Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ovdje imamo one koji ne kupuju i ne pada im na pamet imamo one koji imaju dionice,koji takodje ne kupuju…medjutim postavlja se pitanje tko onda kupuje,ok trejderi uzimaju dio prometa,no tko kupuje ostalo…dali se tko zapita..

barem mirovinci (hypo/rba) koji se nakupovao svega
Vaš link
Mene i dalje zanima ima li koji fundamentalni razlog zbog kojeg je grobi našminkan danas, kontra amera i dax-a. Danas nismo pratili nikoga nego kao da je netko radio predstavu po političkoj direktivi za izbore…. a onda iza toga stiže ht 2. dio dividende pa opet shopping….
[/quote]

Poštovani kolega, znate li da kada bi Crobex narastao još za duplo, još uvek bi bio manje u minusu od ATH nego je trenutno SP?
[/quote]
Tko kaze da je CROBEX na ATH bio realno vrednovan kao i S&P ATH?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep





ovdje imamo one koji ne kupuju i ne pada im na pamet imamo one koji imaju dionice,koji takodje ne kupuju…medjutim postavlja se pitanje tko onda kupuje,ok trejderi uzimaju dio prometa,no tko kupuje ostalo…dali se tko zapita..

barem mirovinci (hypo/rba) koji se nakupovao svega
Vaš link
Mene i dalje zanima ima li koji fundamentalni razlog zbog kojeg je grobi našminkan danas, kontra amera i dax-a. Danas nismo pratili nikoga nego kao da je netko radio predstavu po političkoj direktivi za izbore…. a onda iza toga stiže ht 2. dio dividende pa opet shopping….
[/quote]

Poštovani kolega, znate li da kada bi Crobex narastao još za duplo, još uvek bi bio manje u minusu od ATH nego je trenutno SP?
[/quote]
Tko kaze da je CROBEX na ATH bio realno vrednovan kao i S&P ATH?

[/quote]

koliko je po tvome crobex vs sp500 realno?

sp500 = 1000 , znaci cronex = koliko?

crobex je među najpotcjenjenijim burzama na svijetu statistički i o tome ne treba debatirati jer postoje izvori podataka i podaci…

kolega nije niti bitno koliko je crob realno,nego na koliko ce opet doci,a i ti i ja znamo da ce doci visoko,jer igra postoji zbog igraca,u medjuvremenu ce dio i otpasti,tako je…
znate i vi i ja pravila igre,sad se pokupi sta se ima za pokupiti,pa stepenica up pa se opet kupi sto se ima za pokupiti,i tako do odredjene visine naravno uz korekcije,kad se dodje do odredjenih visina i kolicina naravno..pocinje prica da vise nema krize med i mlijeko,sve cvjeta,onda vi prodajete ovce kupuju,dok im vi milospjeve pjevate,kad se nakupi dovoljno ovaca onda pocinje sisanje,scenarij poznat,svakih cca 10 godina dolazi novo stado kako 1989,1999 pa tako 2009godine…samo kolega ja tad necu biti medju ovcama…zato kupujem sad tad cu prodavati s vama zajedno,zato me ne zanima koliko je crob bio po ATH nego koliko ce biti kroz odredjeno vrijeme,a i ja i ti znamo da ce biti dosta vise nego sad pa makar i prenapumpan,kako je bio pumpan bit ce i opet,jer igra mora da traje i trajat ce ….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


crobex je među najpotcjenjenijim burzama na svijetu statistički i o tome ne treba debatirati jer postoje izvori podataka i podaci…

hajde da vidimo te izvore

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Uh…nakon emisije Otvoreno o ekonomskoj situaciji u Hrvatskoj,čovjek se upita živimo li mi u toj državi o kojoj su oni danas pričali?
Najjači bankarski sustav, i sl. teze, prepuno optimizma, strani ekonomisti nas hvale na sva usta…sutra.., a što drugo nego – rast.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Drage kolege nova sam ovdje a i opcenito na burzi pa mozete li mi pomoci gdje se moze vidjeti lista 10 najvecih kupaca ili prodavatelja neke dionice. Hvala vam unaprijed..


