Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tržište se polako vraća u normalu. Neke su fondovi navukli da u panici rasprodaju, ali što se može, svaka se škola plaća, a mi ostali bar smo imali priliku jeftino danas kupovati [smiley1]

Ignore: KressoM, delux

Izgleda ko je jamio jamio je[smiley1]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

“Korekcija” izgleda finito…. [smiley11] ? Crobex se oporavlja… odblokirana većina tickera… pmalo se gricka po prodaji…. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

tako to uvijek izgleda. Kad bi se bar moglo biti siguran da nije klasičan odbijanac koji se uvijek događa u ovakvim prilikama…

Pa i nije sve tako crno kako je izgledalo ,neki plahi su prodali a neki imali priliku za dokupiti ,a neki ko ja šetali jer love nisu imali[smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

pbz opet blokadica….
uh, kak mi ne prolazi kupnja po 1650…to je valjda to za danas….

Sve je ljepše kad se vratiš iz šetnje. Dan je lijep, pala je i kavica i sad uživam u porastu.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Crče ATM


Crče ATM

meni dela[smiley1]

Dođite i hurdite....

nije trebalo prodavati po ovim cijenama danas…samo kupovati.[smiley11][smiley2][smiley2]

ADPL turbo oporavak 255 =4.93%up[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Prije Adrisa na 650 ništa od korekcije. [smiley1]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close