Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a sada laganini gore jer je šišanje uspješno obavljeno… [thumbsup]

Kolega LOJTRA kupuje i diže Crobex. Europa u plusu koliko smo mi u minusu, eto i nas tamo [wink]

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

I evo, jednom bedak uvek bedak.
Sam vi prodajte.
Za sve one kaj su prodali obavijest:
Upravo ste bili u bertrepu

…crobi…-2,28… eu u zelenom preko 2,5% ??? zašto…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Iskrcaj je završio!Idemo prema gore koilko toliko! Inače da nije zelene Europe ovo bi 5-ti crni petak!

Ljudi dajte shvatite da se najprije moramo vratiti na cca 2500-3000 bodova a onda ćemo malo gore, malo dolje.


Kolega LOJTRA kupuje i diže Crobex. Europa u plusu koliko smo mi u minusu, eto i nas tamo [wink]

das, prodao je grunt i opalio po asku… [lol]

Gle gle pesimizam splašnjava opet pičimo u zeleno [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Iskrcaj je završio!Idemo prema gore koilko toliko! Inače da nije zelene Europe ovo bi 5-ti crni petak!


Iskrcaj je završio!Idemo prema gore koilko toliko! Inače da nije zelene Europe ovo bi 5-ti crni petak!

Evo da na ovoj stranici napišem za sve one koji su prodali dionice danas Stila su nova pravila u trgovanju pa vi i dalje prodavajte i gubite ono što ste zaradili dok su važila pravila prodaj što prije Zato kažem pamet u glavu nova pravila su na snazi



Kolega LOJTRA kupuje i diže Crobex. Europa u plusu koliko smo mi u minusu, eto i nas tamo [wink]

das, prodao je grunt i opalio po asku… [lol]
[/quote]
prodo je i njivu i poslednju šljivu [smiley] [lol]

kakva vožnjica!

i prodavači, jel kupujete natrag? [lol]

New Report

Close