Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TKO PODIŽE CIJENE
Burza: Špekulanti su lansirali domaće dionice?
Autor/izvor: Tomislav Petrov, tomislav.petrov@seebiz.eu
KOMENTAR – Jesu li domaće dionice lansirali mirovinci? Jesu li se na Zagrebačku burzu vratili inozemni investitori? Jesu li domaće dionice na samu naznaku “zelenih mladica oporavka globalnog gospodarstva” lansirali domaći špekulanti? Je li uzlet Zagrebačke burze politički motiviran?

http://www.seebiz.eu/hr/analize/burza-spekulanti-su-lansirali-domace-dionice%3f,45134.html







e moji katastrofičari ,priznajte poraz i vračajte se nazad dok još možete,Bit će korekcija ,da da mora biti ali kojeg datuma……………

korekcija pocinje:

a) sutra – 90% sanse

b) prekosutra – 10% sanse

[/quote]

izvolite…

ovo 10% sanse sam ostavio zbog malog potencijala koji je potrosen na otvaranju.

na TA imate targete.

[/quote]

Gospon tigrus, vi ste jučer prodali i sad nam dajete targete za pad.
Dajte se nemojte sramotiti, molim vas.
[/quote]

Gospa Brankica….
ipak…

[smiley] [wink]
[/quote]

Kak ide korekcija,gospon tigrus?
Kad ćemo na 1700?
[/quote]

Gospa Brankica….
ipak to ide…

[wink]

Za svaki mjesec koji radite izdvojite iznos koji možete, i kupite si dionicu. ako izdvajate 200 kn, kupite npr. 1 dionicu HT-a (ili neku drugu) , ako izdvajate 400 kn, kupite 2 dionice HT-a. I tako svake godine, i na kraju kad idete u mirovinu, možete prodati sve, ili mjesečno po par komada koliko vam treba. To je relativno rizično, pa možete recimo to isto raditi sa obveznicama, koje su manje rizične.
Zašto da to za vas rade banke kad možete i sami, naravno ako želite i spremni ste preuzeti malo rizika.
Ne nagovaram nikoga ni na što, nego samo prenosim jedno razmišljanje.


Ja bih volio da se izvučem i iz 1. i 2. stupa pa da se sam pobrinem i za taj novac. Sigurno ću zaraditi više nego oni koji mi brinu o mirovini… Ako netko zna kako da se izvučem….

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.








e moji katastrofičari ,priznajte poraz i vračajte se nazad dok još možete,Bit će korekcija ,da da mora biti ali kojeg datuma……………

korekcija pocinje:

a) sutra – 90% sanse

b) prekosutra – 10% sanse

[/quote]

izvolite…

ovo 10% sanse sam ostavio zbog malog potencijala koji je potrosen na otvaranju.

na TA imate targete.

[/quote]

Gospon tigrus, vi ste jučer prodali i sad nam dajete targete za pad.
Dajte se nemojte sramotiti, molim vas.
[/quote]

Gospa Brankica….
ipak…

[smiley] [wink]
[/quote]

Kak ide korekcija,gospon tigrus?
Kad ćemo na 1700?
[/quote]

Gospa Brankica….
ipak to ide…

[wink]
[/quote]

Ha,ha,dobar ste gospon tigrus.Jeste dočekali?

Analitičari: Nagli rast nije ni mogao dulje potrajati

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b680c206-bb2d-4fe6-badb-8d1fe5dd5a92&open=sec

ajmo jedinice [lol]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Kao da svi jedva čekaju pad dionica…

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9e20ce18-a88d-44aa-9200-bbaaebdf3173&open=sec

Poštovani kolege!

Da li netko ima evidenciju koje dionice nisu dotakle prethodni lokalni vrh, a koje jesu.
Jer ako mnoge od njih nisu dotakle prethodni lokalni vrh prije cca 3-4 mjeseca, mislim da znam što nam se sprema.

Dobro došli u još jednu korekciju [bye] [smiley]


Poštovani kolege!

Da li netko ima evidenciju koje dionice nisu dotakle prethodni lokalni vrh, a koje jesu.
Jer ako mnoge od njih nisu dotakle prethodni lokalni vrh prije cca 3-4 mjeseca, mislim da znam što nam se sprema.

Dobro došli u još jednu korekciju [bye] [smiley]

Sad bu Doktor rekel da su mu smjestili korekciju pred izbore ovi iz oporbe. [lol]

who dares, wins

a koliko je crobex bio najviše ovih zadnjih par dana molio bi nekoga da mi odgovori 18_ _?????


a koliko je crobex bio najviše ovih zadnjih par dana molio bi nekoga da mi odgovori 18_ _?????

1866,11 čini mi se

who dares, wins

Sreća na ovoj korekciji, da ljudi mogu kupiti malo sa bida a ne samo skidati sa aska.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Do kraja trgovanja moguće blokade na pojedinim dionicama, a kak će biti sutra u jutro na otvaranju bolje da ne mislim, ne bu dobro, ne bu… [undecid]

New Report

Close