Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Za sada 3 blokade [thumbsup]

alo frenede, daj mi reci tko je po tebi onaj papak matij lalic
[/quote]

Ja bi rekla da je to kolega gric gric vas zahebava…………….i svaka mu čast, niste bolje ni zaslužili [lol]

Hoće li naš Crobi preko 1600 danas?



Za sada 3 blokade [thumbsup]

alo frenede, daj mi reci tko je po tebi onaj papak matij lalic
[/quote]

Klinac koji piše tu, isto kao i ti kompa. Nisam oženjen, i da mala ima kojeg "pomagača" ;-))
Kad buš se počel družid sa komandosima, buš videl da ga svaka "ima".

[kiss] [sealed]

ljep promet danas 20.088.710,35 kn uz crobi +3,63

a us future sve više pojačavaju + trenutno više od +1,7%

[thumbsup]

Redovni promet 21.121.121,31 kn.

Gdje se baš ova trica našla…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Lagani rast i solidan promet, to je ono što najviše volim. Danas sam zadovoljan i sa +4 do +5. I onda drugi tjedan laganica do 1800. A nakon toga do 2100. Itd….

kad krenu ovako sa ciframa…. [yawn] sto se babi htilo to joj se i snilo….da kolega ponedjeljak crobi 1800 i utorak 2100….onda utorak kad prodas ,sve je precjenjeno,dajte malo sofisticiraniji druk kolega… [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nemojte kupovati danas,sacekajte jos koji dan ili bar do otvaranja u USA….. [lol] [lol] [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Trejderi na igh ruše crobi.

šetamo po sredini bola, malo i probili polovicu, dal ćemo uspijeti na gornju stranu???

ma kakav cash-r-a, 100% in


nemojte kupovati danas,sacekajte jos koji dan ili bar do otvaranja u USA….. [lol] [lol] [lol]

tako je, idući tjedan bit će sve puno povoljnije nego sada [thumbsup]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Izgleda da oni koji se malo više od mnogih razumiju u ekonomiju imaju još crnije prognoze za našu situaciju od onih koje su dosada izrečene ili napisane, pa tako stručnjaci Ekonomskog instituta prognoziraju da će broj nezaposlenih u ovoj godini narasti za 50.000 osoba (drugim riječima stopa nezaposlenosti će narasti na 14,6 posto) u novom broju publikacije Croatian Economic Outlook Quarterly.
Isto tako, konstatiraju da je hrvatsko je gospodarstvo suočeno s povećanim rizicima koji proizlaze iz nepovoljnih okolnosti u kojima se nalazi svjetsko gospodarstvo, neizvjesnosti oko otplate ili refinanciranja vanjskog duga te provođenja strukturnih reformi u domaćem gospodarstvu.
Nekako bi se možda i pomirili s činjenicom da je takva prognoza za samo ovu godinu, da oni ne predviđaju nastavak krize i u 2010 godini, kažu nešto slabijim intenzitetom, uz daljnje povećanje stope nezaposlenosti na 15,4 posto.

Ako se ostvare te njihove crne prognoze i usput podbaci i turistička sezona mogli bi imati zanimljivu jesen/zimu 2009.

p.s.
netko može reći da oni ništa ne znaju, a ja svakako ne spadam u skupinu takvih.

Periculum in mora.

[/quote]
tako je, idući tjedan bit će sve puno povoljnije nego sada [thumbsup]
[/quote]

neće ići…..
[thumbsup]

prije skuplje [lol]

New Report

Close