Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pažnja !
Startamo tipujem barem 100.000.000,00 kn redovnog uz up.
[thumbsup]

"Malo" kasnis sa startanjem.

Jao jao u ponedeljak će biti raketni pogon, pogledajte USA prava rasturačina.

ole ole ole

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Mene sad jedna stvar sad zanima i na nju nemam odgovor: Da li će nam za rast na neku normalnu razinu trebati isto toliko vremena koliko nam je trebalo za pad ili bi to moglo da se desi puno brže iz raznoraznih razloga ?

who dares, wins


Mene sad jedna stvar sad zanima i na nju nemam odgovor: Da li će nam za rast na neku normalnu razinu trebati isto toliko vremena koliko nam je trebalo za pad ili bi to moglo da se desi puno brže iz raznoraznih razloga ?

Jedno od tog dvojega će biti. Rasli smo brže od Amera zbog EU. Zatim smo previše padali u odnosu na njih i sad ćemo opet zbog EU brže rasti.
Btw, cijeli dan vam govorim da ćemo završiti u plusu. Od ponedjelka može samo na privat i naplaćujem savjete. Pozdrav!



Mene sad jedna stvar sad zanima i na nju nemam odgovor: Da li će nam za rast na neku normalnu razinu trebati isto toliko vremena koliko nam je trebalo za pad ili bi to moglo da se desi puno brže iz raznoraznih razloga ?

Jedno od tog dvojega će biti. Rasli smo brže od Amera zbog EU. Zatim smo previše padali u odnosu na njih i sad ćemo opet zbog EU brže rasti.
Btw, cijeli dan vam govorim da ćemo završiti u plusu. Od ponedjelka može samo na privat i naplaćujem savjete. Pozdrav!
[/quote]
Može meni gratis, mi smo braća bikovi. [thumbsup]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Pojasniti ću malo svoje pitanje. Prije dok smo rasli na npr 3200, 4000, 5000 svatko ko je prodavao bio je u zaradi pa je i prodavača bilo dosta no ovaj puta se po prvi puta za našu burzu nalazimo u specifičnoj situaciji da imamo i dosta gubitnika koji su ostali nasukani pa logično ne će prodavati sad dok ide gore ili možda ni odmah kad se osuču.
Shodno tome i dionica za kupiti će biti manje ne go prije dvije, tri godine pa bi mi put rasta mogli prijeći puno brže od puta pada bar do neke razine.
U ovo bi trebalo uračunati da su se u zadnjim godinama pojavile na burzi i neke dionice kojih prije ni je bilo te su i one odvukle dio novca.
Za ovo bi nam trebao neki vrstan matematičar da nam dadne svoju procjenu jer tu mora postojati nekakva formula po kojoj se to izračunava.

who dares, wins

Tigrus, o kakvom milijunskom trgovanju govoriš kad je portfelj u debelom minusu….tj. ostali su milijuni u minusu ???? Ja još puuuuuuuuno moram čekati da dođem do keša- IZ DIONICA BEZ
MINUSA ! A portfeljići koji stoje na užu rodbinu su za manje troškove …..

Dakle, ponedjeljak ćemo tek vidjeti …

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Tigrus, o kakvom milijunskom trgovanju govoriš kad je portfelj u debelom minusu….tj. ostali su milijuni u minusu ???? Ja još puuuuuuuuno moram čekati da dođem do keša- IZ DIONICA BEZ
MINUSA ! A portfeljići koji stoje na užu rodbinu su za manje troškove …..

Dakle, ponedjeljak ćemo tek vidjeti …

[undecid]
znaci nisi nista prodala?

PORTFELJ – onak kak nisam izgubila dok nisam prodala, tak nisam ni zaradila dok nisam prodala..
tj. imam koliko imam trenutnu vrijednost…
Prema tome, ja sam investitor koji čeka da se dionice vrate na uloženu vrijednost.jer su još uvijek u minusu !… Najprije , i najvažnije u rastućem tržištu ne treba filozofiranja , jer ne moraš uopće biti pametan , dionice rastu same od sebe, da li si pismen ili nepismen. Drugo, ja imam kapital , kao i onaj koji je u kešu- o prednostima i manama toga dalo bi se raspravljati…. donijela sam odluku , da je zbog veličine portfelja i labilnih kretanja na tržištu najbolje- čekati.
Ja ću doći na svoje , jer ću najprije prodati dionice koje su prve pozitivne , te dokupiti dionice
koje su u minusu a imaju perspektivu rasta…evo, prve naznake su već tu…

A zarada na prodaji ATPL-a ,iz drugog portfelja , oko 2 soma Eura, ili slično….uopće me ne tangiraju, previše da se u te igre zaletavam milijunskim iznosima…

Primjer: moj milijunski portfelj za ovo vrijeme narastao je od imaginarnog dna – preko milijun
kuna- a minus je zapravo- prestrašan…../. ne na svim dionicama /
Hoću reću- svatko o sebi odlučuje sam ! Ja nikad ne komentiram ničije odluke o K/P, već pitam za
mišljenja oko kretanja vrijednosti dionica- da znam pripremiti ostale financije, budući da mi je
portfelj u minusu – za mene – blokiran / mojom odlukom, ga ne prčkam globalno..osim u najnužnjijem slučaju /a novac mi svakodnevno treba…

Pa , kako onda možemo reći da je odluka o pasivnom čekanju – pogrešna ?
Do sad je sve bilo u redu, nisam upala u nikakve neprilike zbog takvog rada, i vjerujem da
će se tržište ovim tempom, vrlo brzo oporaviti, upravo iz prije navedenog razloga trgovanja….
Takodjer, ovom krizom tržište je zrelije, i njime u kriznim situacijama upravljaju profesionalci-
da ih danas nije bilo ATPL bi završila na 685,00 kuna. Reagirali su na vrijeme, i rezultati su
odlični za sve nas.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

da li se moj novi avatar vidi?

Ne, jednako je užasan kao i obično………………………rekao bih da ti nije uspjelo [smiley]

Ispravak, sad si užasno zgodan [wink]


da li se moj novi avatar vidi?

Vide se rogovi vide samo gledaj da če nam to pomoči na burzi[wink]

[emo_cool]

New Report

Close