Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



nemojte kupovati danas,sacekajte jos koji dan ili bar do otvaranja u USA….. [lol] [lol] [lol]

tako je, idući tjedan bit će sve puno povoljnije nego sada [thumbsup]
[/quote]
sacekaj kolega,vidjet cemo…. [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



nemojte kupovati danas,sacekajte jos koji dan ili bar do otvaranja u USA….. [lol] [lol] [lol]

tako je, idući tjedan bit će sve puno povoljnije nego sada [thumbsup]
[/quote]
Pa to isto ste tvrdili i prošli tjedan i sada ljudi zbog vas trpe velike gubitke kako vas nije sramota navlačiti ljude.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



nemojte kupovati danas,sacekajte jos koji dan ili bar do otvaranja u USA….. [lol] [lol] [lol]

tako je, idući tjedan bit će sve puno povoljnije nego sada [thumbsup]
[/quote]
Ne mora se sve kupovati,ali ima dionica i firmi koje su za sadašnje cijene napravili izvrstan rezultate

IGH več je djelomično odradio_to je premalo iako sam izaša natašte na 3.200

najveće iznenađenje LPLH nevjerovatno velika kvartalna dobit,a i godišnja dobit kao sadašnja cijena
dionice,a dividenda još nije isplaćena
TNPL solidno poslovanje dobit 53 kn u prvom kvartalu

ULPL će vjerovatno imati pozitivan prvi kvartal

JDPL bi mogao biti ugodno iznenađenje s obzirom na knjigovodstvene standarde

Jedino ATPL možda kaska ,ali sa prodajom Konavla bi izvješće moglo biti povoljnije od naših očekivanja.

Nisu li brodari podcijenjeni?

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/tankerska-plovidba-vozarine-sve-nize%2c-dobit-spustena-53%2c2%25,44108.html




nemojte kupovati danas,sacekajte jos koji dan ili bar do otvaranja u USA….. [lol] [lol] [lol]

tako je, idući tjedan bit će sve puno povoljnije nego sada [thumbsup]
[/quote]
Pa to isto ste tvrdili i prošli tjedan i sada ljudi zbog vas trpe velike gubitke kako vas nije sramota navlačiti ljude.
[/quote]
NE BRINI KOLEGA,ipak su oni ti koji moraju kupovati…vrijeme prolazi…neka se zapitaju na cijoj je strani… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......




nemojte kupovati danas,sacekajte jos koji dan ili bar do otvaranja u USA….. [lol] [lol] [lol]

tako je, idući tjedan bit će sve puno povoljnije nego sada [thumbsup]
[/quote]
Pa to isto ste tvrdili i prošli tjedan i sada ljudi zbog vas trpe velike gubitke kako vas nije sramota navlačiti ljude.
[/quote]

daj ne lupetaj, gubitke imaju oni koji su te slušali i nedavno kupovali IGH po tvojim preporukama na 3300, umjesto pred 2 dana po 2600. oni se na žalost još nisu izvukli iz gubitaka u koje si ih uvalio [bye]
također i "sretnici" koje si navukao na LKPC neki dan po 1050, a sada je na 950 itd

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen


NE BRINI KOLEGA,ipak su oni ti koji moraju kupovati…vrijeme prolazi…neka se zapitaju na cijoj je strani… [thumbsup]

hahaha…mi MORAMO kupovati?! na čemu li si ti??

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen



NE BRINI KOLEGA,ipak su oni ti koji moraju kupovati…vrijeme prolazi…neka se zapitaju na cijoj je strani… [thumbsup]

hahaha…mi MORAMO kupovati?! na čemu li si ti??
[/quote]
ako ne kupujes,a ocito je da ne prodajes…neznam sto radis ovdje…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Onaj tko danas ne kupi ima idući tjedan je da će biti skuplje 20% ali ovce služe da ih se šiša.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????





nemojte kupovati danas,sacekajte jos koji dan ili bar do otvaranja u USA….. [lol] [lol] [lol]

tako je, idući tjedan bit će sve puno povoljnije nego sada [thumbsup]
[/quote]
Pa to isto ste tvrdili i prošli tjedan i sada ljudi zbog vas trpe velike gubitke kako vas nije sramota navlačiti ljude.
[/quote]

daj ne lupetaj, gubitke imaju oni koji su te slušali i nedavno kupovali IGH po tvojim preporukama na 3300, umjesto pred 2 dana po 2600. oni se na žalost još nisu izvukli iz gubitaka u koje si ih uvalio [bye]
također i "sretnici" koje si navukao na LKPC neki dan po 1050, a sada je na 950 itd
[/quote]
Ja sam kupovao prošli tjedan i dobitak je toliki da mogu kupiti novi automobil srednje klase a ti ljepo stojku pa drugom uzbrdo.

hihihihi

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

kirurški smo se odbili od 1599, nedaju preko

ma kakav cash-r-a, 100% in



Ja sam kupovao prošli tjedan i dobitak je toliki da mogu kupiti novi automobil srednje klase a ti ljepo stojku pa drugom uzbrdo.

hihihihi

?? Pa prošli tjedan je sve bilo skuplje nego sad, kaj se može trgovat opcijama na ZSE.
Jupiiiiiiiiiii [lol] [lol] [lol] [lol] [tongue] [tongue] [lol] [lol] [lol]

Koji si ti lik, boli tebe lula za istinu, ti samo njaške. Katastrofa kompa, živa katastrofa. I onda se svi pitaju kaj su otišli likovi kaj su nekaj konstruktivno pisali.
[/quote]
Ti izgleda stvarno živiš u svom virtualnom svjetu prepunom lažiju.

Prošli tjedan je bilo INGRE po 47 lopatama, IGH po 2700 koliko si god htio, PTKM po 74 koliko te volja,
ATPL po 700 na tone i da ti dalje ne nabrajam i daj prestani lagati i obmanjivati ljude svoj post potkrjepi dokazima kao ja.

hiihihiiih

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close