Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koji početak. Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Odoh u grad slavit! [thumbsup]

tolko o padu otvaranje +0,8% sa 3.290.630,61 kn prometa

Ima da mi dignete spomenik. Svatko koga ovo iznenađuje nema pojma o dionicama.

Pokazuje se da je kriva pretpostavka da kako ameri, tako i mi. Očito je da stoji kako europa, tako i mi. Kako to da su ameri jučer otišli na -1-2%, a jutros europa +1,5%, a mi sada pratimo europu. Prije koji mjesec kada je Obama dao ultimatum GM-u, ameri su bili -6%, a europa +2%, a Crobex oko +2%. Čak i azija može zavarati. Dok se ujutro ne vidi otvaranje europe, sve je nejasno.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

nedaju da se pada vidi se na dosta dionica da se položaji brane
sa malo unicije se da držati na ovim razinama a novi tjedan nova "nafaka"

dan je pametniji od noći

Tek ćete vidjeti rast nakon što se nakon prvih pola sata ovce ošišaju.

Joj deca, ovo je genijalano.
Kak su samo stručnjaki s našeg foruma kaj su jučer prodali sad u čudu.
A lepo sam govorila da nema korekcije,ali ne ljudi ne slušaju.
I lepo sam vam dala target na Tehničkoj

Idem prodati od stričeve bake zemlju i kupiti dionice. Nema veze što još stoji na njenog 3. pokojnog muža a praunuci su negdje u Americi. Idem probat nekaj zveslati. Javim kak sam prošel.

…konzum u blokadici…ovo mi je bila najisplativija kupovina u zadnje vrijeme,al na žalost u malim količinama… [rolleyes]

popusta euforija… [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


…konzum u blokadici…ovo mi je bila najisplativija kupovina u zadnje vrijeme,al na žalost u malim količinama… [rolleyes]

i meni poslije tiska

dan je pametniji od noći

Sa pola milje kn su srušili i sad ajmo natrag u kupnju. Čestitke kupcima! [thumbsup]

New Report

Close