Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja vidim na gledalici
5.730.008,88 kn

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

tako je Ledoljupci, ne dajte BMW po cijeni Dacie!!! [thumbsup]

I'LL BE BACK

Šta reći, kod nas nikad ništa nije uspjelo pa neće ni kriza

Jeli ovo bull shit, ovaj ocu reci bull trap?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

prekrasno je kad na ledu nema prodaje, a na Tisku bilda kupnja. Tako je to sa podjednicima SWOT-A i poslovnim tvrđavama [thumbsup]

I'LL BE BACK

izasli bikovi iz koride ….. [lol] [lol] [lol]
preko 10 milja u 40min………… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Samo da se ne vrate u torove!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2c1ba2a3-4d10-408c-9980-58abffcdfe01
Domaće dionice u vlasništvu mirovinaca vrijede samo 2,37 milijardi kuna i predstvaljaju samo 9,88 posto ukupnog domaćeg portfelja
di ce nas trezor skupit 10% , mirovinci imaju sicu od djonica a drzava bi njbolje ukinula 2 stup da ne mora vracat 17 miljardica.
najlakse ih nazvat promasaj bez ikakve odgovornosti a posljedice su na TK trzistu.
dok druge drzave poticu gospodarstvo mi ne mozemo ni kune na dokapitlizaciji skupit
lukoic se naljutio, mi bi ko cura jebali se al da ne ude!!!

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



dali sutra burza radi?

Vaš link
[/quote]
hvala kolega [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Za sada 3 blokade [thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Lagani rast i solidan promet, to je ono što najviše volim. Danas sam zadovoljan i sa +4 do +5. I onda drugi tjedan laganica do 1800. A nakon toga do 2100. Itd….



ekipa morate prestat prodavat dionice kaj su vam ostale jer bute i bez te šaćice jada ostali…. Razumijem da niste baš voljnji kupovati, tja… pa ko voli kupovati jeftino…osjećaš se odmah manje vrijednim… ali sada na crobex 1500 prodavati? pa dajte malo razmislite pobogu i o marži sigurnosti. Pa pogledajte da ni ove sa lošim izvješćima ne padaju..zašto si činite harakiri kad ste već toliko ranjeni? Ne razumijem…a valjda vi znate bolje. pozdrav [bye]

…ja vas kolega uopće ne razumijem…nemojte prodavati kažete vi…a kako mislite da će crobi doći do 2000??? jedino trgovinom…a da bi trgovina išla netko mora i prodavati…netko mora i kupovati…inače ne ide drugačija zar ne?…i vi namjeravate prodati na nekoj razini…i što da vam tada sugeriraju-nemojte prodati-?…ako nema likvidnosti nema ništa…
[/quote]
Odoše dionice na višu razinu teško da ćeš ih ikada više po ovim cjenama kupovati.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close