Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Trezorski zapisi: Mirovinski fondovi kupili 320 milijuna kuna?

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-mirovinski-fondovi-kupili-320-milijuna-kuna%3f,44453.html

Šuki je nezasitan, a naši fondovi kao da nemaju ništa pametnije za kupiti. Zašto ne opale po bidu na ZSE, pa ćemo svi biti sretni.

Odoše nam silni milioni u trezorske zapise. Novoselac.
Ako se ne varan, skroz od 2004. godine kad su mirovinci kupovali, rasli smo ludo,
a ako ne kupuju, mislin da realno ne možemo očekivat povratak iznad 1800, a kamoli 2000 bodova, jer nema svježeg kapitala, a on je pokretač burze i njegovog rasta.
[/quote]
Kaj, već si prodao. Ma, ko hebe Novoselca. Kupit će on opet od svojih pajdaša na Crobiju 5000 bodova a dotad ćemo mu mi i stranci dizati Crobi. Hebe se njemu pošto kupuje, nisu njegovi novci. A novaca za dizanje Crobija ima, to se ne bojim nimalo. Znam ljude iz svog grada koji su sa desetke miliona izašli na Crobiju 5000 tak da sad za njih niti nema dovoljno dionica koliko imaju love. [thumbsup]
[/quote]

Si vidija, članak o ulaganju tek do 2011. u zemlje bivše juge.
Ja se ne pitan koliko ljudi imaju milione iz tvog grada, nego se pitan koliko će dionica mirovinski fondovi otpuštati kad im se sprdne. Toga se ja bojin.
Onda ti milijuni od tvojih i mojih kolege, neće biti dosta.

Si vidija, članak o ulaganju tek do 2011. u zemlje bivše juge.
Ja se ne pitan koliko ljudi imaju milione iz tvog grada, nego se pitan koliko će dionica mirovinski fondovi otpuštati kad im se sprdne. Toga se ja bojin.
Onda ti milijuni od tvojih i mojih kolege, neće biti dosta.

Ako to misle napraviti, onda najprije neka se oproste sa dobro plaćenim foteljama……. [smiley]


Trebo bi moderator otvoriti chat room. Pa bi se teme rasteretile pisanja gluposti a i svaka bi tema dobila na vrijednosti.
Vidi se po rubrici pogodi crobex za svibanj koliko pada interes forumaša.

Interes pada jer je lakše Bingo pogoditi ne go Crobi za mjesec dana.

who dares, wins

Kaže Kardum, bez obzira jeste li odlučili dionice držati ili prodati, vidjećete kasnije da li ste dobro učinili. A gdje mu je solucija: ako ste odlučili kupiti?
Druka na pad, vidi se iz aviona. Al koji je to čudak i bezveznjak, strava jedna.

Lojtra:
Znam ljude iz svog grada koji su sa desetke miliona izašli na Crobiju 5000 tak da sad za njih niti nema dovoljno dionica koliko imaju love.
…molim Vas kolega poštedite nas ovakve retorike…DA NEMA DIONICA…##%$#&*?#"#"#$%$##… [lol]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Trezorski zapisi: Mirovinski fondovi kupili 320 milijuna kuna?

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-mirovinski-fondovi-kupili-320-milijuna-kuna%3f,44453.html

Šuki je nezasitan, a naši fondovi kao da nemaju ništa pametnije za kupiti. Zašto ne opale po bidu na ZSE, pa ćemo svi biti sretni.

Odoše nam silni milioni u trezorske zapise. Novoselac.
Ako se ne varan, skroz od 2004. godine kad su mirovinci kupovali, rasli smo ludo,
a ako ne kupuju, mislin da realno ne možemo očekivat povratak iznad 1800, a kamoli 2000 bodova, jer nema svježeg kapitala, a on je pokretač burze i njegovog rasta.
[/quote]

…tamo će pokupiti dobre novce, dobiti od šukija ruku potpore jer će ih dionice čekati na povoljnoj cijeni…pa nisu oni od jučer…mi mali ne možemo ništa…ako i dignemo C na 1800 oni lako sruše sa par stotina M. kn, i polako se krcaju na prihvatljivim nivoima… možda samo sanjam, nemojte me ozbiljno shvaćati…ta tko sam ja???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

meni se čini da si se malčice pogubio u gomili keša i opravdanom strahu od uvijek mogućih potencijalnih gubitaka, ali…

probaj malo za promjenu tehnički rastegnut tjedne i mjesečne grafove…

a i pogledat kretanja cijene nafte, bdi indexa, vixa…

cijela slika je bitnija od detalja!

sapienti sat!

ovaj Filija polako ali sigurno preuzima palicu forumskog redikula od Barona, kakti je nakrcan dionicama a mjesec dana trkelja o padu.

Alo ekipa, zašto si postavljate glupa pitanja u stili "tko će kupovati i dizati crobex"? Uopće nije stvar u kupnji, ako to još niste shvatili ja vam ne mogu pomoći. [bye]

I'LL BE BACK

koliko ja vidim ……………krenulo nas je upravo nakon što su ti bajni mirovinci prestali "kupovati" dionice
nadam se da se neće niti vraćati na tržište, to je obična žgadija

http://www.kucilooro.webs.com/

Deca, dobre vijesti za sve nas

U travnju domaći investicijski fondovi ostvarili najviše prinose u ovoj godini

"Od 87 investicijskih fondova aktivnih na domaćem tržištu travanj je u plusu završilo njih 79 (u ožujku 61), a ostvarili su pozitivne mjesečne prinose i do 16,29 posto.
Sa spomenutim rezultatima travanj je za fondove bio daleko najuspješniji mjesec u ovoj godini."

Znate kad ovo moji susedi pročitaju osmijeh bu im se vratil na lice

Vaš link




Trezorski zapisi: Mirovinski fondovi kupili 320 milijuna kuna?

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-mirovinski-fondovi-kupili-320-milijuna-kuna%3f,44453.html

Šuki je nezasitan, a naši fondovi kao da nemaju ništa pametnije za kupiti. Zašto ne opale po bidu na ZSE, pa ćemo svi biti sretni.

Odoše nam silni milioni u trezorske zapise. Novoselac.
Ako se ne varan, skroz od 2004. godine kad su mirovinci kupovali, rasli smo ludo,
a ako ne kupuju, mislin da realno ne možemo očekivat povratak iznad 1800, a kamoli 2000 bodova, jer nema svježeg kapitala, a on je pokretač burze i njegovog rasta.
[/quote]

…tamo će pokupiti dobre novce, dobiti od šukija ruku potpore jer će ih dionice čekati na povoljnoj cijeni…pa nisu oni od jučer…mi mali ne možemo ništa…ako i dignemo C na 1800 oni lako sruše sa par stotina M. kn, i polako se krcaju na prihvatljivim nivoima… možda samo sanjam, nemojte me ozbiljno shvaćati…ta tko sam ja???…
[/quote]
A od koga će kupovati te silne dionice, tko će im prodati, ja im svoje ne dam ti nemaš šta dati jer nemaš niti jedne.

hihihihi

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ti si stvarno lud sampi, mislim pozitivno, nadam se da će tako i biti kao što kažeš. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close