Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a kaj bi on bil lud, čovjek govori istinu…………..ja im svoje isto ne dam
iako razmem njihove muke……………najgore je ne imati dionice a gledati žestoki rast [bye]

http://www.kucilooro.webs.com/

koliko ce VDKT dividende isplatiti po dionici?
odluceno je da ce podijeliti oko 6 miliona kuna iz proslogodisnje dobiti…

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/viadukt-dividenda-12%2c6-kuna%2c-prinos-solidnih-4%2c7%25,44508.html
novoselcu ne svejedno kupoval ih je po 4800, bogami sigurno mu je jako zal sada kad je na cca 250

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Ti si stvarno lud sampi, mislim pozitivno, nadam se da će tako i biti kao što kažeš. [thumbsup]

nije on ništa lud nego normalan. On svoje ne da kao ni ja, a ovi kaj bi htjeli pad ti nemaju dionice jer su ih već prije dali nama i mirovincima i sada umjesto da si vrate svoju imovinicu nazad oni čekaju nekakav pad kojeg nema tko stvoriti….ljudi, samo vi prodajite.. to vam je super, sve će te izgubiti.

I'LL BE BACK



Trebo bi moderator otvoriti chat room. Pa bi se teme rasteretile pisanja gluposti a i svaka bi tema dobila na vrijednosti.
Vidi se po rubrici pogodi crobex za svibanj koliko pada interes forumaša.

Interes pada jer je lakše Bingo pogoditi ne go Crobi za mjesec dana.
[/quote]

odlična ideja, ja neznam zašto već nema chata

ma kakav cash-r-a, 100% in

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4ae6c318-5fb1-4673-ba6a-d2f7a377d959

nekak imam osecaj da ce nam danas hidra biti likvidna, tak samo nicim izazvana raste…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Vi koji čekate pad badava vam. Dok je padalo mislili smo, pa mora već jednom stati ali trebalo je proći godinu i pol dana. Tako će i sada biti u rastu.

Evo i futuresi okreću prema plusu.


Vi koji čekate pad badava vam. Dok je padalo mislili smo, pa mora već jednom stati ali trebalo je proći godinu i pol dana. Tako će i sada biti u rastu.

samo što će rast trajati sljedećih 10 godina. Imali smo korekciju sa 5400 na 1250 i sada se ta korekcja mora ispraviti nazad na 5400 i onda počinje novi dio bika do preko 10 000 Crobi. Dakle tko sad uđe po 1500 ima priliku u 10 godina udeseterostručiti imovinu. A ekipa prodaje sad na dnu… svašta [bye]

I'LL BE BACK


samo što će rast trajati sljedećih 10 godina. Imali smo korekciju sa 5400 na 1250 i sada se ta korekcja mora ispraviti nazad na 5400 i onda počinje novi dio bika do preko 10 000 Crobi. Dakle tko sad uđe po 1500 ima priliku u 10 godina udeseterostručiti imovinu. A ekipa prodaje sad na dnu… svašta [bye]

Ti si stvarno lud govi, mislim pozitivno, nadam se da će tako i biti kao što kažeš. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Što više Crobex raste, interes za burzovanjem je veći….. čujem , dio investitora pomalo ulazi…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Vi koji čekate pad badava vam. Dok je padalo mislili smo, pa mora već jednom stati ali trebalo je proći godinu i pol dana. Tako će i sada biti u rastu.

samo što će rast trajati sljedećih 10 godina. Imali smo korekciju sa 5400 na 1250 i sada se ta korekcja mora ispraviti nazad na 5400 i onda počinje novi dio bika do preko 10 000 Crobi. Dakle tko sad uđe po 1500 ima priliku u 10 godina udeseterostručiti imovinu. A ekipa prodaje sad na dnu… svašta [bye]
[/quote]

imam osjećaj da bismo se od 10 000 mogli odbijati neko vrijeme. ali u drugom dijelim tvoje mišljenje [proud]

New Report

Close