Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




…plan im je kontrolirati cijeli svijet kolega, to je krajnji cilj…NAPOKON, PA TO JE CIVILIZACIJSKA TEŽNJA OD POSTANKA SVIJETA…NIJE LI ZBOG TOGA DOŠLO DO POBUNE PROTIV STVORITELJA???…
ČITAJTE STARE PROROČANSKE SPISE-NPR. SVETO PISMO-TAMO SVE PIŠE…

Čuo sam već za SVETO PISMO ali nisam čitao jer bajke nisu moje područje.Sveto pismo……sveto pismo…jel to tamo pisalo da je zemlja ravna ploča [undecid] i da zemlja stoji ko ukopana…..čovjek napravljen od blata i td.…a stvoritelj je navodno bio viđen kasnije u Grčkoj….na tu knjigu misliš??
[/quote]

A od čega je to čovjek napravljen ako nije "od blata", i od zemlje? Prošeći do groblja, otiđi na neki sprovod, posjeti bolnice… pa ćeš se podsjetiti koliko je čovjek krhko biće, koliko sliči zemlji i u nju se vraća… I činiš elementarnu znanstvenu pogrešku kad u literarno-mitološkim prikazima neke poruke/ideje tražiš stroge znanstvene fakte…

[/quote]
…lavgar…niste čitali Bibliju pa valjate "svašta"…da jeste znali biste ISTINU…jedno je ČUTI a drugo je sam se UVJERITI…čitajte malo kolega, neće vam naškoditi…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ovi novi moderni kupci stvarno nemaju strpljenja čekati korekcije! [lol]


ovi novi moderni kupci stvarno nemaju strpljenja čekati korekcije! [lol]

tim bolje,neka se istresu…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



evo da vas malo držim pri zemlji,ili barem na oprezu .netko će reći da sam pesimist.nisam nego sam manager u relnom sektoru i svaki dan me šamara realnost hrvatske ekonomije.

Nezaposlenost bi mogla dosegnuti 18 posto

http://www.poslovni.hr/115723.aspx


Ti si samo čovjek koji se nije ukrcao. Ako znaš imalo o dionicama onda znaš da se burza oporavlja godinu dana prije ekonomije tj. gospodarstva. A evo i danas ujutro rekli u poslovnim vijestima da oporavak kreće u 3. kvartalu i u svijetu a i kod nas. Dakle već jako kasniš sa kupnjom. ja sam kupovao zadnjih 6. mjeseci. Sa nekima sam još uvijek u minusu ali važno je da zadovoljno gledam svaki dan kako mi se portfelj zeleni. [thumbsup]
[/quote]

…kako su neki ljudi nerealni…i za tebe bi se moglo reći…ti si samo čovjek koji si se krcao kada se trebalo iskrcati i td…a kada nam serviraju tako super vijesti, to može biti i varka za šišanje…zar niste to već vidjeli kolega???…no radi po svome i piši svoja mišljenja a to dopustite i drugima, kolega…PS: sada se crveni, ali …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

“Bull-markets are born in pessimism, grow on skepticism, mature on optimism, and die of euphoria.”

…prema mojim "računima" vrh od 7.5. nećemo preći ovaj mjesec…ako pređemo u idućih par dana onda idemo još puno gore…no prije ćemo ići dole još cca 2 tjedna…ovo nije poziv za prodaju ili kupnju-rekli bi neki…no ja nisam netko po kome bi se drugi ravnali…ali ako i ovaj(4X) bude kak sam zamislil…hmm???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Šta mislite kako će na ZSE utjecati sad nadolazeći štrajk i ovo oko Glavaša kako vam se čini ovo uključivanje velikih u kupovinu dionica jer i to po zapovjedi SAnadera radi izbora da se malo veselimo
A šta kad izbori prođu oćeli opet biti je…. m…l…..



evo da vas malo držim pri zemlji,ili barem na oprezu .netko će reći da sam pesimist.nisam nego sam manager u relnom sektoru i svaki dan me šamara realnost hrvatske ekonomije.

Nezaposlenost bi mogla dosegnuti 18 posto

http://www.poslovni.hr/115723.aspx


Ti si samo čovjek koji se nije ukrcao. Ako znaš imalo o dionicama onda znaš da se burza oporavlja godinu dana prije ekonomije tj. gospodarstva. A evo i danas ujutro rekli u poslovnim vijestima da oporavak kreće u 3. kvartalu i u svijetu a i kod nas. Dakle već jako kasniš sa kupnjom. ja sam kupovao zadnjih 6. mjeseci. Sa nekima sam još uvijek u minusu ali važno je da zadovoljno gledam svaki dan kako mi se portfelj zeleni. [thumbsup]
[/quote]

pričaš gluposti lojtra.ja sam na dionice prodavao dok je crobex bio na 4800 kn i o mome plusu možeš samo sanjati.isto tako i teorija o kašnjenju .svatko sa osnovnom školom može izabrati dvije potencijalno dobre dionice i za 3 godine uzeti x5 .želim ti da se što prije izvućeš iz minusa.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

1. štrajk (ako misliš prosvjetara) malo i ništa
2. Glavaš ništa
3. što se tiče dizanja crobexa radi izbora to nema smisla jer većina HDZovog biračkog tijela ne zna za burzu

Nažalost počelo je duplo dno!
Šteta jer ćemo izgubiti još 2 – 3 mjeseca 🙁

Može malo konkretnije drukanje molim lijepo?
Nitko da proda po bidu, barem na mojim dionicama, već skidadnje sa aska i dolasci većih naloga na kupnji.
PBZ u plusu, na ZVZD na kupnji nalog od 50 koada po 3200.Taj sa 50 komada da lupi po asku odosmo preko 60 % u plus. Užas jedan. [smiley]

Jedino mi je VIRO nešto u minusu i DLKV.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Dobro tko je sada počistio PBZ???
A izbori ??
Užas

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close