Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




danas su svi oprezni, a već sutra će bit "skidaj skidaj da ne nestane" [lol] . Tako je to u bull marketu. Rađa se na panici, raste na skepticizmu. Paniku smo prošli…

Da Arnolde, nama u dionicama vrijeme u svakom slučaju ide na ruku.
Sve smo bliži oporavku svjetskog gospodarstva, bilo ono krajem 2009. ili u 2010.
A što više vrijeme prolazi prodavatelja će biti još manje nego sada, ali će zato kupaca biti sve više.

Osim naravno ako ne bude nekakvih novih šokova, ali sumnjam.
REcesija već sada slabi, banke u USA i EU počele objavljivati dobiti.
TRžište nekretnina u USA je zaustavilo pad. Još samo da se povrati međusobno povjerenje i banke krenu sa većim kreditiranjima..
[/quote]

Pa kaj nije već oporavak trebao krenuti, kaj nismo trebali biti na 2000 bodova.
Svaka čast vama na procjeni kraja 2009. kao početak kraja, no jučer su nekaj na blumbergu trkeljali, da eventualno 2011. bude oporavak, znači čeka nas još 1 g. valjanja po blatu.

Zakaj to kažem, pa zato jer preksutra je 1.5. što bi reklo da se mi već 5 mjeseci valjamo po mulju, i svi govore sad će, sad će a ništa se ne događa.
Par skokova i povrat u dubine. Na manje smo sad nego na početku godine, znači još nije počeo oporavak. AL bude. To svi znamo. [thumbsup]
[/quote]

Tko je najavio oporavak tek 2011.??
Ovisi o kojoj vrsti oporavka govorimo.
Većina uglednih svjetskih institucija govori o 2010. kao godini oporavka. premda ne treba očekivati spektakl.
Ali i to je dovoljno za uzlet dionica, posebno ako postane očito da će 2011. biti oporavak nešto konkretniji.
A znate kako tržišta dionica reagiraju, 6-12 mjeseci prije oporavka rast, vrijedi i obrnuto.
Tako je bilo barem kroz povijest.

Što bi rekli….vrijeme je , samo što nije..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

IGH u blokadi, ajde?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]





danas su svi oprezni, a već sutra će bit "skidaj skidaj da ne nestane" [lol] . Tako je to u bull marketu. Rađa se na panici, raste na skepticizmu. Paniku smo prošli…

Da Arnolde, nama u dionicama vrijeme u svakom slučaju ide na ruku.
Sve smo bliži oporavku svjetskog gospodarstva, bilo ono krajem 2009. ili u 2010.
A što više vrijeme prolazi prodavatelja će biti još manje nego sada, ali će zato kupaca biti sve više.

Osim naravno ako ne bude nekakvih novih šokova, ali sumnjam.
REcesija već sada slabi, banke u USA i EU počele objavljivati dobiti.
TRžište nekretnina u USA je zaustavilo pad. Još samo da se povrati međusobno povjerenje i banke krenu sa većim kreditiranjima..
[/quote]

Pa kaj nije već oporavak trebao krenuti, kaj nismo trebali biti na 2000 bodova.
Svaka čast vama na procjeni kraja 2009. kao početak kraja, no jučer su nekaj na blumbergu trkeljali, da eventualno 2011. bude oporavak, znači čeka nas još 1 g. valjanja po blatu.

Zakaj to kažem, pa zato jer preksutra je 1.5. što bi reklo da se mi već 5 mjeseci valjamo po mulju, i svi govore sad će, sad će a ništa se ne događa.
Par skokova i povrat u dubine. Na manje smo sad nego na početku godine, znači još nije počeo oporavak. AL bude. To svi znamo. [thumbsup]
[/quote]

Tko je najavio oporavak tek 2011.??
Ovisi o kojoj vrsti oporavka govorimo.
Većina uglednih svjetskih institucija govori o 2010. kao godini oporavka. premda ne treba očekivati spektakl.
Ali i to je dovoljno za uzlet dionica, posebno ako postane očito da će 2011. biti oporavak nešto konkretniji.
A znate kako tržišta dionica reagiraju, 6-12 mjeseci prije oporavka rast, vrijedi i obrnuto.
Tako je bilo barem kroz povijest.

Što bi rekli….vrijeme je , samo što nije..
[/quote]

Jel važno tko??
Neki analitičar, jednakog znanja kao i oni kaj su najavili 2010. s tim da niti jedan od njih nije najavio ovaj potop, tako da mi uopće nije jasno zašto je bitno koji je?
A o kojoj mi vrti oporavka govorimo, ja govorim o onoj koju su tu potpisali svi vrli analitičari, crobi na 2000 bodova do ljeta.
Da al po ovoj Vašoj računici ak je 2010 ta godina (6-12mj.) mi smo već treba biti u oporavku s dionicama, a mi smo na niže od početka godine, to ja pričam, brojke kolega, brojke mi dajte.
O povjesti neznam ništa, zanima me samo budućnost, iz matematike imao 2, Vi? Manje od mene čini mi se [huh]


IGH u blokadi, ajde?

ajde barem nam kolega plavi više nema dionice ingre






danas su svi oprezni, a već sutra će bit "skidaj skidaj da ne nestane" [lol] . Tako je to u bull marketu. Rađa se na panici, raste na skepticizmu. Paniku smo prošli…

Da Arnolde, nama u dionicama vrijeme u svakom slučaju ide na ruku.
Sve smo bliži oporavku svjetskog gospodarstva, bilo ono krajem 2009. ili u 2010.
A što više vrijeme prolazi prodavatelja će biti još manje nego sada, ali će zato kupaca biti sve više.

