Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Trenutno ne pomaže nikakav druk jer ovi što kupuju to su veliki investitori mali sada samo gledaju u strahu diće to otići.

…vidjeti će se uskoro, gdje će to otići te tko kupuje a tko prodaje i zašto…
[/quote]
Na par dionica što ja pratim TOP 10 kupuje a na niti na jednoj ne prodaje to bi ipak trebalo nešto značiti bar meni znači da su veliki krenuli.
[/quote]
Vas isto molim da navedete koji primjer kao što sam zamolio i kolegu dodjoha. Za sada sam bez odgovora
[/quote]
HAHAHAHAH

Ti tu drukaj po cjeli dan a ja ću za te pratiti promjene u TOP 10, malo si smješan.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

1842,53(+0.33)
redovni promet 59,183 milj.kn od toga na HT-a otpada 29,876 milj.kn

Bez straha, pohlepe i sentimenta.





Trenutno ne pomaže nikakav druk jer ovi što kupuju to su veliki investitori mali sada samo gledaju u strahu diće to otići.

…vidjeti će se uskoro, gdje će to otići te tko kupuje a tko prodaje i zašto…
[/quote]
Na par dionica što ja pratim TOP 10 kupuje a na niti na jednoj ne prodaje to bi ipak trebalo nešto značiti bar meni znači da su veliki krenuli.
[/quote]
Vas isto molim da navedete koji primjer kao što sam zamolio i kolegu dodjoha. Za sada sam bez odgovora
[/quote]
kolega potrazi malo na netu sta kupuju fondovi,nemora sve biti servirano na pladnju,sve imas na netu samo malo proguglaj…..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

@Vinski

Ja govorim o onome šta se dogašalo u prošlih 10 dana kolega.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????






Trenutno ne pomaže nikakav druk jer ovi što kupuju to su veliki investitori mali sada samo gledaju u strahu diće to otići.

…vidjeti će se uskoro, gdje će to otići te tko kupuje a tko prodaje i zašto…
[/quote]
Na par dionica što ja pratim TOP 10 kupuje a na niti na jednoj ne prodaje to bi ipak trebalo nešto značiti bar meni znači da su veliki krenuli.
[/quote]
Budite konkretniji kolega…dajte neke brojke

[/quote]
Malo se potrudite a ne tu drukati po cjeli dan od toga nemaš nikakve koristi a da malo pogledaš promjene u TOP 10 od toga bi imao koristi.
[/quote]
Toliko potrošenih riječi a ništa ne kažete. U toj vašoj bezobraznoj rečenici ste mogli upotrijebiti i neki konkretni podatak.
Što se drukanja tiće, tu ste pravi šampion, ali neuglađeni.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.






Trenutno ne pomaže nikakav druk jer ovi što kupuju to su veliki investitori mali sada samo gledaju u strahu diće to otići.

…vidjeti će se uskoro, gdje će to otići te tko kupuje a tko prodaje i zašto…
[/quote]
Na par dionica što ja pratim TOP 10 kupuje a na niti na jednoj ne prodaje to bi ipak trebalo nešto značiti bar meni znači da su veliki krenuli.
[/quote]
Vas isto molim da navedete koji primjer kao što sam zamolio i kolegu dodjoha. Za sada sam bez odgovora
[/quote]
HAHAHAHAH

Ti tu drukaj po cjeli dan a ja ću za te pratiti promjene u TOP 10, malo si smješan.
[/quote]
bravo sampi svaka cast…..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Promet je već preko 60 000 000 na ovim cjenama to je vrhunska likvidnost i znak da veliki stvari uzimaju u svoje ruke.

30 milja je promet HTa , a 9 milja RIVP tj. te dvije dionice ukupno 39 milja, a ZSE je skupa 59 milja prometa.
znači sve druge dionice na ZSE ukupno imaju samo 20 milja prometa. tolko o tome

Kolega SAMPRAS bez brige, naći ćete se među TOP 10 najvećih gubitnika, u postotku mislim

Teško onome koji gleda, a ne vidi.







Trenutno ne pomaže nikakav druk jer ovi što kupuju to su veliki investitori mali sada samo gledaju u strahu diće to otići.

…vidjeti će se uskoro, gdje će to otići te tko kupuje a tko prodaje i zašto…
[/quote]
Na par dionica što ja pratim TOP 10 kupuje a na niti na jednoj ne prodaje to bi ipak trebalo nešto značiti bar meni znači da su veliki krenuli.
[/quote]
Budite konkretniji kolega…dajte neke brojke

[/quote]
Malo se potrudite a ne tu drukati po cjeli dan od toga nemaš nikakve koristi a da malo pogledaš promjene u TOP 10 od toga bi imao koristi.
[/quote]
Toliko potrošenih riječi a ništa ne kažete. U toj vašoj bezobraznoj rečenici ste mogli upotrijebiti i neki konkretni podatak.
Što se drukanja tiće, tu ste pravi šampion, ali neuglađeni.

[/quote]
Bolje biti i šampion u drukanje već luzer kao vi na burzi koji se iskrcao na 1300 i sada je van sebe, normabel 100 mg pa će nervoza nestati.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????






Trenutno ne pomaže nikakav druk jer ovi što kupuju to su veliki investitori mali sada samo gledaju u strahu diće to otići.

…vidjeti će se uskoro, gdje će to otići te tko kupuje a tko prodaje i zašto…
[/quote]
Na par dionica što ja pratim TOP 10 kupuje a na niti na jednoj ne prodaje to bi ipak trebalo nešto značiti bar meni znači da su veliki krenuli.
[/quote]
Vas isto molim da navedete koji primjer kao što sam zamolio i kolegu dodjoha. Za sada sam bez odgovora
[/quote]
kolega potrazi malo na netu sta kupuju fondovi,nemora sve biti servirano na pladnju,sve imas na netu samo malo proguglaj…..
[/quote]
bit foruma je razmjena informacija ili sam ja nešto krivo shvatio. obzirom da sam u dionocama 95% zanimalo me koje su to za koje očekujete rast. na vidim razlog zašto pišete ako ne dajete konkretnu informaciju. ako svoj trud ne želite podijeliti to je vaše pravo ali onda zašto gubite vrijeme na forumu.
ovim završavam raspravu da ne spamamo temu za ostalo imamo pp

Alo društvo,ovo vani ne izgleda dobro i crvenilo je sve jače,
skratio sam znatno portfelj i sada sam samo 20% u dionicama..miriše mi na jaču korekciju a tako sam bio siguran u petak da idemo u napad na 2000 ali prodaja je jaka i neide a malo korekcije je valjda normalna stvar..vjerujem da razine oko 1650 su dobar ulaz i završetak ove korekcije..
nije mi namjera plašiti niti bilo što,samo pokušati biti trezven i oprezan [thumbsup]


Brojke će bit vidljive za 3-4 dana kad se na stranicama SKDD, pojave eventualne promjene u TPO 10, a dotada možemo samo nagađati tko kupuje, a evidentno je da je još prošli tjedan bilo cca 10-15 mil. dnevno prometa na ZSE, a zadnjih par dana smo oko 50-60 + mil kn, što znači da netko očito kupuje.

korekt – jer bi u protivnom padali a ne rasli… [rolleyes]

New Report

Close