Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sreća na ovoj korekciji, da ljudi mogu kupiti malo sa bida a ne samo skidati sa aska.

Nisam siguran da je posrijedi ‘korekcija’.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


Do kraja trgovanja moguće blokade na pojedinim dionicama, a kak će biti sutra u jutro na otvaranju bolje da ne mislim, ne bu dobro, ne bu… [undecid]

Da, moglo bi biti zakucavanja na kraju trgovanja. Možda nas malo Kinezi ohrabre za sutra, smo ne znam s čime. [sad]

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Iskcavači i danas popušili. I neka su. Tko se mača lača, od mača i pogiba.
Pa daj ljudi, budite malo investitori, ak se hoćete kladit odite u kladionicu.


Iskcavači i danas popušili. I neka su. Tko se mača lača, od mača i pogiba.
Pa daj ljudi, budite malo investitori, ak se hoćete kladit odite u kladionicu.

A što bi ti? Da raste stalno prema gore? Pa moram i ja dobiti šansu da kupim nešto jeftinije.



a koliko je crobex bio najviše ovih zadnjih par dana molio bi nekoga da mi odgovori 18_ _?????

1866,11 čini mi se
[/quote]
Pa danas vam je bio 1869.93

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

hehe ne da se karat više ekipa na Ledu. kupuju oba skrbnjaka zabe, čak i onaj velki na drugom mjestu sa jaaaako puno komada i koji jaaaako rijetko steže. betonaža montmontaža [thumbsup]

I'LL BE BACK


Sreća na ovoj korekciji, da ljudi mogu kupiti malo sa bida a ne samo skidati sa aska.

[thumbsup]

neke ni danas ne možeš po bidu [wink]

I'LL BE BACK


Sreća na ovoj korekciji, da ljudi mogu kupiti malo sa bida a ne samo skidati sa aska.

[thumbsup]

neke ni danas ne možeš po bidu [wink]
[/quote]

zato će se moći sutra! [thumbsup]
pa opet prekosutra [thumbsup]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

kolega ovo je burza, sve je moguće [thumbsup]

I'LL BE BACK

Koji pokolj [huh]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

zato će se moći sutra! [thumbsup]
pa opet prekosutra [thumbsup]

a možda je u šumi

Prodajem jeftino, kupujem skupo.



Poštovani kolege!

Da li netko ima evidenciju koje dionice nisu dotakle prethodni lokalni vrh, a koje jesu.
Jer ako mnoge od njih nisu dotakle prethodni lokalni vrh prije cca 3-4 mjeseca, mislim da znam što nam se sprema.

Dobro došli u još jednu korekciju [bye] [smiley]

Sad bu Doktor rekel da su mu smjestili korekciju pred izbore ovi iz oporbe. [lol]
[/quote]

Kao sto ga je i oporbeni golub posrao
http://www.index.hr/vijesti/clanak/golub-izvrsio-veliku-nuzdu-na-sanadera/433533.aspx

New Report

Close