Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

probilo ledo, hvala qurcu..

I'LL BE BACK

Možda bolje ovako:
http://www.poslovni.hr/115493.aspx




Upravo tako kolega….većina rešeta po asku a ja lijepo na miru sve rasprodao do zadnje dionice.
Naučio se disciplini i kapitalizirao dobit. Makar poraslo još sve tri puta ja lovicu imam u đepu i nije mi žao. Sad lijepo čekam sljedeću korekciju miran i zadovoljan.

ljepo samo treba se i zapitati tko to rasprodaje dionice za 60 milja kn .kupuje se kao da nema sutra ili prodaje se kao da nema sutra.na ovim nivoima nemreju biti mali dakle prodaju fondovi.
Lijepo od vas, samo ste zaboravili da korekcije jednostavno više nema. [bye]
[/quote]

ljepo samo treba se i zapitati tko to rasprodaje dionice za 60 milja kn .kupuje se kao da nema sutra ili prodaje se kao da nema sutra.na ovim nivoima nemreju biti mali dakle prodaju fondovi.
[/quote]
Pa to sam i napisao. Prodaju si fondovi međusobno i usput love male da im se jeftino iskrcaju. Žišku?
Teško. [shocked]

Ovdje upišite svoj komentar…

…7.5. …to je danas…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Sve sam sigurniji da će biti krvi do koljena.
Nazalost [lol]





Upravo tako kolega….većina rešeta po asku a ja lijepo na miru sve rasprodao do zadnje dionice.
Naučio se disciplini i kapitalizirao dobit. Makar poraslo još sve tri puta ja lovicu imam u đepu i nije mi žao. Sad lijepo čekam sljedeću korekciju miran i zadovoljan.

ljepo samo treba se i zapitati tko to rasprodaje dionice za 60 milja kn .kupuje se kao da nema sutra ili prodaje se kao da nema sutra.na ovim nivoima nemreju biti mali dakle prodaju fondovi.
Lijepo od vas, samo ste zaboravili da korekcije jednostavno više nema. [bye]
[/quote]

ljepo samo treba se i zapitati tko to rasprodaje dionice za 60 milja kn .kupuje se kao da nema sutra ili prodaje se kao da nema sutra.na ovim nivoima nemreju biti mali dakle prodaju fondovi.
[/quote]
Pa to sam i napisao. Prodaju si fondovi međusobno i usput love male da im se jeftino iskrcaju. Žišku?
Teško. [shocked]
[/quote]

Prodaju si fondovi i usput se iskrcavaju malima, to ste htjeli reći samo se niste dobro izrazili, :-)))

Pa državi treba love, kaj misliš s čijom će lovom kupiti 750 milja ojra? S tvojom, ti si kupio od fondova danas jučer, a oni će to utuči u državne papiruse. i svi sretni. A onda kreće bull.
Do onda drži gaće.

Iskrcavaju se međusobno i na taj način kupuju od malih. Idem ja u grad proslaviti a ne prodajem prije crobija 10000(deset tisuća). [bye]

Zaboravih..s otvaranjem amera ide novi val prema gore. [thumbsup]


Može li mi netko objasniti zašto ljudi koji to ne moraju (da tako kažem) imaju uopće HT u portfelju? Kreće se u rasponu 200-220 u zadnja dva mjeseca. A npr. Hidrica (HDEL) u rasponu od 130-240. I nije uopće iznenađenje, samo treba malo pogledati kako se kretala u povijesti. Ima ih još nekoliko sličnih. Ja nemam HT u portfelju i neću ni imati. Kad HT bude na 300-400, Hidrica (a i VDKT) će biti na 1000-2000. Zar nije bolje zaraditi 5 puta nego 2 puta? Čak i kad se uračuna dividenda od HT-a, opet se ne isplati. Stvarno ne razumijem.

Glete dragi kolega, uspoređivanje HIDRicE sa HTom je uspoređivanje kruška i jabuka, preciznije, kruška i ribizla.
Imao sam hidricu bar pet puta do sada, dobro se zarađivalo to priznajem ali sam zato skoro bankrotirao, da nisam prodao sa gubitkom većim od 20% danas bi bio u totalnoj banani.
Ljepo se igrati sa hidrom ali ja osobno u nju ne bi stavio više od cca, 30-50 000 keša.
Pa pogledajte na kojim se prometima vrti i koliki joj je bio promet u zanjih pola godine dana i više vam ništa ne trebam reći.. Na HDRI sa pola milje kuna (ma i to sam puno rekao) radiš šta hoćeš. Ajde neka to netko proba sa HTom..eee tu je razlika.. pozdrav i poštovanje

strpljen..spašen Time is on my side

Sorry, još prije jedan val prema gore zbog porasta bdi-a. Unatoć trejderima završavamo na +6 do +7. Bok!


Je je ….ukidamo svijeće i valove i uvodimo samo pravac pod kutom 60 prema gore.
Idemo do 5000 pravocrtno. Za 3 tjedna smo tamo ovim tempom.

Upravo tako, korekcije više NIKADA neće biti.


ljepo samo treba se i zapitati tko to rasprodaje dionice za 60 milja kn .kupuje se kao da nema sutra ili prodaje se kao da nema sutra.na ovim nivoima nemreju biti mali dakle prodaju fondovi.

Nemojte mi uvaljivati citate koji nisu moji, to je pokvareno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close