 mil. kn dnevno,a s takvim prometom nema nikakvog značajnijeg rasta.

Prometi od 80 ,90 ili više mil.kn mogu ovakvom manipulacijom potrajati samo par dana kako bi izmamili još nešto novca iz čarapa,ali svaki put sve manje. Sve u svemu čeka nas dugo toplo ljeto ,a pravo stanje u zemlji ćemo možda saznati poslije izbora.

moža sačekati kraj godine…da se ne plaća kamata za ovu…možda neće vlakić pobjeći [undecid]

Kune nisu problem, kuna nema

Vidim da mnogi barataju krivim izrazom za ovo što se danas desilo pa pričaju o ispuhivanju nekakvog imaginarnog balona na 1800, o kakvom vi balonu pričate i kakve to izraze koristitite, pravi naziv za ovo što se danas desilo je poslednji ili jedan od poslednjih pokušaja rušenja buurze.

Crobex nije smio nikako pasti ispod 3000 bodova i na toj cjeni su uračunata sva ova sranja koja su se desila u USA a koja s nama nemaju ama baš nikakve veze što potvrđuju svi strani ekonomisti i oni koji su sinoć gledali otvorene mogli su vidjeti dvojicu poznatih ekonomista koji se nama dive kako smo vješto izbjegli ovu recesiju i hvalili su našu državu.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Vidi se da ih je Šuki brifirao za nastup…………………. [smiley]

New Report

Close