Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nije trebalo prodavati po ovim cijenama danas…samo kupovati.[smiley11][smiley2][smiley2]

istinabog [smiley1]


Crče ATM

je, u komi je

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

na kraju dana ipak nije sve tako tamno crveno

Zagimator:

nije trebalo prodavati po ovim cijenama danas…samo kupovati.[smiley11][smiley2][smiley2]

istinabog [smiley1]

Kako tko voli, tako radi. Ja nikada ne prodajem kada cijena pada, samo dokupljujem ako je lova pri ruci. Pa makar ne imao za kavicu.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Dobre dionice su opet IN.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Kako tko voli, tako radi. Ja nikada ne prodajem kada cijena pada, samo dokupljujem ako je lova pri ruci. Pa makar ne imao za kavicu.

Točno tako – u krajnjem slučaju treba ostat hladne glave. A ne prodavat jer svi “prodaju”.

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!

Na kraju Crobex samo -1.27%, odlično se oporavilo sve nakon onih -5%.

Na kraju vrlo zadovoljan !
Ništa prodao, puno nadokupio… trljam ruke!
Ako je ovo “ona” korekcija koju neki ovdje prizivaju, onda, neka je opet, samo kad skupim para![smiley1]


Dobre dionice su opet IN.

Je, pogotovo Atpl, tu sam jako dobro danas prošao. Iako dok ne prodam tko zna.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

i inače – ovo nije korekcija o kojoj svi pričaju – ovo se zove samo kratki pada cijena

nema mi druge nego se zae..ti


…ovaj put (ne kažem da je to isto kao i prošle godine) sam i imao nešto
casha i prodao (jer sam vidio da svi prodaju) da kupim nešto drugo (jer
to drugo su više prodavali)…

Super, majstore. Ja sam pokušao danas nešto prodati radi povoljnijeg dokupa, nešto je i uspjelo (skinuli mi s aska još ujutro Pbz), ali sam poslije povukao naloge. I gle dobro da sam povukao (Pljk, Lplh), jer bi lošije prošao. Ali opet se ne zna, jer tko zna što će sutra biti.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Ovakva, nazovimo je razumna (ili minorna) korekcija je i više nego dobrodošla, jer ono zadnjih dana fakat nije bilo normalno. A sad možemo dalje… [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close