Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šteta… taman mislio da je moj nalog poklopio kada se sjetio da brojka 5 mi nije u 305 već u ,55…

a taman bi bilo za moje apetite

nema mi druge nego se zae..ti

Meni ovaj tjedan govori da je ovo umjetno izazavana korekcija u očekivanju prave..čisto trzanje..
Nje neće biti sigurno do izvješća o 1 Q najdalje do tht-a,prema tome,ovih par dana su bili posvećeni
fondovima i kupcima sa viškom keša..
Pogledajte izvješće fondova za jučerašnji dan: Svi redom u crvenilu…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Kaže čovjek – umjetno izazvana korekcija – .
Meni to zvuči kao umjetno izazvana er…. .[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Meni ovaj tjedan govori da je ovo umjetno izazavana korekcija u očekivanju prave..čisto trzanje.. Nje neće biti sigurno do izvješća o 1 Q najdalje do tht-a,prema tome,ovih par dana su bili posvećeni fondovima i kupcima sa viškom keša.. Pogledajte izvješće fondova za jučerašnji dan: Svi redom u crvenilu…

Urota kineza, europljana i domaćih špekulanata kojima je trebala lova za JDOS.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Pozdrav ekipi !
Novi sam na ovom forumu !
Slozio bih se sa Bakulazom , nakon ovoliko price i iscekivanja (u strahu) korekcije sumnjam da ce zavrsiti na ovome ..
Ako pogledate banjaluku i sarajevo , to je bio masakar motornom pilom … frend iz SA jos luta carsijom po birtijama ubijajuci tugu…
Mislim da tornado tek dolazi .. ja sam se istovario ddjh ,adris-pa , snba ,elka , franck .. jedino imam jos malo maistre (kasni ulaz)
i 95% kesa u ocekivanju shopinga [smiley9][smiley9]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

bakulaz:

Meni ovaj tjedan govori da je ovo umjetno izazavana korekcija u očekivanju prave..čisto trzanje.. Nje neće biti sigurno do izvješća o 1 Q najdalje do tht-a,prema tome,ovih par dana su bili posvećeni fondovima i kupcima sa viškom keša.. Pogledajte izvješće fondova za jučerašnji dan: Svi redom u crvenilu…

Urota kineza, europljana i domaćih špekulanata kojima je trebala lova za JDOS.


Pa ima tu i Carla DEl Ponte prste,vidjet će te…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Moj susjed je još prije godinu dana rekao da vjeruje samo u ono što drži u ruci(inače je dipl. ek.), i da su budale koji se bave s dionicama, da bi prije sedam dana odnio u par fondova po 150000 kn. Naravno dioničarskih. Kladio bih se da bi on bio zadnji čovjek u Hrvatskoj koji bi uložio u dionice. A vidi vraga. I kažem vam takvih je svakim danom sve više otkad su čuli za zarade na Ini. A imaju ljudi para. Tako da je korekcija još vrlo daleko i T-HT dionice se mogu popapati bez ikakve korekcije. Jedino slušam od poznanika koji su dosad kupili samo Inu, da će nju sada prodavati i kupiti T-Ht. Pa onda T-HT prodati pa kupiti Magmu, pa Hep, itd.itd. Tak da bi jedino Ina mogla stradati. Pozdrav!

cut…
Tako da je korekcija još vrlo daleko i T-HT dionice se mogu popapati bez ikakve korekcije.

Ma naravno; Kao sto smo uostalom imali prilike vidjeti kod JDOS?

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Moj susjed je još prije godinu dana rekao da vjeruje samo u ono što drži u ruci(inače je dipl. ek.), i da su budale koji se bave s dionicama, da bi prije sedam dana odnio u par fondova po 150000 kn. Naravno dioničarskih.

Nezahvalno je prognozirati, ali susjed bi ti sljedeći tjedan mogao biti jako nervozan čovjek.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

tenkista:

Moj susjed je još prije godinu dana rekao da vjeruje samo u ono što drži u ruci(inače je dipl. ek.), i da su budale koji se bave s dionicama, da bi prije sedam dana odnio u par fondova po 150000 kn. Naravno dioničarskih. ”

Nezahvalno je prognozirati, ali susjed bi ti sljedeći tjedan mogao biti jako nervozan čovjek.

A mogao bi i shvatiti da je bolje kad si ga sam držiš u ruci neko kad ti ga netko drugi drži u ruci ( jer taj bi mogao maltiti i po trnju – obzirom da nije njegov )[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Moj susjed je još prije godinu dana rekao da vjeruje samo u ono što drži u ruci(inače je dipl. ek.), i da su budale koji se bave s dionicama, da bi prije sedam dana odnio u par fondova po 150000 kn. Naravno dioničarskih. Kladio bih se da bi on bio zadnji čovjek u Hrvatskoj koji bi uložio u dionice. A vidi vraga. I kažem vam takvih je svakim danom sve više otkad su čuli za zarade na Ini. A imaju ljudi para. Tako da je korekcija još vrlo daleko i T-HT dionice se mogu popapati bez ikakve korekcije. Jedino slušam od poznanika koji su dosad kupili samo Inu, da će nju sada prodavati i kupiti T-Ht. Pa onda T-HT prodati pa kupiti Magmu, pa Hep, itd.itd. Tak da bi jedino Ina mogla stradati. Pozdrav!

taj tvoj susjed je ovčica koja će na kraju najviše popušiti…ako ništa drugo barem ide u fond, a ne u INDGo
[smiley2]
eh pohlepa, pohlepa…
i slažem se da će ta lova napuhavati već prenapuhano tržište…što je nama aktivnim sudionicima super…ali kad jednog dana sve to pukne…puknut će jako

tenkista:

Moj susjed je još prije godinu dana rekao da vjeruje samo u ono što drži u ruci(inače je dipl. ek.), i da su budale koji se bave s dionicama, da bi prije sedam dana odnio u par fondova po 150000 kn. Naravno dioničarskih. Kladio bih se da bi on bio zadnji čovjek u Hrvatskoj koji bi uložio u dionice. A vidi vraga. I kažem vam takvih je svakim danom sve više otkad su čuli za zarade na Ini. A imaju ljudi para. Tako da je korekcija još vrlo daleko i T-HT dionice se mogu popapati bez ikakve korekcije. Jedino slušam od poznanika koji su dosad kupili samo Inu, da će nju sada prodavati i kupiti T-Ht. Pa onda T-HT prodati pa kupiti Magmu, pa Hep, itd.itd. Tak da bi jedino Ina mogla stradati. Pozdrav!

taj tvoj susjed je ovčica koja će na kraju najviše popušiti…ako ništa drugo barem ide u fond, a ne u INDGo
[smiley2]
eh pohlepa, pohlepa…
i slažem se da će ta lova napuhavati već prenapuhano tržište…što je nama aktivnim sudionicima super…ali kad jednog dana sve to pukne…puknut će jako


Kada će puknuti?[smiley2]
Imam nešto para u Victoriji ,pa reko…[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

New Report

Close