Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kad pada svi pišu kako će počet rast, kad raste svi pišu kako ide krah, slom, showshank…

nikad dobro, al nebi volio bit u koži cashofilima – trebale bi mi tablete! [smiley]

ma nije ni njima tako grozno, još lijepo stignu kupiti, za godinu-dvije neće doduše imati x5 kao da su kupovali u ožujku nego možda x3, ali ni to im nije za baciti. i smijat će se onima koji budu kupovali na crobiju 3000 i više.


meni se nekako po postovima čini da možda 10-20% forumaša ima dionice u rukama, ako ima!

a i nisu nešto čvrste! [smiley]

Tvoje rucice su cvrste jer si zaglavio na visokim razinama pa nemas izbora [tongue]. NHF

p.s.
Simpatican ti je ovaj vol na avataru [lol]

Šta mislite oćemo u ponedeljak 3, 4 ili 5% gore ili možda oborimo rekord od neki dan.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Šta mislite oćemo u ponedeljak 3, 4 ili 5% gore ili možda oborimo rekord od neki dan.

13,5%…… [cool]

Sve je stvar psihe.....


Šta mislite oćemo u ponedeljak 3, 4 ili 5% gore ili možda oborimo rekord od neki dan.

pustimo mašti na volju…

Pošto svi mislite da idemo gore, ja mislim da ćemo dolje -1,5%.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Poticaji: Kreće novac za konkurentnost

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/poticaji-krece-novac-za-konkurentnost,44857.html


Poticaji: Kreće novac za konkurentnost

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/poticaji-krece-novac-za-konkurentnost,44857.html

Juhu hu, sad će sve procvati…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Poticaji: Kreće novac za konkurentnost

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/poticaji-krece-novac-za-konkurentnost,44857.html

Juhu hu, sad će sve procvati…

[/quote]

Mos mislit. Prvo moras potrosti svoju lovu primjerice za marketinske aktivnosti, onda moras poslati sve te fakture na natjecaj do zadanog roka, i onda ti recimo na 30 somova potrosenih mozda drzava pokloni 6-7 somova. Nije za bacit ali ne dobijes lovu unaprijed. Bar je to do sad tak bilo. S obzirom da su se ove godine svi stisli oko love za marketing (znam jer sam u toj bransi) ovo sve ce biti samo bajka na papiru najvjerojatnije.

… nemojmo smetnuti s uma da su uskoro izbori…a tada je vrijeme za……

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Šta mislite oćemo u ponedeljak 3, 4 ili 5% gore ili možda oborimo rekord od neki dan.

Vezano uz ovu temu…
Ja si inače vrijednost portfelja računam 3 puta godišnje. Inače to pratim odokativno. I tako jučer izračunam u glavi (samo da se zna…nemam malo dionica nego veliku glavu) da mi dionice vrijede x kn. I sada upravo izračunah na digitronu da vidim koliko sam falija i jako neugodno sam se iznenadio. Imam 20 % manje nego što sam mislio. Što hoću reći s tim?
Hoću reći, ljudi moji, pa ovo praktički nije još ništa raslo. A neki pričaju o velikom rastu. Recimo, od ovih koje ja imam Belje i Kaba nisu ništa porasli u odnosu na novu godinu. Dapače 20 % su još niže.
Ili slikovito dionica ti padne sa 2000 kn na 100 kn i sad porste na 150. I što je to? Da oprostite p….n dim.
Pravi rast tek počinje i ove godine ne važi sell in may nego buy in may!
P.S. Samprase, ja sam ipak blizanac. [proud]
A rast će biti velik i snažan, naravno.



kad pada svi pišu kako će počet rast, kad raste svi pišu kako ide krah, slom, showshank…

nikad dobro, al nebi volio bit u koži cashofilima – trebale bi mi tablete! [smiley]

ma nije ni njima tako grozno, još lijepo stignu kupiti, za godinu-dvije neće doduše imati x5 kao da su kupovali u ožujku nego možda x3, ali ni to im nije za baciti. i smijat će se onima koji budu kupovali na crobiju 3000 i više.
[/quote]
tada dolaze lukovici i kupuje za nase penziono
kriza prosla burza se ustabilila i povecava svoju imovinu s 2,34 miljardice kapitala u domacim dionicama… tolko HT u godini ostvari dobiti poslije oporezivanja…
sramotno je sto smo opce i bili ispod 1800 a neke djonice na 10% ili manje ATH…
ipak nije da nis ne vredi, naravno da su podcjenjene samo mora nam to neko drugi reci…
sirotinja spusila, veliki jos bogatiji i mocniji, zivot ide dalje…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close