Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a3fd3d57-e258-4ebd-bbd1-50cab27d9e53&open=sec

Sindikati demantirali Sanadera

Štrajk ide


ATLN-R-A….negativna blokada sa 20kn prometa…..
Dok god budu vladala ovakva pravila igre na ovoj burek-burzi….niti jedan strani investitor koji drzi do sebe neće ovdje ni primirisati….

a kak ce tek izgledat kad se pocnu vracat a jos kad izdasnije pocnu kupovat, mirovinci s maljusnom imovinom 2,37 miljardica u djonicama…
slazem se bice to puno skupje kad Vas uvjere da je kriza prosla!

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Pred nama ješ podosta ovakvih dana treba te cjene vratiti bar na neke normalne razine koje sada svakako nisu, 99% dionica je podcjenjeno do boli, a ovi što čekaju valjda su Dinkova vojska pa će kupovati kada bude precjenjeno.

Sretno svima i uživajte u ovome zelenilu.


dinko je na 2800 rekao da smo podcenjeni sad ce na 3200 rec da smo se stabilizirali e onda decki navalite moguce, prodacu Vam i ja stogod

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



ATLN-R-A….negativna blokada sa 20kn prometa…..
Dok god budu vladala ovakva pravila igre na ovoj burek-burzi….niti jedan strani investitor koji drzi do sebe neće ovdje ni primirisati….

a kak ce tek izgledat kad se pocnu vracat a jos kad izdasnije pocnu kupovat, mirovinci s maljusnom imovinom 2,37 miljardica u djonicama…
slazem se bice to puno skupje kad Vas uvjere da je kriza prosla!
[/quote]
samo tad ce vec biti mozda i precijenjeno…..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Korekcija kod dionica je po meni vrlo pozitivna, dapače, to je kao kad se rodi malo dijete i ne plače. I tada mislimo kako je sve u redu, no, prirodno je kad se dijete rodi da ono plače i tek tada je sve u redu. Tako je i sa dionicama. Ako samo rastu, bez korekcije ili povremenog pada nije prirodno.
I ono najbitnije, nema mjesta panici…

potpuno se slažem s ovom izjavom.
Korekcije su sastavni dio kretanja tržišta i one de facto omogućuju daljnji rast. Kretanje crobexa posljednje vrijeme korekciju od 5% do 10% čini vjerojatnijom svaki daljni dan rasta. Po meni, idealna bi situacija bila da crobex ovako nastavi još neko vrijeme, probije 2000 na volumenu kakav je bio krajem prošlog tjedna, dođe do cca2100-2200 i da se iskorigira uz jači pad volumena do 2000.

ovdje imamo one koji ne kupuju i ne pada im na pamet imamo one koji imaju dionice,koji takodje ne kupuju…medjutim postavlja se pitanje tko onda kupuje,ok trejderi uzimaju dio prometa,no tko kupuje ostalo…dali se tko zapita..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


ovdje imamo one koji ne kupuju i ne pada im na pamet imamo one koji imaju dionice,koji takodje ne kupuju…medjutim postavlja se pitanje tko onda kupuje,ok trejderi uzimaju dio prometa,no tko kupuje ostalo…dali se tko zapita..

ajde sad ponovi post ali zamjeni rijeć kupuju sa prodaju. [wink]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


ovdje imamo one koji ne kupuju i ne pada im na pamet imamo one koji imaju dionice,koji takodje ne kupuju…medjutim postavlja se pitanje tko onda kupuje,ok trejderi uzimaju dio prometa,no tko kupuje ostalo…dali se tko zapita..

barem mirovinci (hypo/rba) koji se nakupovao svega
Vaš link
Mene i dalje zanima ima li koji fundamentalni razlog zbog kojeg je grobi našminkan danas, kontra amera i dax-a. Danas nismo pratili nikoga nego kao da je netko radio predstavu po političkoj direktivi za izbore…. a onda iza toga stiže ht 2. dio dividende pa opet shopping….

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.



ovdje imamo one koji ne kupuju i ne pada im na pamet imamo one koji imaju dionice,koji takodje ne kupuju…medjutim postavlja se pitanje tko onda kupuje,ok trejderi uzimaju dio prometa,no tko kupuje ostalo…dali se tko zapita..

ajde sad ponovi post ali zamjeni rijeć kupuju sa prodaju. [wink]
[/quote]
tko kupuje prilično je jasno (neki mirovinci, neki veći/strani igrači, i hrpa malih), tko prodaje veća je enigma… ali čini se da se radi "o velikim igračima/domaćim" – koji se očito kockaju, sada prodaju kako bi za koji dan ponovno kupili, ne znam koliko im je to baš pametno, ako nećeš kupovati onda najbolje mirovati (kao ja :D), prodavati je sada – rizično 😀



ovdje imamo one koji ne kupuju i ne pada im na pamet imamo one koji imaju dionice,koji takodje ne kupuju…medjutim postavlja se pitanje tko onda kupuje,ok trejderi uzimaju dio prometa,no tko kupuje ostalo…dali se tko zapita..

barem mirovinci (hypo/rba) koji se nakupovao svega
Vaš link
Mene i dalje zanima ima li koji fundamentalni razlog zbog kojeg je grobi našminkan danas, kontra amera i dax-a. Danas nismo pratili nikoga nego kao da je netko radio predstavu po političkoj direktivi za izbore…. a onda iza toga stiže ht 2. dio dividende pa opet shopping….
[/quote]

Poštovani kolega, znate li da kada bi Crobex narastao još za duplo, još uvek bi bio manje u minusu od ATH nego je trenutno SP?

DOĐAVOLA SVE DOĐAVOLA SAMNOM


ovdje imamo one koji ne kupuju i ne pada im na pamet imamo one koji imaju dionice,koji takodje ne kupuju…medjutim postavlja se pitanje tko onda kupuje,ok trejderi uzimaju dio prometa,no tko kupuje ostalo…dali se tko zapita..

…a da li se tko zapita TKO PRODAJE???…
…SVE TI JE TO ISTA PAŠTA…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

da prodaju veliki po 80 komada na jdpl ili po 45 komada na koei,ili pak sve po 90 komada na ptkm…
pitam se samo ako ve c kako tvrdite mali kupuju veliki prodaju,zasto vise nema panicne rasprodaje,tu i tamo po koji slucaj ili su mali postali cvrsti ili neznam sto je…ali panike nema niti stampeda na crvene futurese bar je zadnjig dana ne vidjeh bude 15 min istresanje panicara i zastoj,mozda se meni samo cini,ili pak dionice ulaze u cvrsce ruke…neznam mozda grijesim,ali se psihologija na trzistu drasticno promijenila…no ovo je samo moje misljenje koje nece naravno uticati na TK jer ce svakako biti kako jaci hoce…ne kazem da jesu ali ako jesu fondovi u igri jos ako se i stranci mijesaju,pitanje je samo kad ce puknuti…tj,kad ce sitni dokup im dosaditi kao sto je danas nekomu na zvijezdi dosadio ili neki dan na koei pa je pocistio sve u jednom nalogu sa 330-350 cca 2000komada…neznam…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close