Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Greška ili ne – srce mi je stalo.




Joj ljudi dajte.., traži se poništenje transakcije, greška nekog brokera.
Biti će vračeno.

zar još nisi naučio razlikovati č i ć
[/quote]

Uopće se ne trudim, radim više poslova istovremeno, u brzini svašta prođe.

[/quote]
…ajde,ajde…malo više s ditetom vježbat popodne…tvrdo č…kao mačka i meko ć…kao kuća… [smiley] [kiss]

evo za jednu našu dionicu kod koje se očekuje velik pad

Ništa, stalo sad se čeka, neće se baš po bidu više lupati.
Završetak vjerojatno u plusu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Uopće se ne trudim, radim više poslova istovremeno, u brzini svašta prođe.

…ajde,ajde…malo više s ditetom vježbat popodne…tvrdo č…kao mačka i meko ć…kao kuća… [smiley] [kiss]
[/quote]

koga briga za č i ć ,ije i je ,glavno da se zarađuje [wink]

Mene nema a filija drukali ga druka i nagovara ljude na prodaju, e moj filija kači se za vlak koji polazi poslije ga možeš stići samo na idućoj stanici od 2000 bodova jer po voznom redu nestaje prije.

p.s za one koji ne znaju tko se krije iza nicka filija neka me kontaktiraju na PM rado ću vam odgovoriti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????




Uopće se ne trudim, radim više poslova istovremeno, u brzini svašta prođe.

…ajde,ajde…malo više s ditetom vježbat popodne…tvrdo č…kao mačka i meko ć…kao kuća… [smiley] [kiss]
[/quote]

koga briga za č i ć ,ije i je ,glavno da se zarađuje [wink]

[/quote]

Upravo tako uvažena kolegice. Hvala što ste odgovorili ono što ja mislim, ali mi bilo neugodno napisati.
[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kakva euforija!

ne bu ovo dobro…
[lol]

…dal ovo dite zna radit posao…sad izgleda sve one naloge s kojim je skoro srušio burzu i napravio pomutnju…stavio na 60,00 kn i netko mu sve pokupio… [rolleyes]

Nedajte dionice, platit će vam oni pravu cjenu.

Prodavati dionice sada je isto kao prodavati ferarija za 10 000 eura pa vi prosudite ima li to smisla, ja ću vam reći nema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Europsko zelenilo najače podržava njemački dax- 2,89 % .Spasili su nas danas potopa!


kakva euforija!

ne bu ovo dobro…
[lol]


došli su novi investitori tigruse

New Report

Close