Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.






Sutra je dan jako sličan ovome danas znači akumalacija do 14 sati zatim sve u blokadu.

Kaj nisi ti trebao izaći van iz kuće/sobice i počastiti se ovom silnom lovom koju si zaradio ovih dana?

Ili je i to fatamorgana, jer ti ne možeš van, posel ti je da sjediš tu i nama "tumačiš" trendove [sealed]

Ajde da vidimo kaj još možeš smisliti, zasad se ostvarilo sve kaj si predvidio… [thumbsup]
[/quote]
Kolega ja sam na poslu do 16 sati, proslava ide večeras.
[/quote]

Odlično, lik na poslu od 8-16 i vrti milijone :-)) i kaj je najbolje tu piše da bi nas uvjerio da smo u bullu + kaj još ima vremena stalno pisati i risati na forumu, svaki božji dan. Ima dvoje male djece i sad je razročio 300k kuna da ih ulupa u dionice, žena ga skoro kastrirala. Prije toga je popušio 80% na dionicama i lijepo je ženi razložio da je to ziher ulaganje i da će napokon postati samostalni i odvojiti se od punca i punice.
Nekaj mi tu smrdi, a vama?
[/quote]
Kolega okupajte se pa neće smrdjeti, cjeli dan ste za računalom i uvjeravate ljude da to ide doli a ne ide.
[/quote]

Koja bedastoća—- a tako se sve lijepo vidi.. koji pad.. kada se nacrta biti će… malo gledati i to je tzo.. a ne slušati navlakače… baci oko na http://webchart.sfera-station.com/?ticker=CROBEX


Ovi što sada kupuju su spremni za malo dublje analize [lol]

Oni što prodaju su spremni za pregled kod psihijatra.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ode mi firma u blokadu, LKPC-STOP

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

gospodo kad bi raslo ovim tempom bili bi na 5000 za mjesec dana.nažalost pretjerujemo u svemu pa i sa ovim bjesomučnim runom.sve sam više uvjeren da će biti suza.trejderi berite vrhnje.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



Ovi što sada kupuju su spremni za malo dublje analize [lol]

Oni što prodaju su spremni za pregled kod psihijatra.
[/quote]
Kolega sampras jeste prodali kaj ili ste lakomi pa čekate još više!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Je eto rastćemo ovim tempom godinu dana daj nepričaj gluposti ovo je sam korekcija onoga pada koji nije imao uporište u poslovanju naših firmi, još ovo treba dobro potegnuti da se sve iskorigira pa šta ste vi mislili kupovati dionice za 1 kunu pa dajte otiđite na pregled

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

ADPL-R-A 42,30 58,93 58,93 36.67 % up 1.649 77.774,03

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Ode mi firma u blokadu, LKPC-STOP

Kužim, ‘kupili’ ste firmu na 3600 pa vam se sada žuri. [thumbsup]

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


Ode mi firma u blokadu, LKPC-STOP

I moja ode u blokadu – DLKV.
Uskoro bi mogla i druga – PBZ.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Je eto rastćemo ovim tempom godinu dana daj nepričaj gluposti ovo je sam korekcija onoga pada koji nije imao uporište u poslovanju naših firmi, još ovo treba dobro potegnuti da se sve iskorigira pa šta ste vi mislili kupovati dionice za 1 kunu pa dajte otiđite na pregled

Nije vas teško razljutiti, a vidim da nemate niti bontona za dostojanstven razgovor.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

ADRS-P-A u blokadi sa nalogom od tri(3) dionice, a DLKV-R-A sa jednom(1) dionicom!
Što slijedi sutra!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

ADRS-P-A u blokadi sa nalogom od tri(3) dionice, a DLKV-R-A sa jednom(1) dionicom!
Što slijedi sutra!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close