Uh…nakon emisije Otvoreno o ekonomskoj situaciji u Hrvatskoj,čovjek se upita živimo li mi u toj državi o kojoj su oni danas pričali?
Najjači bankarski sustav, i sl. teze, prepuno optimizma, strani ekonomisti nas hvale na sva usta…sutra.., a što drugo nego – rast.

Poštovani kolega Plavi, pa to je i jedan od razloga zašto sam dobar deo sopstvenog kapitala prebacio sa Beogradske berze na Zagrebačku. Da vidite samo u kakvom je ekonomskom i političkom stanju Srbija, a Crobex u ovom padu svetskih berzi u poptunosti dosegao Belex. To je prosto neverovatno i neopravdano što su vam uradili ovde. Tek kad Crobex odradi dobrih 100% rasta sa ovih cena je ću da razmislim o povratku na BSE. Te dve berze su prema likvidnosti i potencijalu kompanija sa obzirom na ekonomsko i polotičko okruženje nebo i zemlja, a pale su jednako. Zaista neverovatno. Po mojim procenama uz eventualne usputne manje korekcije Crobex bi trebao barem u početku oporavka duplo više da raste od mnogih svetskih berzi.

DOĐAVOLA SVE DOĐAVOLA SAMNOM



crobex je među najpotcjenjenijim burzama na svijetu statistički i o tome ne treba debatirati jer postoje izvori podataka i podaci…

hajde da vidimo te izvore
[/quote]

kolega mogli bi nešto i sami…

počnite s blumbergom…

laku noć!


da prodaju veliki po 80 komada na jdpl ili po 45 komada na koei,ili pak sve po 90 komada na ptkm…
pitam se samo ako ve c kako tvrdite mali kupuju veliki prodaju,zasto vise nema panicne rasprodaje,tu i tamo po koji slucaj ili su mali postali cvrsti ili neznam sto je…ali panike nema niti stampeda na crvene futurese bar je zadnjig dana ne vidjeh bude 15 min istresanje panicara i zastoj,mozda se meni samo cini,ili pak dionice ulaze u cvrsce ruke…neznam mozda grijesim,ali se psihologija na trzistu drasticno promijenila…no ovo je samo moje misljenje koje nece naravno uticati na TK jer ce svakako biti kako jaci hoce…ne kazem da jesu ali ako jesu fondovi u igri jos ako se i stranci mijesaju,pitanje je samo kad ce puknuti…tj,kad ce sitni dokup im dosaditi kao sto je danas nekomu na zvijezdi dosadio ili neki dan na koei pa je pocistio sve u jednom nalogu sa 330-350 cca 2000komada…neznam…

Slažem se u potpunosti sa Vama,
zaista nema panične rasprodaje ( što ne znaći da i neće) a malo po malo netko veću udari po asku jer nema vremena ili živaca skupljati pomalo, recimo jučer na IGH netko je pokupio sve od 3440 do 3510 i to ne može biti mali investotor,no da sentiment grabi ka optimizmu to zasigurno




crobex je među najpotcjenjenijim burzama na svijetu statistički i o tome ne treba debatirati jer postoje izvori podataka i podaci…

hajde da vidimo te izvore
[/quote]

kolega mogli bi nešto i sami…

počnite s blumbergom…

laku noć!
[/quote]

bloomberg kolega .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Drage kolege nova sam ovdje a i opcenito na burzi pa mozete li mi pomoci gdje se moze vidjeti lista 10 najvecih kupaca ili prodavatelja neke dionice. Hvala vam unaprijed..

Morate imati neki burzovni monitor, od ZSE ili nekih brokerskih kuća koji se većinom plaća.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

New Report

Close