Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…u zelenom su još samo zablokirane dionice…zar ne vidite da nas filaju negativnim vijestima…prodajte dok ste u dobroj zaradi…ide pad…zaradite i na njemu…ionako smo svi u minusima…ovo jew jedini način da što prije izađemo iz njih…jahanje na valovima… sretno…ako samo ja nastradam dobro je…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...




e moji katastrofičari ,priznajte poraz i vračajte se nazad dok još možete,Bit će korekcija ,da da mora biti ali kojeg datuma……………

korekcija pocinje:

a) sutra – 90% sanse

b) prekosutra – 10% sanse

[/quote]

izvolite…

ovo 10% sanse sam ostavio zbog malog potencijala koji je potrosen na otvaranju.

na TA imate targete.

[/quote]

Gospon tigrus, vi ste jučer prodali i sad nam dajete targete za pad.
Dajte se nemojte sramotiti, molim vas.





e moji katastrofičari ,priznajte poraz i vračajte se nazad dok još možete,Bit će korekcija ,da da mora biti ali kojeg datuma……………

korekcija pocinje:

a) sutra – 90% sanse

b) prekosutra – 10% sanse

[/quote]

izvolite…

ovo 10% sanse sam ostavio zbog malog potencijala koji je potrosen na otvaranju.

na TA imate targete.

[/quote]

Gospon tigrus, vi ste jučer prodali i sad nam dajete targete za pad.
Dajte se nemojte sramotiti, molim vas.
[/quote]

isto je tako najavljivao target od 1850 dok je crobex bio 1600
zato kapa dolje majstore

Ne brinite se, sve će biti u redu. Danas završavamo kao što sam i rekao u plusu. Unatrag 2 mjeseca sve sam pogodio. Vidjet ćete popodne što će se lupati po asku.

Hvala prodavacima koji su mi podarili Atlansku na 880 i dalekovod na 377 , i luke ploce ispod 1100, bum se col popodne


– šišanje na djelu… [thumbsup]
– lako kao pero…
– EU i futursi se zelene kao trava u proljeće ?

upravo tako……..
samo prodajte ostat ćete i bez ovo malo dionica što vam ostalo…….


Ne brinite se, sve će biti u redu. Danas završavamo kao što sam i rekao u plusu. Unatrag 2 mjeseca sve sam pogodio. Vidjet ćete popodne što će se lupati po asku.

Upotrijebio si dobru riječ: pogodio. Samo pazi, dovoljan ti je jedan zajeb da te baci na koljena.
Samo srljaj i ulupaj sve u dionice.





e moji katastrofičari ,priznajte poraz i vračajte se nazad dok još možete,Bit će korekcija ,da da mora biti ali kojeg datuma……………

korekcija pocinje:

a) sutra – 90% sanse

b) prekosutra – 10% sanse

[/quote]

izvolite…

ovo 10% sanse sam ostavio zbog malog potencijala koji je potrosen na otvaranju.

na TA imate targete.

[/quote]

Gospon tigrus, vi ste jučer prodali i sad nam dajete targete za pad.
Dajte se nemojte sramotiti, molim vas.
[/quote]

ostavite čovjeka na miru.ako je i prodao napravio je pametan potez.ako vi niste nemojte se ljutit.tigrus barem svaki svoj potez argumentira na TA .neki puta je u pravu neki puta ne.sramotno je kao vas par druka po forumu bez pameti i argumenat.ajde da je jednom ali silujete po cijele dane.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

… ove što su u zelenoj blokadi, mislim da će loše proći jer ih crvena blokada ne bu štitila… osim ako su u čvrstim rukama…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Po svemu sudeći uključili su se i veći investitori.


…kroz 1850 ALI NAZAD, prođe ko kroz vakum…

…1800 prošišali kao kroz vakum…i to britvom…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

IZVORI
Ina: Kvartalni gubitak čak 400 milijuna kuna?
Autor/izvor: SEEbiz / Novi list
ZAGREB – Ina je prošlogodišnji gubitak, koji je nakupila u zadnjem tromjesečju, jer je prvih devet mjeseci prošle godine bila u plusu većem od 300 milijuna kuna, objašnjavala rezultatima u plinskom biznisu, doznaje Novi list od izvora iz te kompanije, koji tvrde da je uzrok negativnom početku ove godine ponovno isti.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/ina-kvartalni-gubitak-cak-400-milijuna-kuna%3f,44746.html

New Report

Close