Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da, čudni istovari su danas bili gotovo na svim dionicama

@verdi

Neki jedva čekajun da prodaju, ali ne znan zašto.
Mislin da su dionice trenutno najjeftinije u povisti burze još od cara Ferdinanda.

UŽAS!!
prodao sam sve moje dionice u petak….i čekajući njihov pad dočekah ovo!?
i šta sada dalje?
UŽAS!! UŽAS!! UŽAS!! [embarass]

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy

Zanimljiv mi je 10%-20% rast-a velikog broja dionica na ZSE koje inaće imaju nikakav promet i dobit im je nikakva i usporedba sa američkim tehnološkim sektorim (NASDAQ indeks) koji je rastao skromnih 2,x% u zadna tri tjedna (15 dana trgovanja) …

E, da ameri imaju Žitnjak i Zvečevo gdje bi im bio kraj ….

pitanje se postavlja i tko se utovara??

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Ne virujem kolega, prije preokreta je uvik veliki rast od 5-10%. Pogledajte prošlost.
Makar ovo možen da prešiša sve rukovodeće garniture.

Daj piši hrvatski kai i svi ostali, inaće nemoj pisati jer te nitko ne razumije.

Deca, samo da vidite s čim smo danas letili

Zar ni su trebali u 5. mjesecu da dođu neki stranci, market mejkeri ?
Lako može biti da se ovi domaći kvislinzi istovaraju strancima jer su zapravo cijelu ovu krizu to i skupljali za njih. Je smo li u Natu ili ni smo ? Vrijeme je da im i dionice predamo.

who dares, wins


Neće reći ništa u dnevniku da je Crobi danas poletio. To je dobar znak, znači da nisu još dovoljno kupili. [thumbsup]
Jer da hvale značilo bi da se hoće iskrcati. Pametnome dosta.
Btw, Da nema Ine Crobi bi porastao 3. puta manje. Tako da ovo danas i nije bilo nešto spektakularno.

…volim ovakve komentare…vidi se da ne druka…i hvali i kudi…svaka čast kolega…samo se bojim, s obzirom kako završiše Ameri, i EU, da tu ima i drugačijek znakovlja…skoro su se "svi" iskrcali danas… danas je bio 5.7…. nije dobro, barem kratkoročno…nadati se je kratkoj korekciji…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Kao sto sam raekao no moderator me obrisao, biti ce krvi do koljena.
Dragi moji ulagaci i ulagacice opet su vas pokupili u mrezu. Ovaj put slijedi cerupanje vecini onih koji su se na vrijeme bili izvukli iz krize. No strah i pohlepa je odradila svoje. Sada fondovi opet imaju terena za iskrcavanje.

…nešto slično sam pisao prije 30-ak dana i fino napisah zašto, ali nadam se da su se danas mnogi iskrcali, koji su to vidjeli kao druk, pa sada to neće ozbiljnije shvatiti, tj. tragičnije…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


pitanje se postavlja i tko se utovara??

…za tebe znamo… ostalo je enigma… [lol] šala mala…nadam se…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

@filija
nemam nista protiv šale..cak je volim,zezat cemo se jos,stres test je prosao no nista se nije desilo sto bi preokrenulo trenda i dow i S&P su se zadrzali iznad linije potpore,sva izvijesca od danas su bila ok vidjet cemo sutra izvijesca u 14 i 30 po nasem vremenu bit ce brate zezanje [lol] [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close