Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




evo da vas malo držim pri zemlji,ili barem na oprezu .netko će reći da sam pesimist.nisam nego sam manager u relnom sektoru i svaki dan me šamara realnost hrvatske ekonomije.

Nezaposlenost bi mogla dosegnuti 18 posto

http://www.poslovni.hr/115723.aspx


Ti si samo čovjek koji se nije ukrcao. Ako znaš imalo o dionicama onda znaš da se burza oporavlja godinu dana prije ekonomije tj. gospodarstva. A evo i danas ujutro rekli u poslovnim vijestima da oporavak kreće u 3. kvartalu i u svijetu a i kod nas. Dakle već jako kasniš sa kupnjom. ja sam kupovao zadnjih 6. mjeseci. Sa nekima sam još uvijek u minusu ali važno je da zadovoljno gledam svaki dan kako mi se portfelj zeleni. [thumbsup]
[/quote]

pričaš gluposti lojtra.ja sam na dionice prodavao dok je crobex bio na 4800 kn i o mome plusu možeš samo sanjati.isto tako i teorija o kašnjenju .svatko sa osnovnom školom može izabrati dvije potencijalno dobre dionice i za 3 godine uzeti x5 .želim ti da se što prije izvućeš iz minusa.
[/quote]
Ovo što kolega priča je tipičan primjer virtualne burze i mislim da takvim komentarima nije mjesto ovdje već negdje u nekoj ordinaciji koja se bavim takvim slučajevima.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

filija kaj ti pratiš, Makedoniju?

ZVZD
kupnja: prodaja:
9 3.205,01 3.250,00 3 10:07:36 4 3.205,00
3 3.204,12 3.290,01 4 10:02:47 1 3.202,00
4 3.204,00 3.345,00 3 10:00:00 1 3.202,00
50 3.200,00 3.400,00 3 10:00:00 1 3.202,00
1 3.151,10 3.549,00 3 – – –
9 3.122,00 3.570,00 2 – – –
10 3.120,00 3.622,00 1 – – –
5 3.106,01 4.000,00 3 – – –
2 3.101,10 4.400,00 1 – – –
5 3.005,00 4.788,00 3 – – –

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Nažalost počelo je duplo dno!
Šteta jer ćemo izgubiti još 2 – 3 mjeseca 🙁

…mislite li kolega da ćemo se zaustaviti na prvom dnu ili na drugom??? ako padnemo ispod 1600 MOJE MIŠLJENJE je da bi se lako moglo dogoditi dostizanje prvog dna od 14xx a ako prije kraja ljeta dostignemo taj nivo moglo bi lako i na dno od 3 mjeseca…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

FILIJA pogledaj malo bolje ima 50 komada na 3200 mislim da je 5 nalog na kupnji..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Evo i najokorjeli medvjed je kupio dionice. A što ćete sad vi u kešu. Vi koji ste ga hvalili dok je drukao na dolje? Slijedili ste ga onda pa ga morate i sad. [thumbsup]

RIJEČ AUTORITETA
Soros: Trend pada je oslabio, stimulacijski paketi djeluju
Autor/izvor: SEEbiz
FRANKFURT – Legendarni investitor George Soros izjavio je za Franfurter Allgemeine Zeitung kako se trend pada "olabavio" i da stimulacijski paketi počinju davati rezultate.

Tvrdi kako će Azija biti prva regija koja će doživjeti oporavak i da će Kina preuzeti od SAD-a ulogu motora rasta svjetske ekonomije.

– Očekujem da će oporavak nadoknaditi otprilike polovinu pada, a nakon toga ćemo ući u stagnaciju, kaže Soros.

Soros dodaje kako je američki dolar već dovoljno slab i kako ne bi trebao gubiti vrijednost prema euru, upravo suprotno. Rekao je kako je kriza pokazala da ja za "slabe" države velika stvar što su na vrijeme ušle u eurozonu.

– Kriza bi, međutim, trebala motivirati Njemačku da predloži efikasniji sustav u zoni eura. Nedostaje pravo njemačko vodstvo u ovom slučaju, kaže Soros.

…na ZVZD na kupnji nalog od 50 koada po 3200.Taj sa 50 komada da lupi po asku odosmo preko 60 % u plus.
… mislio sam reći od kuda ste izračunali da je to 60%??????????????????…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

filija pa pogledaj prodaju napisao sam preko 60 %.
Ako je cijena na burzi sada 3200 * 60 % = 5 120.

Do 5 013 na prodaji ima 25 komada, zovi brokera pa pitaj kaj je iza.
Prema tome?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

RIJEČ AUTORITETA
Soros: Trend pada je oslabio, stimulacijski paketi djeluju
Autor/izvor: SEEbiz
FRANKFURT – Legendarni investitor George Soros izjavio je za Franfurter Allgemeine Zeitung kako se trend pada "olabavio" i da stimulacijski paketi počinju davati rezultate.

who dares, wins

Mislim da bi do kraja dana mogli u plus kupnja je sve jača a prodaja se povlači.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


filija pa pogledaj prodaju napisao sam preko 60 %.
Ako je cijena na burzi sada 3200 * 60 % = 5 120.

Do 5 013 na prodaji ima 25 komada, zovi brokera pa pitaj kaj je iza.
Prema tome?

…ah tako vi to računate…pa po toj računici sve bi mogle ići ohohooo, ali znate i sami da ima ubacivanja i liparenja tako da je takvo računanje hmmm…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Možda ste ipak prenisko na bidu?

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.825,67 -0.59% 27.214.798,44 kn 27.214.798,44 kn 0,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



filija pa pogledaj prodaju napisao sam preko 60 %.
Ako je cijena na burzi sada 3200 * 60 % = 5 120.

Do 5 013 na prodaji ima 25 komada, zovi brokera pa pitaj kaj je iza.
Prema tome?

…ah tako vi to računate…pa po toj računici sve bi mogle ići ohohooo, ali znate i sami da ima ubacivanja i liparenja tako da je takvo računanje hmmm…
[/quote]

Ne bi sve mogle ići tako po takvom gledanju,nije istina.
Ovdje se radi o tome da netko sa kupnjom koja je na bidu 150 000 HRK da lupi po asku digne cijenu preko 60 %
Tu ne računam šrot dionice, posve nelikvidne i nezanimljive širem krugu investitora.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close