Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Korekcija cjena je zdrava,ovaj tjedan bi trebali doc izvjestaji od brodara,a ona nisu sjajna,crobex se moze korigirat oko cc 10%,i poslje toga bi trebo biti rast cc do kraja mjeseca 30%. moja su ocekivanja JDPL-R-A——-CILJANA CJENA——-118 KN i ATLANSKE…….760 KUNA.

kolega,uz duzno postovanje zamolio bih vas da obrazlozite svoju tvrdnju da od brodara izvijesca nisu sjajna to temeljite na svojoj pretpostavci ili??? ako se npr vec skoro pa zna da je od jdpl izvijesce ok.jedino ako netko nije ciljano plasirao krivu informaciju
[/quote]
Temeljim na svojoj pretpostavci,i nemojte odma izazivat paniku,od cjene 6xx do 9xx je rast 50%,nisam reko da ce biti potop,reko sam da ce biti korekcija,mislim da to nije strasno,znam da bi mnogi zelili da to ode jos 100%,nemoze preko noci nista,zelim vam mirno more.




Korekcija cjena je zdrava,ovaj tjedan bi trebali doc izvjestaji od brodara,a ona nisu sjajna,crobex se moze korigirat oko cc 10%,i poslje toga bi trebo biti rast cc do kraja mjeseca 30%. moja su ocekivanja JDPL-R-A——-CILJANA CJENA——-118 KN i ATLANSKE…….760 KUNA.

kolega,uz duzno postovanje zamolio bih vas da obrazlozite svoju tvrdnju da od brodara izvijesca nisu sjajna to temeljite na svojoj pretpostavci ili??? ako se npr vec skoro pa zna da je od jdpl izvijesce ok.jedino ako netko nije ciljano plasirao krivu informaciju
[/quote]
Temeljim na svojoj pretpostavci,i nemojte odma izazivat paniku,od cjene 6xx do 9xx je rast 50%,nisam reko da ce biti potop,reko sam da ce biti korekcija,mislim da to nije strasno,znam da bi mnogi zelili da to ode jos 100%,nemoze preko noci nista,zelim vam mirno more.
[/quote]
kolega nisam rekao da ste govorili o potopu,nisam na to niti mislio,niti na ciljane cijene,uvazavam svacije misljenje i svatko ima pravo na njega…pitao sam samo za izvijesca i to je to,zanimalo me samo na cemu se temelji vasa pretpostavka…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

promet slabi,zastoj neminovan.

Kakvo zatišje na HT-u nakon jučerašnje bure.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Korekcija cjena je zdrava,ovaj tjedan bi trebali doc izvjestaji od brodara,a ona nisu sjajna,crobex se moze korigirat oko cc 10%,i poslje toga bi trebo biti rast cc do kraja mjeseca 30%. moja su ocekivanja JDPL-R-A——-CILJANA CJENA——-118 KN i ATLANSKE…….760 KUNA.

kupovat ce se danas opet….JUCER ..tko je jamio jamio je….. [cool]
[/quote]
Svaka čast kolega da može 200 dao bih vam ali nemože već stotka.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????






e moji katastrofičari ,priznajte poraz i vračajte se nazad dok još možete,Bit će korekcija ,da da mora biti ali kojeg datuma……………

korekcija pocinje:

a) sutra – 90% sanse

b) prekosutra – 10% sanse

[/quote]

izvolite…

ovo 10% sanse sam ostavio zbog malog potencijala koji je potrosen na otvaranju.

na TA imate targete.

[/quote]

Gospon tigrus, vi ste jučer prodali i sad nam dajete targete za pad.
Dajte se nemojte sramotiti, molim vas.
[/quote]

Gospa Brankica….
ipak…

[smiley] [wink]
[/quote]

Kak ide korekcija,gospon tigrus?
Kad ćemo na 1700?

Zašto je Crobex u +2.20% znali tko


Zašto je Crobex u +2.20% znali tko

Zato što je kupnja bila jača od prodaje
[lol]
Možda da ti se Kardum i Motušić službeno ispričaju što crobex raste a ti prodao [lol]


Zašto je Crobex u +2.20% znali tko

Sada je i više.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Zašto je Crobex u +2.20% znali tko

Zato što ostatak svijeta raste +1.00%

Teško onome koji gleda, a ne vidi.







e moji katastrofičari ,priznajte poraz i vračajte se nazad dok još možete,Bit će korekcija ,da da mora biti ali kojeg datuma……………

korekcija pocinje:

a) sutra – 90% sanse

b) prekosutra – 10% sanse

[/quote]

izvolite…

ovo 10% sanse sam ostavio zbog malog potencijala koji je potrosen na otvaranju.

na TA imate targete.

[/quote]

Gospon tigrus, vi ste jučer prodali i sad nam dajete targete za pad.
Dajte se nemojte sramotiti, molim vas.
[/quote]

Gospa Brankica….
ipak…

[smiley] [wink]
[/quote]

Kak ide korekcija,gospon tigrus?
Kad ćemo na 1700?
[/quote]

[lol] znao sam da si ti odgovorila kad sam vidio tvoj post…

ok, formira se nova mogucnost.
a to je zastava na Crobexu.

novi target je 2200 ako se ostvari ova zastava.

bolje je da ide korekcija do 1700 jer bi to znacilo "obrnuti H&S" sa targetom na 2500.
ovako, ako je "zastava" imamo target na 2200.

dakle, navijaj za korekciju do bar 1700.
[cool]


Zašto je Crobex u +2.20% znali tko

zato sto ti je nasa burza kao stari dizel,treba mu vise da upali a kad upali tesko staje..sporije kopcamo kolega..pogledaj dax kako zadnja cetiri dana lijepo linearno pada..

New Report

Close