Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja si razmišljam nešto drugo, jučer i prekjučer ih je masa ovdje napisala da su rasprodali sve što su imali.
I što sada?
To nisu igrači koji će reći zbogom burzi.
Ništa deca, kupovanje po skupljim cijenama, što vam drugo preostaje?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

jjeli netko primjetio sto je jutros izazvalo paniku i rasprodalu…rusenje samo tri dionice…ATPL,HT i INA….i odmah ajmo po bidu,stize korekcija…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Ja si razmišljam nešto drugo, jučer i prekjučer ih je masa ovdje napisala da je rasprodalo sve što su imali.
I što sada?
To nisu igrači koji će reći zbogom burzi.
Ništa deca, kupovanje po skupljim cijenama, što vam drugo preostaje?

bilo bi jako lepo da nisam u pravu, ali bojim se da jesam.

@arnicom
eventualno je mogao doci profesionalni kapital, a njemu odgovara da se igra "by the book".

bit će korekcija ,ali kada tigruse





Joj ljudi dajte.., traži se poništenje transakcije, greška nekog brokera.
Biti će vračeno.

zar još nisi naučio razlikovati č i ć
[/quote]

Uopće se ne trudim, radim više poslova istovremeno, u brzini svašta prođe.

da je bilo pameti ne bi bilo ovakvih kretenizama u jeziku između ć i č. đ i dž, ionako par posto ljudi zna razliku od tog broja 2 posto koristi
ostalo je zlo i naopako

hehehe
[/quote]

Postanite Eu-robovi

Plavi, što nas očekuje u ponedjeljak ? Nekoliko loših vijesti iz svijeta, kapitalizacija preostale dobiti ili su market makeri spremni izgurati ovo tržište na više razine……? Okidači, zar to nije deblokada pristupnih pregovora, samokritičnost Slovenije….. ili ono po naški…… AKO ULAZIMO U UNIJU / a mora se priznati da je ovo prvi pravi potez vanjske politike, nakon niza gafova ../ ONDA
RASPALIMO ….. netko je dao zeleno svjetlo….veselje u Americi, neuništivi kapital Azije…
uopće nije važno…… bitno je da je podržan rast tržišta kapitala koji će
koristiti svima , a ja pretpostavljam da su to profesionalci koji znaju što rade….i koji će nas
izvući iz blata….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ja si razmišljam nešto drugo, jučer i prekjučer ih je masa ovdje napisala da su rasprodali sve što su imali.
I što sada?
To nisu igrači koji će reći zbogom burzi.
Ništa deca, kupovanje po skupljim cijenama, što vam drugo preostaje?

Ništa gsn. blue, kao i do sada surfanje na valovima je najsigurnije. Čekanje, naizgled sigurna izgleda, može biti problematično, jerbo se takvim pokazalo u zadnjih godinu dvije.
A to je na tragu vaše preporuke, kupi ingru na 100 i čekaj. [lol] [lol] [thumbsup]



Ja si razmišljam nešto drugo, jučer i prekjučer ih je masa ovdje napisala da su rasprodali sve što su imali.
I što sada?
To nisu igrači koji će reći zbogom burzi.
Ništa deca, kupovanje po skupljim cijenama, što vam drugo preostaje?

Ništa gsn. blue, kao i do sada surfanje na valovima je najsigurnije. Čekanje, naizgled sigurna izgleda, može biti problematično, jerbo se takvim pokazalo u zadnjih godinu dvije.
A to je na tragu vaše preporuke, kupi ingru na 100 i čekaj. [lol] [lol] [thumbsup]
[/quote]

ja sam se nasurfao dok smo padali, pa ću sad surfat i na putu nazad, jer kakve sam ja sreće ako izađem iz bilo koje dionice sutradan bi ista skočila 50%

ma kakav cash-r-a, 100% in


Plavi, što nas očekuje u ponedjeljak ? Nekoliko loših vijesti iz svijeta, kapitalizacija preostale dobiti ili su market makeri spremni izgurati ovo tržište na više razine……? Okidači, zar to nije deblokada pristupnih pregovora, samokritičnost Slovenije….. ili ono po naški…… AKO ULAZIMO U UNIJU / a mora se priznati da je ovo prvi pravi potez vanjske politike, nakon niza gafova ../ ONDA
RASPALIMO ….. netko je dao zeleno svjetlo….veselje u Americi, neuništivi kapital Azije…
uopće nije važno…… bitno je da je podržan rast tržišta kapitala koji će
koristiti svima , a ja pretpostavljam da su to profesionalci koji znaju što rade….i koji će nas
izvući iz blata….

ovakvim postavljanjem stvari neces nikad nista na burzi zaraditi.

kakav rast kapitala?
kakvo izvalcenje iz blata??
njihov je cilj uzeti tvoju ustedevinu.
to je to.

danas imas priliku trgovati sa "milijunskim" portfeljem.
bas me zanima sto ces napraviti.
u biti, ja znam sto ces napraviti – i znam da je to pogresno.

zato sam ti ovo i napisao.


Plavi, što nas očekuje u ponedjeljak ? Nekoliko loših vijesti iz svijeta, kapitalizacija preostale dobiti ili su market makeri spremni izgurati ovo tržište na više razine……? Okidači, zar to nije deblokada pristupnih pregovora, samokritičnost Slovenije….. ili ono po naški…… AKO ULAZIMO U UNIJU / a mora se priznati da je ovo prvi pravi potez vanjske politike, nakon niza gafova ../ ONDA
RASPALIMO ….. netko je dao zeleno svjetlo….veselje u Americi, neuništivi kapital Azije…
uopće nije važno…… bitno je da je podržan rast tržišta kapitala koji će
koristiti svima , a ja pretpostavljam da su to profesionalci koji znaju što rade….i koji će nas
izvući iz blata….

Ovisi o burzama vani, ali moglo bi biti opet u lijepom plusu.
Pa mi ako danas završimo u plusu, nakon jučerašnjeg rasta preko 6 % onda …
Pa dolazi vikend i kavice, novine malo, moglo bi u ponedjeljak lijepo potegnuti.
Zato ja razmišljam još smanjiti udio casha i nešto kupiti danas.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Damir Polančec: Ina i HEP dobit će kredite do kraja mjeseca
Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
KOPRIVNICA – "Kredite za HEP i INA-u očekujem do kraja mjeseca", rekao je potpredsjednik Vlade, Damir Polančec

http://www.seebiz.eu/hr/analize/polancec-ina-i-hep-dobit-ce-kredite-do-kraja-mjeseca,44790.html

Pažnja !
Startamo tipujem barem 100.000.000,00 kn redovnog uz up.
[thumbsup]

New Report

Close