Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

e moji katastrofičari ,priznajte poraz i vračajte se nazad dok još možete,Bit će korekcija ,da da mora biti ali kojeg datuma……………


Analitičari kažu da je euforija pretjerana ???? &@?*#$%&*%& ….. OPET IM NIJE PO VOLJI ?

Uvjek se sjetim Karduma i legendarne rečenice o prvom danu trženja dionicom HT-a: "Ne razumijem, zašto je tolika navala na prodaju HT-a baš prvi dan. Polako imate vremena".
Prvih dva, tri sata je cijena bila najvišlja otkad je izlistana i to me baš asocira na izjave ovih analitičara.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


e moji katastrofičari ,priznajte poraz i vračajte se nazad dok još možete,Bit će korekcija ,da da mora biti ali kojeg datuma……………

korekcija pocinje:

a) sutra – 90% sanse

b) prekosutra – 10% sanse

prekosutra 0% šanse [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

po čemu ti zaključuješ to

@tigrus moguce,ali sta mislis koliko je trejdera danas izaslo,mislim da je vecina,tigrus znas i sam kao i ja po sebi,da nemozemo biti u cashu..znas li da se npr u srbiji pojavilo buno vise stranaca na kupnji nego na prodaji nakon dugo dugo vremena,znas i da je BELEX15 u zadnja 3 dana odletio preko 20%,kolega mislim a mozda i grijesim da se love startne pozicije,znas da je MMF izasao s podatcima da je fulo u proracunu za istocnu europu i da nece biti tako crno kako su najavljivali,znas da je u briselu neki dan izjavljeno da nam i nije sve tako crno pali smo vise od svih ali kasnimo s rastom,vjerojatno znas da ozbiljniji investitori daju odredjenu paznju tomu…mozda grijesim no vidjet cemo,jesi obratio pozornost da se manje prate ameri te smo svi u cudu,mozda je razlog tomu da se situacija stabilizira na svjetskom nivou,mozda je netko skontao da smo podcjenjeniji od drugih…je oscilatori su pregrijani,ali su bili i kad se padalo…vidjet cemo,znam da je nas vecina na forumu ostala bez dionica…oni koji su ih sad kupovali neznam bas da ce ih istresti po nizim cijenama,mozda netko ako je usao nize a nije jos istresao,jedino se mora priznati..puno tog je cudno zadnjih dana…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



Biti će suza već sutra a da ne govorim u ponedijeljak.

da za one koji se nisu ukrcali…….
idemo dalje prema crobi 2000
[lol]
[/quote]
Je bude suza,ali radosnica.
[kiss]
Promet govori više od ,………………… [thumbsup]

Dow -1.09%, S&P -0.94%, Nasdaq -2.12%. Bit će sutra veselo.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

a smijem ja pitat kakva bu to korekcija sutra?

jel 1-2-3-4% il kolko?

stvarno drame na današnji rast od 6,5%! [lol]

panic buying -> panic selling => burza

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

samo bih dodao jednu zgodnu:
The purpose of the stock market is to make fools of as many men as possible!
[smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

…nije li danas 7.5.?… a oni koji i dalje misle da sam druker bez dionica, molio bih da čitaju ranije komentare i ukazivanje na određene dane…to sam pisao i u 1 i u 2 i u 3 i u 4 i u 5 mjesecu…ak vam se da potražite, valjda nije sve cenzurirano-nisam sve gledao… iskrcao sam se u ova zadnja 3 dana, ali sam još 30% ostao u dionicama…žao mi je što mi ne vjerujete…nisam savršen ali NE LAŽEM (to je grijeh)…tko ne vjeruje, što ću mu ja…usput, da li tko zna što se to dešava kod Amera da tako naglo padaju???…molio bi odgovor-nemam vremena istraživati-ode ja vanka-ciao…ugodan dan…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close