Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da će brokeri današnji dan upisati u kalendar kao praznik.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Može li mi netko objasniti zašto ljudi koji to ne moraju (da tako kažem) imaju uopće HT u portfelju? Kreće se u rasponu 200-220 u zadnja dva mjeseca. A npr. Hidrica (HDEL) u rasponu od 130-240. I nije uopće iznenađenje, samo treba malo pogledati kako se kretala u povijesti. Ima ih još nekoliko sličnih. Ja nemam HT u portfelju i neću ni imati. Kad HT bude na 300-400, Hidrica (a i VDKT) će biti na 1000-2000. Zar nije bolje zaraditi 5 puta nego 2 puta? Čak i kad se uračuna dividenda od HT-a, opet se ne isplati. Stvarno ne razumijem.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Bosna + 10,86
Srbija + 7,56
[shocked]

Ono što veseli je zbilja veliki promet za ovakav rast. Btw može k/p HT-a, jel probijamo ovih 4-5%

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Bosna + 10,86
Srbija + 7,56

Balkane, Balkane, Balkane moj…

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


jedino me brine što je uvijek večina u krivu i jedini način da se pošteno zaradi je ići suprotno od gomile.

Upravo tako kolega….većina rešeta po asku a ja lijepo na miru sve rasprodao do zadnje dionice.
Naučio se disciplini i kapitalizirao dobit. Makar poraslo još sve tri puta ja lovicu imam u đepu i nije mi žao. Sad lijepo čekam sljedeću korekciju miran i zadovoljan.

Ako mislite da se kod nas događa nešto spektakularno, pogledajte ovo

http://www.jutarnji.hr/novac/trziste_kapitala/clanak/art-2009,5,7,burze_rast,162277.jl

Još je zanimljivije u Beogradu, gdje je Belex već porastao preko 9%, što u zbroju zadnjih sedam trgovinskih dana čini impozantan skok od preko 30%. [shocked]


Bosna + 10,86
Srbija + 7,56

Balkane, Balkane, Balkane moj…

tako je to nakon sastanka…

I'LL BE BACK



jedino me brine što je uvijek večina u krivu i jedini način da se pošteno zaradi je ići suprotno od gomile.

Upravo tako kolega….većina rešeta po asku a ja lijepo na miru sve rasprodao do zadnje dionice.
Naučio se disciplini i kapitalizirao dobit. Makar poraslo još sve tri puta ja lovicu imam u đepu i nije mi žao. Sad lijepo čekam sljedeću korekciju miran i zadovoljan.

[/quote]
rasprodao si ti sve to je točno ali na 1400 [bye]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


tako je to nakon sastanka…

O kakvom sastantku pričaš?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

50 milja redovnog prometa već u 13 sati…. To već dugo nismo vidjeli… [thumbsup] [thumbsup]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

ZSE INTRADAY UPDATE
Zagrebačka burza: CROBEX katapultiran 5,94% i prešao 1.800 bodova!
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Uz erupciju likvidnosti od 38,23 milijuna kuna redovnog prometa dionicama na Zagrebačkoj burzi Crobex je u četvrtak do trenutka pisanja ovog teksta dobio na vrijednosti 5,94 posto, porastavši na 1819,27 bodova.
Do trenutka pisanja ovog teksta sve se dionice u sastavu Crobexa nalaze u pozitivnom teritoriju. Među dionicama u sastavu Crobexa najviše je na vrijednosti dobila dionica Ine (ZSE:INA-R-A), 12,36 posto uz 2,82 milijuna kuna prometa.

Devet dionica u klubu milijunaša

http://www.seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-crobex-katapultiran-5%2c94%25-i-presao-1.800-bodova!,44639.html

New Report

Close