Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pretače se opasno zbrojite i jučer , sve je krenulo u 13:15.
Veliki privatni investitori ulazili u JDOS , izazvali pad u drugim dionicama.
Moramo priznati da se očekivala korekcija ali ne ovakva.

Glasnogovornik IGH na neodređeno


nisu sve jako pale TNSA, DKVS, INA uglavnom one koje nisu ni puno rasle, barem ne zadnjih mjesec dana a da nije bilo korekcije, ne bi ni ove tri pale, što je logično[smiley2] ovo je dosta bitno ako netko kaže da JDOS nije odigrao ključnu ulogu JDOS 53 milijuna VSE 8 milijuna (bez JDOS) ZSE 35 milijuna očigledno je da je korekcija uzrokovana dolaskom JDOS na tržište

Da,psihologija,vani tržišta padaju,pa će i kod nas,pa u ono što će rasti..ovaj put to je JDOS…ali što je to tako čarobno u tom JDOS-u..??

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Izgleda da je počeo povratni udar s Adrisom, počišćeno do 560.


ali što je to tako čarobno u tom JDOS-u..??

kako ne kužiš?

probaj izgovoriti JDOS nekoliko puta zaredom u tišini, i osjetit ćeš nešto, probaj zaista ima smisla[smiley2]


Izgleda da je počeo povratni udar s Adrisom, počišćeno do 560.

Sad ce i INA, svi ce poceti prodavati JDOS, ulaziti u sve ovo sto je zaronilo danas i sutra smo u zelenom [smiley2]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

crni četvrtak, gablec je gotov, da li je počelo vrijeme za shoping…


Izgleda da je počeo povratni udar s Adrisom, počišćeno do 560.

Tko nema psa,mogao bi nahebat…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Šoping obavljen, ajmo sad gore! do ponedjeljka smo na razinama od prekjučer!
Ako ima tko za posuditi jedno 2-3 m kn, vraćam za tjedan dana !!!!
Ja bih još kupovao, al nemam municije![smiley6][smiley1][smiley2]

Ako sad odem u banku po margin za koliko mogu počet kupovat?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Ako sad odem u banku po margin za koliko mogu počet kupovat?

javni bilježnik,pa pričekaš dan kad zasjeda Uprava i ako ti se odobri dobiješ lovu.
Ceba zasjeda četvrtkom,znači mogao si jučer dati zahtjev,danas se odobri i mislim već u ponedjeljak sve riješeno..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Ako sad odem u banku po margin za koliko mogu počet kupovat?

zavisi preko koga dižeš margin, u centarbanci idući petek, u hpb možda već u ponedjeljak.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

LIjepo se i na SNHO lupa po prodaji, nema više rasprodaje..[smiley1]

New Report

Close