Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne kolega nisam to mislio vi me malo zekite i stavljate mi usta ono što nisam rekao neki će to krivo protumačiti ja znam da se vi zezate ali nekima baš mozak nije na visokom stupnju razvoja pa će me zbog toga poslije prozivati.

Nigdje nisam spomenuo da ste vi to rekli, nego ja kažem: korekcije više NIKADA neće biti, samo euforija i rast do neba i puno više od toga. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




Sutra je dan jako sličan ovome danas znači akumalacija do 14 sati zatim sve u blokadu.

Kaj nisi ti trebao izaći van iz kuće/sobice i počastiti se ovom silnom lovom koju si zaradio ovih dana?

Ili je i to fatamorgana, jer ti ne možeš van, posel ti je da sjediš tu i nama "tumačiš" trendove [sealed]

Ajde da vidimo kaj još možeš smisliti, zasad se ostvarilo sve kaj si predvidio… [thumbsup]
[/quote]
Kolega ja sam na poslu do 16 sati, proslava ide večeras.
[/quote]

Odlično, lik na poslu od 8-16 i vrti milijone :-)) i kaj je najbolje tu piše da bi nas uvjerio da smo u bullu + kaj još ima vremena stalno pisati i risati na forumu, svaki božji dan. Ima dvoje male djece i sad je razročio 300k kuna da ih ulupa u dionice, žena ga skoro kastrirala. Prije toga je popušio 80% na dionicama i lijepo je ženi razložio da je to ziher ulaganje i da će napokon postati samostalni i odvojiti se od punca i punice.
Nekaj mi tu smrdi, a vama?



Ne kolega nisam to mislio vi me malo zekite i stavljate mi usta ono što nisam rekao neki će to krivo protumačiti ja znam da se vi zezate ali nekima baš mozak nije na visokom stupnju razvoja pa će me zbog toga poslije prozivati.

Nigdje nisam spomenuo da ste vi to rekli, nego ja kažem: korekcije više NIKADA neće biti, samo euforija i rast do neba i puno više od toga. [thumbsup]
[/quote]
DANAS JE VALENTINOVO i svaki dan iduće 2-3 godine do ulaska u uniju! [thumbsup]

70 000 000 promet na ovim cjenama pa to je prava rapsodija.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


DANAS JE VALENTINOVO i svaki dan iduće 2-3 godine do ulaska u uniju! [thumbsup]

Iskreno i točno. Bravo dečko!!!! [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!





Sutra je dan jako sličan ovome danas znači akumalacija do 14 sati zatim sve u blokadu.

Kaj nisi ti trebao izaći van iz kuće/sobice i počastiti se ovom silnom lovom koju si zaradio ovih dana?

Ili je i to fatamorgana, jer ti ne možeš van, posel ti je da sjediš tu i nama "tumačiš" trendove [sealed]

Ajde da vidimo kaj još možeš smisliti, zasad se ostvarilo sve kaj si predvidio… [thumbsup]
[/quote]
Kolega ja sam na poslu do 16 sati, proslava ide večeras.
[/quote]

Odlično, lik na poslu od 8-16 i vrti milijone :-)) i kaj je najbolje tu piše da bi nas uvjerio da smo u bullu + kaj još ima vremena stalno pisati i risati na forumu, svaki božji dan. Ima dvoje male djece i sad je razročio 300k kuna da ih ulupa u dionice, žena ga skoro kastrirala. Prije toga je popušio 80% na dionicama i lijepo je ženi razložio da je to ziher ulaganje i da će napokon postati samostalni i odvojiti se od punca i punice.
Nekaj mi tu smrdi, a vama?
[/quote]
Kolega okupajte se pa neće smrdjeti, cjeli dan ste za računalom i uvjeravate ljude da to ide doli a ne ide.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ajmo Beljaši tucite po kupnju, nitko neda po 80 kuna više, naravno, da ne da, kada zna da smo brzo na 100 kuna. Dakle?

Dobro – Bolje – Najbolje – Belje [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Gle sada panike kada Ameri otvore sa minusom, a neke dionice u blokadi… hahaha…
Bilo bi fora, iako mislim da nece u minus…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.





Sutra je dan jako sličan ovome danas znači akumalacija do 14 sati zatim sve u blokadu.

Kaj nisi ti trebao izaći van iz kuće/sobice i počastiti se ovom silnom lovom koju si zaradio ovih dana?

Ili je i to fatamorgana, jer ti ne možeš van, posel ti je da sjediš tu i nama "tumačiš" trendove [sealed]

Ajde da vidimo kaj još možeš smisliti, zasad se ostvarilo sve kaj si predvidio… [thumbsup]
[/quote]
Kolega ja sam na poslu do 16 sati, proslava ide večeras.
[/quote]

Odlično, lik na poslu od 8-16 i vrti milijone :-)) i kaj je najbolje tu piše da bi nas uvjerio da smo u bullu + kaj još ima vremena stalno pisati i risati na forumu, svaki božji dan. Ima dvoje male djece i sad je razročio 300k kuna da ih ulupa u dionice, žena ga skoro kastrirala. Prije toga je popušio 80% na dionicama i lijepo je ženi razložio da je to ziher ulaganje i da će napokon postati samostalni i odvojiti se od punca i punice.
Nekaj mi tu smrdi, a vama?
[/quote]

Ja jedino što tu njušim je da nas je ovdje 90% takvih.. [lol]

Evo mi firme bred blokadom ali ne na računu već na burzi.

hahahaha

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

O, mama….

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.841,12 7.21% 75.911.571,81 kn 75.911.571,81 kn 0,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ovi što sada kupuju su spremni za malo dublje analize [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close