Osim naravno ako ne bude nekakvih novih šokova, ali sumnjam.
REcesija već sada slabi, banke u USA i EU počele objavljivati dobiti.
TRžište nekretnina u USA je zaustavilo pad. Još samo da se povrati međusobno povjerenje i banke krenu sa većim kreditiranjima..
[/quote]

Pa kaj nije već oporavak trebao krenuti, kaj nismo trebali biti na 2000 bodova.
Svaka čast vama na procjeni kraja 2009. kao početak kraja, no jučer su nekaj na blumbergu trkeljali, da eventualno 2011. bude oporavak, znači čeka nas još 1 g. valjanja po blatu.

Zakaj to kažem, pa zato jer preksutra je 1.5. što bi reklo da se mi već 5 mjeseci valjamo po mulju, i svi govore sad će, sad će a ništa se ne događa.
Par skokova i povrat u dubine. Na manje smo sad nego na početku godine, znači još nije počeo oporavak. AL bude. To svi znamo. [thumbsup]
[/quote]

Tko je najavio oporavak tek 2011.??
Ovisi o kojoj vrsti oporavka govorimo.
Većina uglednih svjetskih institucija govori o 2010. kao godini oporavka. premda ne treba očekivati spektakl.
Ali i to je dovoljno za uzlet dionica, posebno ako postane očito da će 2011. biti oporavak nešto konkretniji.
A znate kako tržišta dionica reagiraju, 6-12 mjeseci prije oporavka rast, vrijedi i obrnuto.
Tako je bilo barem kroz povijest.

Što bi rekli….vrijeme je , samo što nije..
[/quote]

Jel važno tko??
Neki analitičar, jednakog znanja kao i oni kaj su najavili 2010. s tim da niti jedan od njih nije najavio ovaj potop, tako da mi uopće nije jasno zašto je bitno koji je?
A o kojoj mi vrti oporavka govorimo, ja govorim o onoj koju su tu potpisali svi vrli analitičari, crobi na 2000 bodova do ljeta.
Da al po ovoj Vašoj računici ak je 2010 ta godina (6-12mj.) mi smo već treba biti u oporavku s dionicama, a mi smo na niže od početka godine, to ja pričam, brojke kolega, brojke mi dajte.
O povjesti neznam ništa, zanima me samo budućnost, iz matematike imao 2, Vi? Manje od mene čini mi se [huh]
[/quote]

Ribica moja, naravno da je važno da li to kaže Predsjednik MMF-a svjetske banke ili US američki finacija šef, ili Štef iz Bedekovčine. Kako nije važno.
I kakve su ti to općenite floskule ćuo sam negdje pročitao sam, ne sječam se točno, bumo rekli i sl??
Daj ti konkretan navod tko kada zašto i gdje, i biti češ odmoderiran brže vjerujem.

I nismo trebali već biti u oporavku sad smo blizu sredine 2009. dakle ako oporavak krene 2010. onda je to tu negdje sada ili za koji tjedan mjesec dva tri.
Oporavak može biti i u 6. mj. 2010. a može biti i u 2.
Pogađaš, može biti i u 10. mj. 2010. Dakle, nadam se da sam bio dovoljno jasan i konkretan, uvijek se trudim takav biti. Općenito mislim, ne samo na forumu.

P.S. Nisi mi odgovorio ništa na temi PBZ-a, si kupio kaj danas tamo?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



IGH u blokadi, ajde?

ajde barem nam kolega plavi više nema dionice ingre
[/quote]

Da li je potrebno uopće napisati.. vratit ću se?
Mislim da nije.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ide ti IGH prema 2 tisuće jesi spreman da je dočekaš, to je bio tvoj target.

hihiihihihi

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


IGH u blokadi, ajde?

Khm khm… strpiti se koji dan kad počnu rasti one na kojima prodaje…jelte…NEMA, a isto izbace OK izvješća… [wink]

I'LL BE BACK



IGH u blokadi, ajde?

Khm khm… strpiti se koji dan kad počnu rasti one na kojima prodaje…jelte…NEMA, a isto izbace OK izvješća… [wink]
[/quote]

Kao što je recimo PBZ kolega??
[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

od ove silne kiše se već i moralo nešto zazelenit

ma kakav cash-r-a, 100% in

koje je vrag svima da izbacuju izvješća u pdfu? ono sa excelovima se dalo automatizirati, a sad svaki po svom. istina da u ovim pdfovima ima više podataka, ali … majku mu … i samodolu i motušiću i …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

NihNK [angry]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close