Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fond menadžeri šute i bježe iz regije u svijet

http://www.seebiz.eu/hr/fondovi/fond-menadzeri-sute-i-bjeze-iz-regije-u-svijet,44915.html

pa nije baš baš tako, kolega. statistika kaže da su BJEŽALI u Q4 i Q1. a to smo znali i bez statistike. što objašnjava i to zašto sada pojačano kupuju.


Fond menadžeri šute i bježe iz regije u svijet

http://www.seebiz.eu/hr/fondovi/fond-menadzeri-sute-i-bjeze-iz-regije-u-svijet,44915.html


bit će interesantno kad se fond menadžeri vrate kući, i kad se ZSE dobro zazeleni, a mislim da na to i neće trebati dugo čekati.

sutra je novi dan.



Fond menadžeri šute i bježe iz regije u svijet

http://www.seebiz.eu/hr/fondovi/fond-menadzeri-sute-i-bjeze-iz-regije-u-svijet,44915.html

pa nije baš baš tako, kolega. statistika kaže da su BJEŽALI u Q4 i Q1. a to smo znali i bez statistike. što objašnjava i to zašto sada pojačano kupuju.
[/quote]

da ima logike oni ne kupuju kad je jeftino nego kad je skupo. [bye]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


…plan im je kontrolirati cijeli svijet kolega, to je krajnji cilj…NAPOKON, PA TO JE CIVILIZACIJSKA TEŽNJA OD POSTANKA SVIJETA…NIJE LI ZBOG TOGA DOŠLO DO POBUNE PROTIV STVORITELJA???…
ČITAJTE STARE PROROČANSKE SPISE-NPR. SVETO PISMO-TAMO SVE PIŠE…

Čuo sam već za SVETO PISMO ali nisam čitao jer bajke nisu moje područje.Sveto pismo……sveto pismo…jel to tamo pisalo da je zemlja ravna ploča [undecid] i da zemlja stoji ko ukopana…..čovjek napravljen od blata i td….a stvoritelj je navodno bio viđen kasnije u Grčkoj….na tu knjigu misliš??

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"




Fond menadžeri šute i bježe iz regije u svijet

http://www.seebiz.eu/hr/fondovi/fond-menadzeri-sute-i-bjeze-iz-regije-u-svijet,44915.html

pa nije baš baš tako, kolega. statistika kaže da su BJEŽALI u Q4 i Q1. a to smo znali i bez statistike. što objašnjava i to zašto sada pojačano kupuju.
[/quote]

da ima logike oni ne kupuju kad je jeftino nego kad je skupo. [bye]
[/quote]
nije vise skupo kad se stranci pocinju mijesati,vrijeme je za akciju,mali nisu vise tak bitni,imamo nove rivale na trzistu,tko ce koga i tko ce komu..budemo vidjeli…lijep pozz

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Petrov se iskrcao u najnezgodnije vrijeme.
I onda da ljudi čitaju što on piše. Svašta.


Petrov se iskrcao u najnezgodnije vrijeme.
I onda da ljudi čitaju što on piše. Svašta.

Slažem se. Njegovi tekstovi nisu objektivni, i vidi se da u njih unosi poprilično negativnih emocija, što bi kvalitetan novinar trebao izbjegavati.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



…plan im je kontrolirati cijeli svijet kolega, to je krajnji cilj…NAPOKON, PA TO JE CIVILIZACIJSKA TEŽNJA OD POSTANKA SVIJETA…NIJE LI ZBOG TOGA DOŠLO DO POBUNE PROTIV STVORITELJA???…
ČITAJTE STARE PROROČANSKE SPISE-NPR. SVETO PISMO-TAMO SVE PIŠE…

Čuo sam već za SVETO PISMO ali nisam čitao jer bajke nisu moje područje.Sveto pismo……sveto pismo…jel to tamo pisalo da je zemlja ravna ploča [undecid] i da zemlja stoji ko ukopana…..čovjek napravljen od blata i td….a stvoritelj je navodno bio viđen kasnije u Grčkoj….na tu knjigu misliš??
[/quote]

kao da je bitno koja…
NE skreći sa teme nego reci šta je slijedeće na šišanju….
Važno je sudjelovati, pa tko pobijedi…..

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

Vidim ove nedavne postove o tome kako se novo štampana lova
prebacuje u dionice i zlato i sejtim se jedne emisije poslovnog
kluba negdje s kraja prošle godine.
Neka samoprozvana proročica financijske budućnosti tamo kaže ovako za 2009

snažan rast crobexa od početka travnja negdje do rujna
od početka druge polovice godine (lipanj)
rast cijene zlata,
problemi s hrvatskim bankarskim sustavom
rujan 2009 – američke najave o sigurnom početku izlaza iz krize
do kraja godine sirova nafta 75-80$ itd.

Živi bili pa vidjeli

evo da vas malo držim pri zemlji,ili barem na oprezu .netko će reći da sam pesimist.nisam nego sam manager u relnom sektoru i svaki dan me šamara realnost hrvatske ekonomije.

Nezaposlenost bi mogla dosegnuti 18 posto

http://www.poslovni.hr/115723.aspx

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


evo da vas malo držim pri zemlji,ili barem na oprezu .netko će reći da sam pesimist.nisam nego sam manager u relnom sektoru i svaki dan me šamara realnost hrvatske ekonomije.

Nezaposlenost bi mogla dosegnuti 18 posto

http://www.poslovni.hr/115723.aspx


Ti si samo čovjek koji se nije ukrcao. Ako znaš imalo o dionicama onda znaš da se burza oporavlja godinu dana prije ekonomije tj. gospodarstva. A evo i danas ujutro rekli u poslovnim vijestima da oporavak kreće u 3. kvartalu i u svijetu a i kod nas. Dakle već jako kasniš sa kupnjom. ja sam kupovao zadnjih 6. mjeseci. Sa nekima sam još uvijek u minusu ali važno je da zadovoljno gledam svaki dan kako mi se portfelj zeleni. [thumbsup]



…plan im je kontrolirati cijeli svijet kolega, to je krajnji cilj…NAPOKON, PA TO JE CIVILIZACIJSKA TEŽNJA OD POSTANKA SVIJETA…NIJE LI ZBOG TOGA DOŠLO DO POBUNE PROTIV STVORITELJA???…
ČITAJTE STARE PROROČANSKE SPISE-NPR. SVETO PISMO-TAMO SVE PIŠE…

Čuo sam već za SVETO PISMO ali nisam čitao jer bajke nisu moje područje.Sveto pismo……sveto pismo…jel to tamo pisalo da je zemlja ravna ploča [undecid] i da zemlja stoji ko ukopana…..čovjek napravljen od blata i td.…a stvoritelj je navodno bio viđen kasnije u Grčkoj….na tu knjigu misliš??
[/quote]

A od čega je to čovjek napravljen ako nije "od blata", i od zemlje? Prošeći do groblja, otiđi na neki sprovod, posjeti bolnice… pa ćeš se podsjetiti koliko je čovjek krhko biće, koliko sliči zemlji i u nju se vraća… I činiš elementarnu znanstvenu pogrešku kad u literarno-mitološkim prikazima neke poruke/ideje tražiš stroge znanstvene fakte…

New Report

Close