Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

trejderi ispali iz igree i lupaju glavom od zid.Sad će morati kupovati skuplje nego što su prodavali

arnicrome , zasto mislis da se trejderi nisu ukrcali u podcjenjene dionice s obzirom na situaciju?

da tigrus,mislim da su samo panicari ispali iz igre… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


trejderi ispali iz igree i lupaju glavom od zid.Sad će morati kupovati skuplje nego što su prodavali

Ne boj se za ti trejdere, svaki iskusniji trgovac ima rezervne opcije koje su u pravilu podcjenjenije od dionica iz kojih je izašao, tako da često ostvari bolji profit nergo da je ostao u npr. ATPL , IGH, DLKV koje su već pomalo zasičene

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Trezorski zapisi: Mirovinski fondovi kupili 320 milijuna kuna?

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-mirovinski-fondovi-kupili-320-milijuna-kuna%3f,44453.html

Šuki je nezasitan, a naši fondovi kao da nemaju ništa pametnije za kupiti. Zašto ne opale po bidu na ZSE, pa ćemo svi biti sretni.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Pardon htio ham reći po asku. [embarass]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



trejderi ispali iz igree i lupaju glavom od zid.Sad će morati kupovati skuplje nego što su prodavali

Ne boj se za ti trejdere, svaki iskusniji trgovac ima rezervne opcije koje su u pravilu podcjenjenije od dionica iz kojih je izašao, tako da često ostvari bolji profit nergo da je ostao u npr. ATPL , IGH, DLKV koje su već pomalo zasičene

[/quote]

žder žder žder [lol] [lol]

I'LL BE BACK


Trezorski zapisi: Mirovinski fondovi kupili 320 milijuna kuna?

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-mirovinski-fondovi-kupili-320-milijuna-kuna%3f,44453.html

Šuki je nezasitan, a naši fondovi kao da nemaju ništa pametnije za kupiti. Zašto ne opale po bidu na ZSE, pa ćemo svi biti sretni.

Odoše nam silni milioni u trezorske zapise. Novoselac.
Ako se ne varan, skroz od 2004. godine kad su mirovinci kupovali, rasli smo ludo,
a ako ne kupuju, mislin da realno ne možemo očekivat povratak iznad 1800, a kamoli 2000 bodova, jer nema svježeg kapitala, a on je pokretač burze i njegovog rasta.

… Znak da ćemo se malo "zacrveniti" …



Trezorski zapisi: Mirovinski fondovi kupili 320 milijuna kuna?

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-mirovinski-fondovi-kupili-320-milijuna-kuna%3f,44453.html

Šuki je nezasitan, a naši fondovi kao da nemaju ništa pametnije za kupiti. Zašto ne opale po bidu na ZSE, pa ćemo svi biti sretni.

Odoše nam silni milioni u trezorske zapise. Novoselac.
Ako se ne varan, skroz od 2004. godine kad su mirovinci kupovali, rasli smo ludo,
a ako ne kupuju, mislin da realno ne možemo očekivat povratak iznad 1800, a kamoli 2000 bodova, jer nema svježeg kapitala, a on je pokretač burze i njegovog rasta.
[/quote]
Kaj, već si prodao. Ma, ko hebe Novoselca. Kupit će on opet od svojih pajdaša na Crobiju 5000 bodova a dotad ćemo mu mi i stranci dizati Crobi. Hebe se njemu pošto kupuje, nisu njegovi novci. A novaca za dizanje Crobija ima, to se ne bojim nimalo. Znam ljude iz svog grada koji su sa desetke miliona izašli na Crobiju 5000 tak da sad za njih niti nema dovoljno dionica koliko imaju love. [thumbsup]

Inače danas, ako izuzmemo Inu se i jesmo zacrvenili, mislim na crobi. Opet će nas Ameri preći i završiti u plusu. Evo Austrija jučer +5, danas +2. Slabo mi to nekako vučemo zasada ali bit će bolje.
Dlkv se tjednima teli na 350, atpl na 800, belje na 70-tak kn, Đuro na 40-tak kn. Otišlo je gore svega par dionica u zadnjih mjesec dana. Slabo. A neki već očekuju korekciju. Korekciju čega? Možda Hidre koja ima 3 puta više poslova a hvala bogu i love nego kad je bila na 2400 kn? Malo sutra. Sutra očekujem barem +2, s tim da Ina bude na nuli.

Trebo bi moderator otvoriti chat room. Pa bi se teme rasteretile pisanja gluposti a i svaka bi tema dobila na vrijednosti.
Vidi se po rubrici pogodi crobex za svibanj koliko pada interes forumaša.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close