Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


koje je vrag svima da izbacuju izvješća u pdfu? ono sa excelovima se dalo automatizirati, a sad svaki po svom. istina da u ovim pdfovima ima više podataka, ali … majku mu … i samodolu i motušiću i …

mama im se kupa gola! [angry]


majke ti kolke ovaj bik ima roge! [lol]

Fundamenti sugeriraju da recesija popušta !
http://www.kapital-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=13315

La, la, la, la…
Cemu to veselje kada je sutra crveno i slijedi pad. Ameri ce otvriti u crvenom, pogotovo ako danas pretjeraju.
Pogledajte samo promet, to sve govori.




IGH u blokadi, ajde?

Khm khm… strpiti se koji dan kad počnu rasti one na kojima prodaje…jelte…NEMA, a isto izbace OK izvješća… [wink]
[/quote]

Kao što je recimo PBZ kolega??
[wink]
[/quote]

Ili recimo… Tisak [wink] al pustimo sad to…tja još se kupuje, ne?

I'LL BE BACK

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/srbija/kovacevic-srpski-bdp-mogao-bi-pasti-vise-od-10%25,43989.html

Mi smo još dobri prema susjedima, ali su nam problemi i ekonomska priča gotovo identični.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Vi se veselite zelenom u svijetu? Pa crobex bi trebo ić gore 20% da ih sustigne. Naše tržište ne reagira na rast, samo na pad. Izgleda da je pesimizam toliko velik da svi čekaju crobex na 1000bodova. Pa mi zadnje dane rastemo sa 10-15mil. Dnevnog prometa. Izbacite trajdere-koliki promet ostane?
Morat ćemo odradit taj pad na kraju il nikad nećemo preko 1600

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Vi se veselite zelenom u svijetu? Pa crobex bi trebo ić gore 20% da ih sustigne. Naše tržište ne reagira na rast, samo na pad. Izgleda da je pesimizam toliko velik da svi čekaju crobex na 1000bodova. Pa mi zadnje dane rastemo sa 10-15mil. Dnevnog prometa. Izbacite trajdere-koliki promet ostane?
Morat ćemo odradit taj pad na kraju il nikad nećemo preko 1600

Nasuprot svemu, osobno mislim da je rast na ovako malom prometu dobar zanak.
Vlasnička struktura dionica se znatnije ne mijenja, a s druge strane malo je onih koji bezglavo prodavaju.
Mali se uvijek priključuju kad je rast na pojedinim dionicama već odrađen i kad dionica raste neko vrijeme. Zato day trederi i najčešće izgube pare na burzi, izuzetak su oni koj pišu sa Bogom danim nikovima koji uvijek kupju na dnu a prodavaju na vrhu.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

E moj gorane. Da bar odemo gdje smo bili 2007.
Nitko sretniji od mene. Al mislim da trajderi u ovom trenu čekaju u kešu. Možda se varam.a nelikvidnost nikako ne može bit dobra. Ja sam 100% in. Tako da me plus itekako veseli. Al bi volio da se to odrazi i na našu burzu. Koliki bi bio crobex danas da nije igh potegao? Ovih naših 2% rasta jako vara. Kad mislite da ćemo mi krenuti gore?
Ova struktura dioničara koja ne kupuje,ne prodaje. Ko moj susjed koji kaže uzel sam si po paket ine i ht-a. Veli on, mene ne pogađa kriza,to ću i tako ostavit unucima.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

cini mi se ili je premarket ostao zelen…???

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Nasuprot svemu, osobno mislim da je rast na ovako malom prometu dobar zanak.
Vlasnička struktura dionica se znatnije ne mijenja, a s druge strane malo je onih koji bezglavo prodavaju.
Mali se uvijek priključuju kad je rast na pojedinim dionicama već odrađen i kad dionica raste neko vrijeme. Zato day trederi i najčešće izgube pare na burzi, izuzetak su oni koj pišu sa Bogom danim nikovima koji uvijek kupju na dnu a prodavaju na vrhu.


Mala likvidnost nije dobra kako god okreneš, u kojem god smijeru kreneš brzo se ispucamo i dolazi do zasičenja i letargije.
Mala likvidnost ujedno znaći i mali interes što u ovome poslu nije dobro.
Što se trejdera tiće, oni su motor TK , bez nih nema prometa, živosti, nego samo dosadna ravna crta .
Ttrejderi su ti koji daju stabilnost tržištu, koji reguliraju prenagli pad ili rast i budite uvjereni da oni nisu ti koji gube na burzi!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Nasuprot svemu, osobno mislim da je rast na ovako malom prometu dobar zanak.
Vlasnička struktura dionica se znatnije ne mijenja, a s druge strane malo je onih koji bezglavo prodavaju.
Mali se uvijek priključuju kad je rast na pojedinim dionicama već odrađen i kad dionica raste neko vrijeme. Zato day trederi i najčešće izgube pare na burzi, izuzetak su oni koj pišu sa Bogom danim nikovima koji uvijek kupju na dnu a prodavaju na vrhu.


Mala likvidnost nije dobra kako god okreneš, u kojem god smijeru kreneš brzo se ispucamo i dolazi do zasičenja i letargije.
Mala likvidnost ujedno znaći i mali interes što u ovome poslu nije dobro.
Što se trejdera tiće, oni su motor TK , bez nih nema prometa, živosti, nego samo dosadna ravna crta .
Ttrejderi su ti koji daju stabilnost tržištu, koji reguliraju prenagli pad ili rast i budite uvjereni da oni nisu ti koji gube na burzi!
[/quote]
da samo malo dosadi stalno ulaziti i izlaziti,bilo bi dobro da rast potraje…..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/srbija/kovacevic-srpski-bdp-mogao-bi-pasti-vise-od-10%25,43989.html

Mi smo još dobri prema susjedima, ali su nam problemi i ekonomska priča gotovo identični.


vjeruj ,nije niti slicno..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close